Обговорення користувача:PsichoPuzo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7


Об'єднання православних церков України[ред. код]

або Об'єдна́ння правосла́вних церко́в Украї́ни - це окрема тема навіщо ви додаєте ці слова??? Обєднання це не автокефалія. Автокефалія - це незалежність в управлінні. Абсолютна свобода церкви а обєднання церков це інше. Наприклад Польській церкві дали автокефалію без обєднання тому ставити між цими двома термінами "або" тобто знак "=" не коректно.... Можна створити окрему статтю але поки що рано бо процес обєднання ще не дуже таки йде... а от автокефалія єПетрущак Обг@ 12:18, 13 вересня 2018 (UTC)

Питанн в тому, що це стосується не процесів, а статті, яка покищо описує обидва процеси. Зокрема, російська пропаганда вже акцентує, що це протилежність, і заявили про те що УПЦ МП наче буде скликати свій паралельний собор. Тому видається за доречне за відсутності окремої статті залишити 1) стару назву статті 2) цей акцент на суміжному процесі. Коли буде окрема стаття, то й оформлення буде відповідне.--PsichoPuzo (обговорення) 12:41, 13 вересня 2018 (UTC)
я розумію але автокефалія то не об'єднання а в преамбулі пише або... тобто це означає що автокефалія то є обєднання... ніколи такого не було і не буде щоб автокефалією називали об'єднання церков...Якщо не переробите преамбулу самі то я це зроблю так як це 2 різні поняття. Петрущак Обг@ 07:36, 14 вересня 2018 (UTC)
Можна замінити на та.--PsichoPuzo (обговорення) 07:41, 14 вересня 2018 (UTC)

Надання автокефалії Українській православній церкві[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:54, 23 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Меч Арея (пісня) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Меч Арея (пісня), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --JTs (обговорення) 18:22, 23 жовтня 2018 (UTC)

Вулиця Маршала Жукова (Київ)[ред. код]

Доброго вечора. Звертаю увагу, що рішення Київради набувають чинності після офіційного оприлюднення в газеті «Хрещатик». Рішення про перейменування вулиці Маршала Жукова, наскільки мені відомо, ще не було оприлюднено, тому перейменування набуде чинності колись пізніше. Чи ви маєте інформацію про те, що рішення вже опубліковане в сьогоднішньому номері? — NickK (обг.) 20:48, 25 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Букоємський Сергій Леонідович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Букоємський Сергій Леонідович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 жовтня 2018. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 12:24, 28 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Попередження щодо персональних випадів, образ та війну редагувань[ред. код]

Доброго вечора, пане PsichoPuzo.

Думаю, ви знаєте не гірше мого, що дії користувачів у шаблоні {{Єпархії РПЦ}} не підпадають під означення ВП:Вандалізму. Ви просто маєте різні погляди на те, яким має бути шаблон. Це не має нічого спільного із вандалізмом. Відстоювання своїх поглядів відбувається через аргументи, а не через війну редагувань.

Те, що ви не згодні з їх правками — не причина та не привід користувачів називати вандалами. Про це чітко говорить ВП:НО, пункт 2 правила.

Ваші випади в сторону того, що користувачі щось нездатні написати ред.№ 23690283 теж є образою згідно ВП:НО, пункт 1 правила.

Маю до вас у зв'язку з цим прохання — коли ви відчуваєте, що ви вв'язалися у війну редагувань чи конфлікт:

 1. обговорювати проблему на СО, а не воювати скасуваннями;
 2. обговорювати винятково суть проблеми, а не опонентів та їх якості.

Чергове порушення цих норм з великою імовірністю матиме суворіші наслідки, аніж попередження. Тому буду вдячний, якщо ви до нього прислухаєтеся.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 18:47, 4 листопада 2018 (UTC)

Також зауважу, що бґрунтовані визначення, а вданому випадку вони обгрунтовані дифами й зазначеними діалогами, не є порушеннями ВП:НО згідно тих самих правил. Також зауважу, що викривлення й POV:Pushing - з початком війни редагувань з викривленням номінації на вилучення - це значно серйозніше порушення, особливо із наведеним й підтвердженим зловживанням адміністративними правами відкочувача (Вікіпедія:Запити до адміністраторів#Масований вандалізм). І це якраз підпадає під ВП:Вандалізм.--PsichoPuzo (обговорення) 18:54, 4 листопада 2018 (UTC)
Ні, це не підпадає під визначення вандалізму. І ні, жодного обґрунтування дифами ви не навели. Якщо ви з цим не згодні, наведіть цитату з норми правила. Бо надалі я це розцінюватиму як наклеп. --VoidWanderer (обговорення) 19:05, 4 листопада 2018 (UTC)
Мало наведено дифів у запиті та власне в обговоренні номінації на вилучення загалом за змістом? en:Wikipedia:Vandalism#Sneaky vandalism "Vandalism that is harder to spot, or that otherwise circumvents detection, including adding plausible misinformation to articles (such as minor alteration of facts or additions of plausible-sounding hoaxes)", Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/24 жовтня 2018#Шаблон:Єпархії УПЦ (МП) : ред.№ 23614745, ред.№ 23633698 - ред.№ 23689281, ред.№ 23689941, ред.№ 23633905 і т.д. А потім типу обговорили в номінації вилучення іншого шаблону зміни, типу дійшли консенсусу між собою і почали казнащо з шаблоном робити. З огляду на значний термін дільності фігурантів у Вікіпедії, то мабудь, вони мають знати, що обговорення ведуться на сторінках обговорення предмету обговорення. Хоча як початково доводилося збирати ці обговорення з різних місць, то тут вже є певні сумніви, бо це навіть після прямого зазначення й акцентування уваги в процесі попереднього конфлікту Обговорення шаблону:Єпархії РПЦ#Про шаблон. --PsichoPuzo (обговорення) 19:31, 4 листопада 2018 (UTC)
ред.№ 23690291 нівечення оформлення шаблону (вся структура й розмітка/сама зміна структури не враховується - в обговоренні вилучення також акцентувалася увага на нормальному використанні класів й розмітки) й захист шаблоном редагування.--PsichoPuzo (обговорення) 19:35, 4 листопада 2018 (UTC)
 • Ви маєте на увазі ситуацію, де користувач
 1. витер код, який приймає аругмент у шаблон;
 2. говорить потім, що навіщо шаблону документація, якщо шаблон не приймає жодних аргументів.
Про це мова? --VoidWanderer (обговорення) 20:08, 4 листопада 2018 (UTC)
Де я витер код, який сприймає параметри???--Анатолій (обг.) 20:14, 4 листопада 2018 (UTC)
Ось: ред.№ 23689906. Параметр на вхід був selected, або перший. --VoidWanderer (обговорення) 20:18, 4 листопада 2018 (UTC)
Так це було сьогодні після переробки шаблону. Там розділи зникли, відповідно і потреба в параметрах зникла. А мої репліки на ВП:ВИЛ були ще в жовтні. Тож тут нема ніякого зв'язку (між п.1 і п.2).--Анатолій (обг.) 20:19, 4 листопада 2018 (UTC)
А без обговорення масова зміна шаблону у статтях та номінація його на видалення з аргументами "не використовується" як тоді назвати?--『 』 Обг. 20:46, 4 листопада 2018 (UTC)
А Ви тут яким боком? Може ще раз номінацію перечитати допоможе?--PsichoPuzo (обговорення) 20:49, 4 листопада 2018 (UTC)

Послідовність була трохи іншою хронологічно:

 1. Користувачу написано, як керувати шаблоном
 2. Користувач пише неправильний варіант виклику з аргументом що воно не працює і нащо це взагалі потрібно
 3. З неможливості/незнання/невміння, ігноруючи настанову почитати документацію, з аргументами, нащо вона потрібна, ігнорує зазначення того що на сторінках включення все чудово працює
 4. Наводить аргумент з викривленням, що так можна всі шаблони вилучати, посилається на технічно примітивні у більшості оформлення інші навігаційні шаблони
 5. Далі обговорили що треба "віднять і поділити" у номінації вилучення іншого шаблону
 6. Витерли код, перелопалити шаблон, витерли документацію, замінили включення на сторінках

Схоже на координацію дій, схоже поза Вікі, але це вже не суттєво.--PsichoPuzo (обговорення) 20:20, 4 листопада 2018 (UTC)

Я не казав, що не працює виклик. Я казав, що документація криво написана.--Анатолій (обг.) 20:22, 4 листопада 2018 (UTC)
Ні! Ви написал, що саме виклик не працює - написавши його неправильно через name= ред.№ 23633905 і звідти, що документація не потрібна/неправильно написана. Проте вона правильно написана й за її використанням все працює/працювало. --PsichoPuzo (обговорення) 20:27, 4 листопада 2018 (UTC)
Виклик працює, якщо його правильно написати. Я написав неправильно, бо неправильно/незрозуміло описана документація. Там навіть прикладу використання нема. Але який це все має стосунок до «вандалізму»? Ви шукаєте виправдання своїм діям.--Анатолій (обг.) 20:33, 4 листопада 2018 (UTC)
Для досягнення цього, включіть параметр |name де name це одне з наступних слів, які ідентифікують групи/секції (опустіть будь-яке цитування або лапки): - може хтось читає криво?--PsichoPuzo (обговорення) 20:32, 4 листопада 2018 (UTC)
Там параметр не name, а перший параметр. Параметр name — це name=значення, а тут параметр неіменований. писати треба зрозуміло.--Анатолій (обг.) 20:34, 4 листопада 2018 (UTC)
Хм, хто шукає... До вандалізму має стосунок вище описана послідовність дій, за наведеними дифами. Пряме відношення має наведена манера редагування шаблону. Та все ж припускаються добрі наміри, хоча модель поведінки здебільшого свідчить про протилежне. Як і постійна зміна реплік множинними редагуваннями. І також варто ще раз перечитати документацію, може з 10-го разу дійде. Особливо якщо зважати на те що вона шаблонована й не потрібна через "традиції"--PsichoPuzo (обговорення) 20:39, 4 листопада 2018 (UTC)
То може писати варто так, щоб з першого разу було зрозуміло? А взагалі вас же поперджеали вище про порушення НО. Ви далі продовжуєте?--Анатолій (обг.) 21:40, 4 листопада 2018 (UTC)
Така настирливість вже видається за провокацію. Разом з наступними діями: ред.№ 23691773, ред.№ 23691831, ред.№ 23692249, ред.№ 23692597 та вилученням чужих реплік в обговореннях ред.№ 23692293.--PsichoPuzo (обговорення) 21:44, 4 листопада 2018 (UTC)
Як і оце ред.№ 23690303 --PsichoPuzo (обговорення) 21:58, 4 листопада 2018 (UTC)
У перших 4-х редагуваннях теж вандалізм??? --Анатолій (обг.) 21:50, 4 листопада 2018 (UTC)
У них свідоме порушення настанов з вирішення конфліктів редагувань, навіть за умови, що вже включився медіатор. 13 років кажете?! То за цей час невідомо, що під час вирішення конфлікту до завершення обговорення бажано утриматися від продовження редагувань від попередньої стабільної версії? Чи що під час конфлікту редагувань попередження показує, й таким чином просто так чужі репліки не вилучаються?--PsichoPuzo (обговорення) 21:58, 4 листопада 2018 (UTC)
Там були дрібні редагування, як-от сортування за алфавітом. Воно не має стосунку до війни редагувань. Війна була щодо структури шаблону. Ну а щодо останнього дифу — там був конфлікт редагувань. так, воно показує різницю, і користувач може вибрати,я кий текст лишити. Моїх 23 кб проти ваших 0,5 кб все ж мади перевагу, тому лишив свій текст. До того ж ваша репліка була адресована мені, я її прочитав, тобто вона до адресата дійшла. У чому проблема?--Анатолій (обг.) 22:05, 4 листопада 2018 (UTC)
Ahonc, проблема в тому, що це була не ваша приватна переписка. Неповага до опонента через надання переваги своїй версії у конфлікті редагувань — серйозне порушення. Його подробиці виписав вам як попередження на СО. --VoidWanderer (обговорення) 07:17, 5 листопада 2018 (UTC)
 • PsichoPuzo, ясно. Я приходжу до висновку, що жодних ознак вандалізму, тим паче підлого, у ситуації немає. Одне одного не зрозуміли, і замість того, щоб з'ясувати хто де щось не так зрозумів, а з іншої сторони пояснити, що і як треба розуміти, починаються кпини з викликом. От і вся ситуація.
Документацію, до речі, справді можна змінити так, щоб її неможливо було сприйняти неправильним чином. --VoidWanderer (обговорення) 21:49, 4 листопада 2018 (UTC)
Так, документацію дійсно можна поліпшити.--PsichoPuzo (обговорення) 21:58, 4 листопада 2018 (UTC)
@VoidWanderer: То коли чекати вибачень?--Анатолій (обг.) 22:06, 4 листопада 2018 (UTC)
Ahonc, за що вам вибачення? Я вас ще не звинуватив — я у приватній розмові з'ясовував суть претензій. --VoidWanderer (обговорення) 06:53, 5 листопада 2018 (UTC)
Я мав на увазі вибачень від PsichoPuzo.--Анатолій (обг.) 19:02, 5 листопада 2018 (UTC)
Влазячи в чужі обговорення... Нічого не трісне?--PsichoPuzo (обговорення) 19:29, 5 листопада 2018 (UTC)

Щодо відкотів[ред. код]

Шановний PsichoPuzo, ваше редагування я відкотив випадково натиснувши кнопку відкотити, замість затвердити. Але якщо ви плануєте після кожної подібної дії влаштовувати війну відкатів у цілому ряді статей, то коли-небудь зустрінете ще більш настроєного на відкати, ніж ви, який, зрештою доведе вам безперспективність подібної поведінки. --yakudza 17:18, 13 листопада 2018 (UTC)

То можливо уважніше варто? Щоб до прикладу не терти теги, серед іншого.--PsichoPuzo (обговорення) 17:31, 13 листопада 2018 (UTC)
Добре, давайте більш детально поясню, чому я вважаю, що стильові правки, які я здійснив у вашому редагуванні є доречні. Головним чином, що стаття у Вікіпедії - це не стрічка новин. Тут потрібно інформацію подавати максимально стисло, залишаючи зміст, і прибираючи все, без чого можна обійтись, без втрати змісту. Я вважаю, що здійснив досить ощадливі редагування стиснувши написане вами до меншого розміру без втрати змісту. Очевидно, що в майбутньому цій події у майбутній статті буде присвячено взагалі одне речення або навіть пару слів. Принаймні, пряма мова МП тут зовсім недоречна. --yakudza 17:48, 13 листопада 2018 (UTC)
Може також варто врешті почати обговорювати статті на їх сторінках обговорення?--PsichoPuzo (обговорення) 17:56, 13 листопада 2018 (UTC)

Сторінку ТДС Укрспецтехніка номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття ТДС Укрспецтехніка, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 листопада 2018. Що ще можна зробити? --Friend (обг.) 09:52, 15 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:59, 15 листопада 2018 (UTC)

Голосування за новину[ред. код]

Якщо є час проголосую будь-ласка за новину https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:In_the_news/Candidates#Russians_attack_and_seize_Ukrainian_ships--UkrainianCossack (обговорення) 17:28, 26 листопада 2018 (UTC)

navy/coast guard[ред. код]

тримайте одну просунуту статтю замість двох страшних. також дозвольте мені закінчити мої редагування та скласти добре написану статтю. ваші дії створюють конфлікт на вікідаті. у вас немає часу, щоб скласти правильний список кораблів або видалити російський текст. або додати фотографії. але у вас є час сперечатися.

--Andrei Kurbiko (обговорення) 13:01, 28 листопада 2018 (UTC)

різні структури це не просунута стаття, а казна що. Я ще раз наголошую - обговорення на сторінці обговорення статті.--PsichoPuzo (обговорення) 13:02, 28 листопада 2018 (UTC)
Тоді прапор у руки. зробіть з тоґо хламу щось путнє? --Andrei Kurbiko (обговорення) 13:17, 28 листопада 2018 (UTC)
->сторінки обговорення статей Обговорення:Військово-морські сили Грузії або Обговорення:Берегова охорона Грузії--PsichoPuzo (обговорення) 13:28, 28 листопада 2018 (UTC)

Війна на сході України, Морське протистояння[ред. код]

Додайте, будь ласка, в статтю правильну дату

Аеропорт Придніпров'я[ред. код]

--PsichoPuzo (обговорення) 13:38, 5 грудня 2018 (UTC)