Обговорення користувача:Alexandrov

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення.

можете спробувати on-line перекладач http://pere.slovnyk.org.ua для полегшення перекладу. краще не створювати практично не перекладені статті Ilya 13:21, 14 жовтня 2005 (UTC)

копіюйте таксономічні шаблони не з російської вікі - вони в нас поки не працюють, а з англійської Ilya 16:40, 27 січня 2006 (UTC)

Дякую, до речі - чому ангійські шаблони не працюють в деяких випадках в рос Вікі, а інколи - працюють? Alexandrov 16:44, 27 січня 2006 (UTC)

Якби ви вказали на вашій сторінці мови і т.д., було б легше співпрацювати. Там паче, ви вже у вікі є якийсь час. І, як вигляає, ви не перекладаєте статей з рос. Чим це зумовлено, хотів би знати? Якщо рівень мови недосконалий, може, варто зосередитись на технічній стороні Вікіпедії, а не статтях? Якщо знаєте мову, перекладачки мережеві у допомогу (див. вище). --A l b e d o ® 13:15, 24 листопада 2006 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Alexandrov!

В минулому ви створили 17 статей Вікіпедії та додали 314 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 00:21, 24 квітня 2014 (UTC)