Обговорення користувача:PsichoPuzo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7


Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці. Можна на військо-фантастичну тематику.--Yasnodark (обговорення) 14:19, 11 вересня 2017 (UTC)

PsichoPuzo вас не цікавить створення про загиблого у теракті полковника Михайло Мормель https://24tv.ua/ru/pokushenie_na_mosijchuka_v_bolnice_skonchalsja_eshhe_odin_postradavshij_n881489 , що був у прецендентному судовому процесі до МВС та отримував погрози? Звання треба оточнювати. Підвищена відвідуваність гарантована.--Yasnodark (обговорення) 16:16, 28 жовтня 2017 (UTC)

PsichoPuzo вітаю знову! Планую поступово провести анкетування з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список ( якомога довший, проте не більше 50) найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 прочитаних романів та знайдеться час та бажання.---Yasnodark (обговорення) 16:05, 22 грудня 2017 (UTC)

Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
  1. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read
  2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read

та створювати на цій сторінці. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 16:05, 22 грудня 2017 (UTC)

PsichoPuzo вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! --Yasnodark (обговорення) 17:49, 30 грудня 2017 (UTC)
@Yasnodark: І вам всього найкращого.--PsichoPuzo (обговорення) 17:55, 30 грудня 2017 (UTC)
PsichoPuzo дякую, а як щодо пропозиції вище щодо створення вашого варіанту переліку найкращих романів?.--Yasnodark (обговорення) 14:38, 14 січня 2018 (UTC)
Можливо згодом.--PsichoPuzo (обговорення) 15:23, 14 січня 2018 (UTC)
PsichoPuzo за відповідь, буду дуже вдячний, якщо знайдете час, цим ви зможете підвищити репрезентативність узагальненого списку.
Для полегшення можна створити сторінку з двома-трьома романами, а потім додавати 1-2 романи на день в укрвікі. Таким чином це буде можливо менш обтяжливо, спочатку можна без оформлення, щоб марно не оформлювати романи, вже згадані іншими. Дякую за увагу, з повагою.--Yasnodark (обговорення) 13:59, 16 січня 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, за умови непогодження з іншим користувачем не варто влаштовувати постійну війну правок, тут вже доходить до абсурду історія. Обговорюйте шаблон/просіть коментар запитах на поведінку іншого користувача/відкрийте обговорення в технічній кнайпі, зверніться в решті решт до адмінів з продовженням війни правок (все одно колись доведеться обговорити зміни). Ви знаєте, що за війну редагувань може бути блокування, тому будь ласка так більше не робіть. (попередження, однакове, обом користувачам) --Helixitta (ut) 19:30, 22 січня 2018 (UTC)

@Helixitta: ред.№ 21861525 проблема в тому, що запитів було безліч, проте вони ігноруються.--PsichoPuzo (обговорення) 20:55, 22 січня 2018 (UTC)

Особисте прохання[ред. код]

Вітаю, пане PsichoPuzo, хотів звернутися до вас з особистим проханням і пропозицією.

Я не знаю, говорив вам це особисто чи ні, але я дуже ціную ваш внесок до Проекту. Не треба бути особливо спостережливим, щоб побачити, що військова тематика, зокрема пост-радянського простору, — це значною мірою результат вашої праці. В цих умовах, я вважаю, що українська Вікіпедія справді виграла б, якби ви мали права патрульного. Ви вже номінувалися одного разу, я також тоді вам це пропонував, але номінація була невдала. Мені тоді було дуже прикро через це.

Отже, щодо прохання. Я б попросив вас утриматися від образ та випадів на адресу інших користувачів і від спокуси вести з ними війни редагувань. Навіть якщо ви вважаєте, що це справедливо, і по-іншому не можна. Навіть якщо всі навколо так вважають. Насправді, ні образи, ні випади не призводять ні до чого доброго, а мені хотілося б потроху розгребти тут болото. І з вашою допомогою також. Не пам'ятаю формальних обмежень, але хотілося б, щоб через місяць-другий ви номінувалися на права патрульного, і вам їх надали.

Але моє звернення — не тільки про патрульного. Я іноді переглядаю ваш внесок аби його відмітити перевіреним — практично завжди він таким і є. Проте це не означає, що я ходжу за вами назирці — сторінки обговорень я не переглядаю. Але. Але якщо мені доведеться десь побачити порушення у вигляді образ чи війн редагувань, нажаль, я матиму застосувати адміндії. Вірте чи ні, але від того мені буде істотно більш неприємно, ніж вам. Я вас дуже поважаю, і сподіваюся, що ви зрозумієте і мене, і про що я. Дякую заздалегідь, --VoidWanderer (обговорення) 22:52, 28 січня 2018 (UTC)

Я вас цілком розумію й абсолютно нормально сприймаю необхідність застосування адміндій. --PsichoPuzo (обговорення) 22:58, 28 січня 2018 (UTC)
Все ж матиму надію, що не доведеться. Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 23:07, 28 січня 2018 (UTC)

Мапи[ред. код]

Цікаво, не так давно говорили про накладання мапи УНР на поточну адміністративну, і якийсь користувач зробив таку штуку для світової — File:УНР.jpg

Причому користувач без внеску, а опис зображенню на Сховищі зробив російською :) Дуже «цікава» ситуація. До того ж бачив, там ще пан Август підключився до малювання (правда ще не виклав сюди, що там підготував).

Які за таких умов будуть завдання для мене? Не хочеться одночасно з іншими ненароком одне й те ж намалювати, тим більш, що інші користувачі більше мене петрають, а я лише контури вже готових карт обмальовую.

PS Читав розмову про кольорові Клини — статті дуже цікаві, не знав про українство далі Кубані взагалі — але достатніх АД для точних карт там дійсно немає як хтось, здається Артеміс, зауважив. --Yakiv Glück 04:24, 5 лютого 2018 (UTC)

@Yakiv Gluck: Щодо клинів, є також кілька растрових зображень commons:Category:Maps of Ukrainian minority in Russia - File:Сірий Клин.jpg, File:Жовтий Клин.jpg та File:Малиновий Клин.jpg. Власне, у всіх різні проекції, а початкова розмова була, щоб зробити налог карти з лікбезу. Й потім адміністративну карту УНР. Й інші посилання. Окрім того в мапі зеленого клину File:Map of the Green Ukraine.svg, певне треба виправити підпис Маньчжурія, якщо робити адаптацію до сучасної норми. Загалом, певне не варто розбивати обговорення, а вести їх в одному місці.--PsichoPuzo (обговорення) 08:20, 5 лютого 2018 (UTC)
Щодо Клину. Я волію зберігати оригінальні написи, бо як мінімум так менше мороки з визначенням, що переписувати, а що — ні. (Другий «простий шлях» — зробити «голу» мапу без написів і потім в Вікіпедії через шаблон виводити на неї інтерактивні написи-посилання, які редакторам заманеться.)
Щодо УНР зрозумів — здебільшого все так і лишилося. Пан Август взявся за якесь військове відгалуження, чи шо… Ну ОК, далі відповідатиму в кнайпі. --Yakiv Glück 09:29, 5 лютого 2018 (UTC)
Він взявся за одну карту певного періоду з позначенням контрольованих територій. З вами ми мову вели щодо загальніших мап.--PsichoPuzo (обговорення) 09:36, 5 лютого 2018 (UTC)

Україна-окупована[ред. код]

Я створий окремий модуль Модуль:Location map/data/Україна-окупована для статей про: географію Донецької, Луганської областей (включно з підконтрольними територіями — читачам може бути важливо зорієнтуватися щодо лінії фронту), АР Крим та Севастополя, а також про події з 2014 року й до завершення окупації --Shmurak (обговорення) 14:00, 6 лютого 2018 (UTC)

Обговорення йде в кнайпі, там його варто й продовжувати.--PsichoPuzo (обговорення) 14:02, 6 лютого 2018 (UTC)

Мапи України[ред. код]

Доброго ранку. Ймовірно, ви не помітили мого пінгу, тому прокоментуйте, будь ласка, на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Внесення підсумкових змін. Дякую — NickK (обг.) 08:07, 23 лютого 2018 (UTC)

Округи[ред. код]

Доброго дня. Чи можете ви, будь ласка, пояснити свої відкоти з заміни округів на округи? Було обговорення, встановили, що усталеним терміном щонайменш щодо незалежної України та СРСР є Військовий округ, що й відображено в назвах усіх статей теми. Термін «Західна військова округа», який ви повертаєте, є лише у Вікіпедії, наприклад. Наперед дякую за відповідь — NickK (обг.) 12:07, 23 лютого 2018 (UTC)

Встановили, що використовуються обидва варіанти. А така маніпуляція для просування зросійщеного варіанту використання й відповідні масовані зміни звісно будуть відкочені. Особливо, якщо пхне це редактор який за цією темою взагалі не працює.--PsichoPuzo (обговорення) 12:12, 23 лютого 2018 (UTC)
Ні, встановили, що в сучасних джерелах (УПА та УНР тощо я не чіпав) майже тільки військовий округ, і це не маніпуляції, а факт (введіть у пошуку "Західний військовий округ" та "Західна військова округа" та порівняйте). Якщо вам не подобається моя думка, давайте спитаємо @VoidWanderer:, який теж брав участь у тому обговоренні — NickK (обг.) 12:18, 23 лютого 2018 (UTC)
Ігнорування наведених джерел щодо УСРР, звісно не маніпуляція. Мовна шизофренія.--PsichoPuzo (обговорення) 12:27, 23 лютого 2018 (UTC)
Я вам про вжиток у 2010-х роках, а ви мені про 1920-ті. У ваших джерелах 1920-х, звісно, не було сучасних округів — NickK (обг.) 12:44, 23 лютого 2018 (UTC)
Що ви верзете? Там мова про Київську військову округу, яка існувала до середини 90-х. Тим паче незрозуміло чим відрізняється назва військово-адміністративної одиниці (та й іншої адміністративної одиниці) окрім вище вказаних впливів.--PsichoPuzo (обговорення) 13:02, 23 лютого 2018 (UTC)

Панове, ця тема піднімалася у ВП:ОВІ#Військова округа, і питання на тих сторінках має бути закрите з підсумком. --VoidWanderer (обговорення) 17:03, 23 лютого 2018 (UTC)

@VoidWanderer: Перепрошую, але ж був підсумок, з яким усі погодилися, тут: Обговорення Вікіпедії:Проект:Військова історія/Архів 3#Військова округа. Наведено джерела на УПА і 1920-ті роки — але я й не чіпав їх, там як була округа, так і залишилася. Тут же мова про Україну, СРСР, Росію та Російську імперію, які я саме за цим підсумком і виправив. Я не зовсім розумію, який сенс підбивати новий підсумок, якщо ніяких суттєвих змін з часу попереднього не було — NickK (обг.) 23:45, 23 лютого 2018 (UTC)
NickK, той підсумок завершував попереднє обговорення. З тих пір були наведені нові джерела, побачимо якого висновку зможемо дійти після їх аналізу. --VoidWanderer (обговорення) 16:13, 27 лютого 2018 (UTC)
@VoidWanderer: Я не бачу, що в тих джерелах нового, оскільки вони підтверджують і так відомі факти, як-от вжиток в УПА та в УСРР у 1920-ті, і зовсім не підтверджують ужитку в сучасній Україні. Але все одно продублював свої аргументи в Обговорення Вікіпедії:Проект:Військова історія#Військова округаNickK (обг.) 22:08, 1 березня 2018 (UTC)
Офіційна сторінка Військово-історичного музею не підтверджує свіженьким повідомленням від 23 лютого 2018 року (а це, видається, підпис з опису їх фондів) вжитку в сучасній Україні? Чи статті приурочені до 100-ліття Української революції не підтверджують?--PsichoPuzo (обговорення) 22:31, 1 березня 2018 (UTC)
Я трохи некоректно висловився, точніше так: «Я не бачу, що в тих джерелах нового, оскільки вони підтверджують і так відомі факти, як-от вжиток щодо військових округ(ів) в УПА та в УСРР у 1920-ті, і зовсім не підтверджують ужитку щодо військових округ(ів) в сучасній Україні». Сподіваюся, так зрозуміліше — NickK (обг.) 23:40, 1 березня 2018 (UTC)

Не дивлячись на той шабаш https://www.facebook.com/nvimu/posts/788452248014487 - це теж джерело до вжитку округа (сучасний варіант, Мавзолей Леніна в мініатюрі – червоний куточок в одній з військових частин Української військової округи, 1920-і рр.). Національний військово-історичний музей України.--PsichoPuzo (обговорення) 23:41, 26 лютого 2018 (UTC)

254-та мотострілецька дивізія (СРСР)[ред. код]

Округ і округа[ред. код]

Вітаю, пане PsichoPuzo. Дайте відповідь, будь-ласка щодо часткового підсумку тут: ВП:ОВІ § Військова округа. --VoidWanderer (обговорення) 14:18, 17 березня 2018 (UTC)

Сторінку Справа Рубана номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Справа Рубана, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 березня 2018. Що ще можна зробити? --Олександр Гаврик (обговорення) 20:23, 18 березня 2018 (UTC)

Просьба[ред. код]

Смарагдовий колір - за основу я взял испанский. Может вы еще что-то допишите, а то совсем не статья получилась. --Sergkarman (обговорення) 13:22, 19 березня 2018 (UTC)

Трохи доповнив з іспанської. Вимогам до стабів наче задовольняє. Може трохи згодом ще доповню.--PsichoPuzo (обговорення) 16:00, 19 березня 2018 (UTC)