Обговорення користувача:PsichoPuzo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8


Надання автокефалії Українській православній церкві[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:54, 23 листопада 2018 (UTC)

Щодо відкотів[ред. код]

Шановний PsichoPuzo, ваше редагування я відкотив випадково натиснувши кнопку відкотити, замість затвердити. Але якщо ви плануєте після кожної подібної дії влаштовувати війну відкатів у цілому ряді статей, то коли-небудь зустрінете ще більш настроєного на відкати, ніж ви, який, зрештою доведе вам безперспективність подібної поведінки. --yakudza 17:18, 13 листопада 2018 (UTC)

То можливо уважніше варто? Щоб до прикладу не терти теги, серед іншого.--PsichoPuzo (обговорення) 17:31, 13 листопада 2018 (UTC)
Добре, давайте більш детально поясню, чому я вважаю, що стильові правки, які я здійснив у вашому редагуванні є доречні. Головним чином, що стаття у Вікіпедії - це не стрічка новин. Тут потрібно інформацію подавати максимально стисло, залишаючи зміст, і прибираючи все, без чого можна обійтись, без втрати змісту. Я вважаю, що здійснив досить ощадливі редагування стиснувши написане вами до меншого розміру без втрати змісту. Очевидно, що в майбутньому цій події у майбутній статті буде присвячено взагалі одне речення або навіть пару слів. Принаймні, пряма мова МП тут зовсім недоречна. --yakudza 17:48, 13 листопада 2018 (UTC)
Може також варто врешті почати обговорювати статті на їх сторінках обговорення?--PsichoPuzo (обговорення) 17:56, 13 листопада 2018 (UTC)

Сторінку ТДС Укрспецтехніка номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття ТДС Укрспецтехніка, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Friend (обг.) 09:52, 15 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:59, 15 листопада 2018 (UTC)

Голосування за новину[ред. код]

Якщо є час проголосую будь-ласка за новину https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:In_the_news/Candidates#Russians_attack_and_seize_Ukrainian_ships--UkrainianCossack (обговорення) 17:28, 26 листопада 2018 (UTC)

navy/coast guard[ред. код]

тримайте одну просунуту статтю замість двох страшних. також дозвольте мені закінчити мої редагування та скласти добре написану статтю. ваші дії створюють конфлікт на вікідаті. у вас немає часу, щоб скласти правильний список кораблів або видалити російський текст. або додати фотографії. але у вас є час сперечатися.

--Andrei Kurbiko (обговорення) 13:01, 28 листопада 2018 (UTC)

різні структури це не просунута стаття, а казна що. Я ще раз наголошую - обговорення на сторінці обговорення статті.--PsichoPuzo (обговорення) 13:02, 28 листопада 2018 (UTC)
Тоді прапор у руки. зробіть з тоґо хламу щось путнє? --Andrei Kurbiko (обговорення) 13:17, 28 листопада 2018 (UTC)
->сторінки обговорення статей Обговорення:Військово-морські сили Грузії або Обговорення:Берегова охорона Грузії--PsichoPuzo (обговорення) 13:28, 28 листопада 2018 (UTC)

Війна на сході України, Морське протистояння[ред. код]

Додайте, будь ласка, в статтю правильну дату
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:54, 4 лютого 2019 (UTC)

Аеропорт Придніпров'я[ред. код]

--PsichoPuzo (обговорення) 13:38, 5 грудня 2018 (UTC)

Сторінку Міжнародний аеропорт «Придніпров'я» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Міжнародний аеропорт «Придніпров'я», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 грудня 2018. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 17:45, 13 грудня 2018 (UTC)

Блокування від 14 грудня 2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з Війна редагувань для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 12 годин.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Ви були попереджені про неприпустимість війни редагувань, у якій немає правих. --Basio (обговорення) 18:07, 14 грудня 2018 (UTC)

Сторінку Карпов Костянтин Леонідович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Карпов Костянтин Леонідович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 грудня 2018. Що ще можна зробити? --Friend (обг.) 13:11, 18 грудня 2018 (UTC)

Сторінку Дунас Тарас Омелянович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Дунас Тарас Омелянович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 грудня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 22:35, 19 грудня 2018 (UTC)

Блокування від 20 грудня 2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війною редагувань для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 12 годин.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Ви вже діставали блокування #Блокування від 14 грудня 2018, проте продовжили війну редагувань у Шаблон:Аеропорти України. Ви дістаєте блокування на 12 годин. --VoidWanderer (обговорення) 19:43, 20 грудня 2018 (UTC)

@VoidWanderer: А нічого що ніяких більше дій після попередження з мого боку не було? За часом перевірте. Написане через 10 хвилин після останньої зміни. Такі дії регресом не тойво. Через дві години після. А от вилучення знову було вже після попередження, через 3 хвилини. Це як розуміти?--PsichoPuzo (обговорення) 10:00, 21 грудня 2018 (UTC)
У тому попередженні на СО прозвучало, що наступна правка призведе до блокування обох учасників, незалежно від того хто зробить ще один крок. Бо ви вели обидва війни редагувань, і саме з цих причин були заблоковані обоє. Саме попередження було лише моїм жестом доброї волі, бо я розмовляв із двома надзвичайно досвідченими вікіпедистами. Ви обидвоє маєте величезний досвід у Вікіпедії, і говорити про попередження для людей з таким багажем знань за спиною — це абсурд. Ви прекрасно знаєте і про причини, і про можливі наслідки. То давайте якось поважати одне одного і вчитися працювати конструктивно. --VoidWanderer (обговорення) 11:45, 21 грудня 2018 (UTC)

Картки[ред. код]

Я замінив у статтях картки військового підрозділу на картки правоохоронного органу що дозволило мені додати набагато більше інформації до карток. Навіщо скасовувати? Чим вам не подобаються більш інформативні картки? --Tohaomg (обговорення) 12:33, 15 січня 2019 (UTC)

Чому не картку спецслужби? Тим що вона не для того призначена? Відповідне повідомлення на вашій сторінці обговорення. Й подальше обговорення на сторінці тематичного проекту, якщо є що обговорювати.--PsichoPuzo (обговорення) 12:35, 15 січня 2019 (UTC)
Всі поля які є в картці про військовий підрозділ є і в картці про правоохоронний орган. А от в картці про військовий підрозділ нема полів про бюджет, про розташування штаб-квартири, тощо. --Tohaomg (обговорення) 12:40, 15 січня 2019 (UTC)

Шаблони кольорів[ред. код]

Доброго дня, ви скасували мою правку по розділенню категорії К:Шаблони кольорів (27) на дві, де я розніс усі технічні шаблони в іншу категорію — і я хотів обговорити це.

Дивіться, ідея моя була в тому, що такі шаблони форматування як Шаблон:Colorcircle або Шаблон:Кольоровий текст ніяк не відносяться до мистецтва і культури. З іншого боку, Шаблон:Відтінки білого кольору зовсім не входить в категорію К:Шаблони форматування та функціональні шаблони (146). Тому моя думка, що незважаючи на те, що і ті і інші шаблони стосуються "кольорів" — по факту вони не ближчі один до одного ніж котики і морські котики. Проте можливо я чогось не враховую, тому, розкажіть мені будь-ласка, чим ви керувались, коли відміняли.--BogdanShevchenko (обговорення) 16:47, 29 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Уточнення[ред. код]

Салют! {{Перехід ЦГ РПЦ}} не є шаблоном карти розташування, він її лише використовує (він, навіть, не є до кінця навігаційним). Будь ласка, послуговуйтеся здоровим ґлуздом під час редагувань. Дякую. --Fessor (обговорення) 15:08, 9 березня 2019 (UTC)

Маю до вас те саме прохання. Він взагалі не є навігаційним шаблоном. І саме є шаблоном карт розташування: які базуються на шаблонах карт із різним наповненням. Не кажучи про включення сторінок шаблонів до категорій основного простору, що суперечить настановам з розділення основного вмісту й технічної частини.--PsichoPuzo (обговорення) 15:13, 9 березня 2019 (UTC)
А от не належить він до основного простору)
Доведеться розказати вам, що таке шаблон карти розташування (КР)... Це співвідношення карти ділянки поверхні із координатами меж цієї ділянки: наприклад, шаблон КР ЄС використовує карту ЄС з прив'язкою широти і довготи. Але шаблон en:Template:Heraldic map of the European Union не є шаблоном КР, хоча на ній заснований. Як і будь-яка карта з містами-чемпіонами Англії, місцями народження президентів абощо. Зараз зрозуміліше? --Fessor (обговорення) 15:30, 9 березня 2019 (UTC)
До навігаційних шаблонів яким боком?--PsichoPuzo (обговорення) 18:51, 9 березня 2019 (UTC)

Попередження[ред. код]

Будь ласка, не псуйте роботу інших. Поточна категоризація є доцільною і, якщо ви не викладете аргументацію власних змін (що я вже робив) і продовжите прибирати категоризацію, вас буде заблоковано за війну редагувань. Сподіваюся на діалог на СО шаблону. --Fessor (обговорення) 08:24, 11 березня 2019 (UTC)

Може ви коли небудь почнете сприймати повідомлення? Й власне не будете псувати роботу інших?--PsichoPuzo (обговорення) 09:53, 11 березня 2019 (UTC)

Блокування від 11 березня 2019[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війною редагувань для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

--Fessor (обговорення) 19:13, 11 березня 2019 (UTC)

@Fessor: Вас буде номіновано на позбавлення прав за багаторазове порушення правил блокування й відповідні зловживання в персональному POV-pushing а також винесено питання на розгляд арбітражного комітету.--PsichoPuzo (обговорення) 19:14, 11 березня 2019 (UTC)

шаблон упразднённа госдолжность[ред. код]

сделай шаблон --Панн (обговорення) 16:22, 15 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:03, 16 березня 2019 (UTC)