Обговорення користувача:Amakuha

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Потрібна допомога![ред. код]

Вітаю! Я колись просив Вас допомогти із шаблоном: текст мав ховатися, коли я натискаю на кнопочку. Ви дуже вчасно допомогли. А зараз якийсь гад десь щось у Вікі змінив, і шаблони всі (у всіх моїх статтях) розкриті, а кнопочка "Сховати" (чи "Згорнути") — ЗНИКЛА! Ви не могли би глянути, що там у шаблонах викликало зміни — бо все було чудово — а зараз стало галімо. Певно, якийсь безрукий новачок поліз і все зіпсував! Як я зрозумів із коментів — якусь функцію у Java відключив хтось, бо Ваші зміни з листопада в шаблоні — останні, а оця напасть з'явилася буквально нещодавно!

Зразок такого шаблону ось:

--Brandner (обговорення) 02:41, 17 квітня 2013 (UTC)

У мене працює. --Α.Μακυχα 12:50, 17 квітня 2013 (UTC)
О! Уже працює! Дякую за оперативність у відповіді. Зранку я перевіряв — не працювало! Це не може бути пов'язаним із моїми настройками у Вікі? Я проглянув — наче ніде там нема згадано про Java Script у "Настройках", та і я ніде нічого не змінював (не розуміюся узагалі на програмуванні, окрім як у VBA трошки). Можливо, хтось із адмінів-програмістів експеримент якийсь ставив.
Добре, що вже працює. Бо дуже неприємно було побачити, як купа роботи ( у тому числі й Вашої) за якусь мить перетворилася у мотлох. Хух! ;) --Brandner (обговорення) 17:29, 17 квітня 2013 (UTC)

Термінатор (персонаж)[ред. код]

Вітаю! Там мою статтю без мого відома номінували на "добру". Робив статтю, щоб вона просто знесла дах у читачів і обсягом і якістю матеріалу і... багато чим іншим. Здається, вона потрясла і на авторів-адмінів. Гадський Бейз (Base) і ще пара зондер-принципових користувачів "батон почали кришити" на мій скромний шедевр. Чи не могли б Ви поглянути на статтю і підказати, чи у переробленому (скороченому і вичитаному) варіанті — уже все там ОК? Дякую!;) --Brandner (обговорення) 20:01, 8 квітня 2013 (UTC)

Шаблонні справи-2[ред. код]

Привіт! Я було хотів, щоб у статті Карл Урбан (ну і в інших, де це потрібно) були примітки (не посилання, а коротке пояснення смислу сказаного, особливо коли української статті на згадану тему нема. Тож примітка - як у Word - відкривається при наведенні мишки, і там я читаю текст роз'яснення чи уточнення). Отож, я скопіював темплейти (шаблони) із англійської Вікі:

 • Template:Efn
 • Template:Footnote

(вони парою йдуть, тож я обидва шаблони і взяв, хоч можна обійтися і без "Template:Footnote")


Вони чудесно працюють, проте замість латинської (або якоїсь іншої -- як я зрозумів із тексту шаблона, це можливо) буквочки над останньою літерою слова (верхній регістр, як "2" у "м²") натомість мені пише "lower-alfa1", "lower-alfa2"... У принципі -- терпимо, проте чи можна виправити ЩОСЬ у шаблоні так, щоб ця примітка візуально виглядала по-людськи?

Дякую наперед за Ваш час! --Brandner (обговорення) 16:55, 30 грудня 2012 (UTC)

Вітаю! Має працювати. Треба було створити MediaWiki:Cite link label group-lower-alpha та аналогічні (див. en:Template:Cite link label styles).
З Різдвянимим святами ;) --Α.Μακυχα 11:18, 31 грудня 2012 (UTC)
О! шедевр! Дякую!
І Вам веселих свят! ~(8-(D

Шаблонні справи[ред. код]

Вітаю! Те, що ви хотіли? --Α.Μακυχα 20:08, 16 листопада 2012 (UTC)

АПУПЄТЬ!!!!! САМЕ ТЕ, ЩО Я ХОТІВ!!!! Ви - бог! --Brandner (обговорення) 21:20, 16 листопада 2012 (UTC)
як же його взять? Руки мої загребущі! Чим я можу бути корисним за володіння цією красотою?????? --Brandner (обговорення) 21:22, 16 листопада 2012 (UTC)
уже зрозумів, як його брать! Який могорич Вам виставити? Я у Києві живу ;) --Brandner (обговорення) 21:54, 16 листопада 2012 (UTC)
Пишіть якісні статті і приходьте на якусь із майбутніх вікізустрічей — найкращий могорич :) --Α.Μακυχα 22:12, 16 листопада 2012 (UTC)
Ґут. Заради першого я й морочив Вам голову, а стосовно другого — прийду обов'язковою. --Brandner (обговорення) 04:07, 17 листопада 2012 (UTC)

Для забезпечення неупередженості в оцінюванні патрульного патрульним.[ред. код]

Чи не могли би ви оцінити статті:

Тематичний тиждень[ред. код]

--Шиманський Василь (обговорення) 19:04, 29 березня 2012 (UTC)

Нові фото[ред. код]

Привіт. Сподіваюсь, твій бот ще не вкрився пилом і зможе врятувати нам нові фото зі Сховища:

Так, з наближенням Євро-2012 у хід пішов, на жаль, футбол. Дякую! — NickK (обг.) 09:36, 14 квітня 2012 (UTC)

Знайшов скрипт. Зберіг. --Α.Μακυχα 03:05, 19 квітня 2012 (UTC)

Щодо кальок[ред. код]

Можна якесь АД, щоб я довго не шукала, згідно з яким Ви виправили згідно з і відповідно до. Дякую -- Ата (обг.) 17:59, 13 травня 2012 (UTC)

Я ж вказав джерело. Словник української мови в 11 томах. --Α.Μακυχα 18:39, 13 травня 2012 (UTC)
З тих пір словник трошки застарів, я думаю. Щоправда, у цій думці покладаюсь на власний шкільний досвід, у якому вкоренилось "згідно з". -- Ата (обг.) 18:50, 13 травня 2012 (UTC)
Що саме застаріло на ваш погляд? Як на мене, такі короткі і логічні російські конструкції як згідно чого ще вкореняться в українській мові, тому і додання відповідно чому мені здається позитивним кроком. До того ж у словнику для цього випадку процитовано Лесю Українку. --Α.Μακυχα 19:26, 13 травня 2012 (UTC)
Тоді, щоб співпадав принцип треба казати не "я згоден з тобою", а "я згоден тобі"? -- Ата (обг.) 19:42, 13 травня 2012 (UTC)
Принцип не має співпадати, адже це не навіть не однакові частини мови (згоден/згідно), але і подібна конструкція була б корисною якби прижилася. Згоден кого все-таки лаконічніше від згоден з ким (згоден з тобоюзгоден тобі, згоден з неюзгоден її). Не виключаю навіть, що така конструкція існувала в історії української мови, хоча це питання до філологів. --Α.Μακυχα 20:22, 13 травня 2012 (UTC)

Доброго вечора, я перепрошую за втручання у дискусію, але вказаний вами словник є базовим з певними не зовсім актуальними даними, оскільки у 1993 р. затверджено новий правопис. Також щодо кальок вийшло декілька ґрунтовних видань, скажімо Словник-довідник з українського літературного слововживання Головащука, Як правильно говорити українською. Н. Косенко, Культура слова Мовностилістичні поради. О. Пономарів тощо, тому користуватися і послуговуватися вказаним вами виданням слід з певним застереженням... --ДмитрОст 20:29, 13 травня 2012 (UTC)

Дякую! Я свідомий цих застережень. Але, по-перше, не всі запозичення з інших мов є шкідливими. По-друге, це перший і єдиний (?) великий нормативний тлумачний словник української мови виданий Академією наук — складно перевершити її у авторитетності. По-третє, ми ж не будемо сперечатися з Лесею Українкою? --Α.Μακυχα 20:51, 13 травня 2012 (UTC)
Не усі запозичення є шкідливими, то що, може запозичити у російської розмовної мови слово "сьоня", бо так воно звучить, що набагато лаконічніше від нашого "сьогодні"? Словник буде перевидаватись, тож я почекаю того, що там напишуть. А Леся Українка взагалі не знала сучасного правопису, то може повернутись до драгоманівки або чогось на зразок? Пробачте, якщо не мене питали. У мене все -- Ата (обг.) 21:00, 13 травня 2012 (UTC)
Слова приходять у мову через окремих людей. Тому можете сміливо запозичити у свій лексикон слово «сьоня», якщо вам подобається. А якщо здобудете такий же вплив на українську мову як Леся Косач, то слово отримає шанс потрапити до нового нормативного СУМ-20 ;) --Α.Μακυχα 21:48, 13 травня 2012 (UTC)

Ел. пошта[ред. код]

Вітаю Андрію. Перевірте будь-ласка електронку. --Nick_S (обговорення) 11:47, 16 травня 2012 (UTC)

Вітаю! Не бачу вашого листа. --Α.Μακυχα 19:52, 17 травня 2012 (UTC)
Я так і здогадувався. Очевидно є якісь проблеми з поштовими клієнтами. Відіслав копію безпосередньо через сервер. Перевіряйте. --Nick_S (обговорення) 18:31, 20 травня 2012 (UTC)
Відповів. --Α.Μακυχα 19:18, 20 травня 2012 (UTC)

Щодо вікіфікації[ред. код]

Може, заставите Бегемота трохи (чи значно - як вийде) скоротити категорію Статті до вікіфікації? Бо у нас не дуже добрі справи з такою кількістю невікіфікованих статей. AtUkr (обговорення) 13:11, 22 травня 2012 (UTC)

Зображення[ред. код]

Привіт! Чи міг би ти врятувати ще два зображення: Лобановського та Маленького Принца? Дякую — NickK (обг.) 17:02, 24 червня 2012 (UTC)

Зберіг. Дякую! --Α.Μακυχα 09:07, 2 липня 2012 (UTC)
На жаль, не можу знайти їх... Лобановського вже вилучили, а де збережене шукати — не знаю — NickK (обг.) 12:45, 21 липня 2012 (UTC)

Новини[ред. код]

Вітаю! У мене є до Вас велике прохання: коли Ви додаєте новину до Вікіпедія:Поточні події/Топ-теми, як, наприклад, останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоби інші читачі могли прочитати про новину більше і перевірити додану інформацію, ця ж сама новина має бути розміщена також у розділі Вікіпедія:Поточні події/Останні новини. В іншому разі, ця новина буде швидше всього "загублена" і не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «січень 2021». Дякую за розуміння. З повагою, --Pavlo Chemist 11:48, 4 липня 2012 (UTC)

P.S. В даному разі і так все зрозуміло, але див. Обговорення шаблону:Останні новини#Наповнення Вікіпедія:Поточні події/Останні новини --Pavlo Chemist 11:48, 4 липня 2012 (UTC)

Гаразд. Дякую. --Α.Μακυχα 13:42, 4 липня 2012 (UTC)

Репліка користувача NickK та загальний етикет вікіпедії[ред. код]

Шановний колего за проектом вікіпедія. Прохання розглянути репліку користувача NickK на предмет дотримання загального духу етикету вікіпедії, зроблену на сторінці запитів на перевірку користувачів: [1] Не виключаю варіанту, що близькі та друзі Сіверяна спеціально зібралися, зробили кожен по 100 редагувань, зачекали кілька тижнів та підтримали файного хлопця Сіверяна — тоді це не порушення правил про зловживання обліковими записами, а буде просто негарним.

Дуже б хотілося, щоб даний користувач пояснив більш конкретно, що саме негарного він вбачає у тому, що "близькі та друзі" користувача Сіверяна підтримали, чи могли б підтримати його на виборах? Це дуже цікаве питання, відповідь на яке багато б прояснила у плані світогляду користувача NickK. Дуже цікаво, чому він вважає, що коли друзі підтримують людину, то це "просто негарно"? З такими уявленнями та з такими переконаннями тих друзів можна і взагалі не мати, до речі. (От цікаво, а коли сам користувач NickK номінувався у адміни два роки тому, то хоча б хтось так сильно, як він зараз, переймався питанням, скільки друзів та близьких підтримали тоді "файного хлопця" NickK?) Тобто, звісно, ніхто ж не проти, щоб хтось у вікіпедії подавав запит на перевірку будь-якого користувача - це повне право кожного. Мова йде виключно про те, якими саме репліками, якими саме виразами користувався подавач цього запиту. Наприклад, вираз про "файного хлопця" - він дійсно був так вже конче необхідним? А без нього хіба не можна було обійтися?... Питання риторичне, пов`язане, не виключно, зі звичкою проявляти зверхнє ставлення до колег за вікіпедією у того, хто робив запит саме з такими "викрутасами".

І ще. Звісно, дуже хотілося б сподіватися, що якщо запит на перевірку "близьких та друзів" Сіверяна буде для допитливого NickK негативним, то він у своє виправдання не стане повторювати думку про те, що якщо одного користувача з невеликого міста підтримують на виборах адмінів декілька інших користувачів з цього самого міста, то це хоч і не суперечить правилам, але все одно - "просто негарно", а просто, як чесна людина, привселюдно вибачиться перед користувачем Сіверяном. Слобожан (обговорення) 20:48, 9 липня 2012 (UTC)

NickK подав повністю логічний запит і висловлюється досить етично. Якщо справді вони «зробили кожен по 100 [характерних для накрутки] редагувань, зачекали кілька тижнів та підтримали … Сіверяна», то це доведення до абсурду правил Вікіпедії. Від цього пахне хуторянством, що NickK висловив іронічним означенням «файний хлопець Сіверян». Іронія — не порушення правил Вікіпедії. Автор цілком міг висловити її доброзичливо. --Α.Μακυχα 21:50, 9 липня 2012 (UTC)

Оновлення статистики[ред. код]

Вітаю! Андрію, а чи не час оновити статистику Вікіпедія:Проект:Якість/Питомий внесок? А то дані якісь зовсім застарілі, ще від 14 квітня 2012.--Учитель Обг 10:34, 14 липня 2012 (UTC)

Так, так. Дуже цікаво як змінюється. ) --Sphereon (обговорення) 11:06, 14 липня 2012 (UTC)
Сподіваюсь, все буде оновлюватись регулярно з осені (надто зайнятий). --Α.Μακυχα 20:16, 7 серпня 2012 (UTC)
 • Вітаю! Андрію, а чи не час оновити статистику? Усі різновиди статистичних спостережень у BegemotBot дуже цікаві! --StorkMan (обговорення) 14:10, 18 березня 2014 (UTC)

XX[ред. код]

Добрий день! раз вже у списках бегемота використовуються форми «редакторка» і «патрульна», то, мабуть, буде доцільно виправити ще і для Єдлінської Уляни, Sphereon, Erud і Formiate. Будь ласка, як будете мати час.--Zlir'a (обговорення) 09:36, 16 липня 2012 (UTC)

Пробачте, мій бот має до цього лише опосередковане відношення: він бере список активних за місяць і просто його сортує. --Α.Μακυχα 20:16, 7 серпня 2012 (UTC)

Патруль[ред. код]

Привіт! Якщо є хвилинка, відпатрулюй, будь-ласка статті: Національний парк, Список національних парків Франції, Ґренландський національний парк та категорію Категорія:Національні парки Франції. Я подивився, наче всім критеріям патрульованих версій відповідає. --Dolyn (обговорення) 10:21, 17 липня 2012 (UTC)

Запит на створення програми[ред. код]

ред.  

Вікі любить пам'ятки - 2012

WLM-logo-uk.png

Шановний розробнику Програмного Забезпечення! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і розробити для нас програму, що могла би автоматично вікіфікувати посилання на села та шукати в них координати? Можливі алгоритми роботи викладені на сторінці Вікіпедія:Завдання для роботів. Проект був би дуже вдячним!

Звернення до киян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

УМІФ[ред. код]

Можеш ось тут висловитися? І щодо якості словника, і власне про предмет перейменування.--Анатолій (обг.) 22:29, 24 липня 2012 (UTC)

Попередження про образу[ред. код]

Доброго дня! Прошу розглянути можливість винесення попередження користувачеві Mhotamy, за образу в обговоренні статті "Український націоналізм" у розділі "Символи". --Тарас Дем'яненко (обговорення) 09:50, 27 липня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у тижні зв'язності[ред. код]

Дайте, будь ласка, відповідь, на декілька простих запитань[ред. код]

Шановний пан адмін, шановний колего. До Вас звертається самоправно, самочинно заблокований у просторі вікіпедії користувачем Якудзою терміном на 1 рік [2] користувач: Serg7255. Якщо в Вас є трохи часу, дозвольте відволікти Вас від Ваших буденних справ та поставити Вам декілька, на мій погляд, дуже нескладних запитань.

 • Як Ви вважаєте - чи не перевищив свої повноваження адмін Якудза, коли самочинно заблокував мене у просторі вікіпедія на один рік?... Якщо навіть відкинути усі "воплі-соплі" (це тема окремої розмови, що б могла потягнути на декілька сторінок), а залишити тільки суто формальний бік справи, то із цього боку чи все тут "юридично" вірно "оформлено"?...
 • По-перше, я хочу Вас, пан адмін, запитати - чи передбачає правило Вікіпедія:Правила блокування такі тривалі терміни блокування?... Усе, що я знайшов там щодо таких тривалих термінів блокування, це - «блокування нормального зареєстрованого користувача за систематичні образи інших користувачів на строк від 1 тижня й вище можуть накладатися лише за рішенням АК на підставі пропозиції одного з адміністраторів, що зобов'язаний представити обґрунтування для такого рішення.» Отже, питання - чи не є ця дія цього адміна порушенням відповідного правила вікіпедії?...
 • І по друге - як Ви вважаєте, чи можна класифікувати як "самовільну зміну правил" таке уточнення (а саме ПІСЛЯ ЦЬОГО я був трохи раніше за блокування Дейнекою, 22 червня 2012, заблокований Якудзою на 3 дні «за порушення ВП:НО», а ось через якихось там 12 днів користувач Deineka побачив там ще й "самовільну зміну правил")?... Невже це уточнення не є самоочевидним? Невже його треба, абсолютно серйозно, трактувати як "самовільну зміну правил" (тобто, ПО СУТІ, підрив нормального функціонування проекту - так як якщо б там дійсно була саме самовільна зміна правил, справжня самовільна зміна правил, то це б було, дійсно, ні що інше, як підрив нормального функціонування проекту, чи не так?)?...
 • Як Ви вважаєте, хто або що може заважати користувачам української вікіпедії змінити преамбулу-шапку правила ВП:ПС, яка твердить, що «Регламент перейменування: якщо перейменування не є технічним (наприклад, «згідно з правилами» або «допоможіть перейменувати») і вимагає обговорення — протягом тижня відбувається голосування і після його закінчення ініціатор або інший користувач-учасник проекту підводить підсумок.», хоча всім відомо, що процедура на ВП:ПС є саме ОБГОВОРЕННЯМ, а аж ніяк не голосуванням. З цією елементарною пропозицією - замінити там ОДНЕ СЛОВО - "голосування" на "обговорення" - я вже звертався і на сторінці Вікіпедії, і навіть у листі до одного з адмінів (Олоддіна), але отримав «глуху стіну» - як видається, така сама елементарна дія - приведення діючого правила до існуючих реалій шляхом зміни всього одного слова виявляється в українській вікіпедії абсолютно нереальною (то що вже тоді казати про якісь більш суттєві зміни?)
 • І останнє моє до Вас питання (воно серед усіх трьох суто ДРУГОРЯДНЕ, але все ж) — як Ви ставитеся до сьогоднішнього вчинку Вашого колеги по адмінському цеху - пана Ніка? У двох словах опишу ситуацію. Користувач Харків`ян влаштував на власній СО фарс та «цирк» щодо "голосування про його довічне блокування". Я на цей фарс та «цирк» зреагував наступним чином, так як вважав свої пропозиції набагато більш реальними, аніж «КОКЕТСТВО» Харків`яна із довічним блокуванням, хоча, звісно, за великим рахунком, і те і інше (і голосування Харків`яна і два мої голосування) є виходячим за рамки правил. Але ж після цього мого редагування у двох моїх голосуваннях залишили відгуки декілька користувачів. Звісно, і я, і вони, розуміли усю "штучність" як голосування, що іниціював Харків`ян, так і двох моїх, але справа тут була зовсім не у "офіціозі", а просто у суті, у принципі - звісно, ніхто б не брав НІ ОДНЕ з трьох цих голосувань всерйоз - це була виключно своєрідна гра (яку розпочав саме Харків`ян, а не я!). Але самою цікавою була реакція на це користувача Ніка, який ВІДКОТИВ ДРУГИЙ ТА ТРЕТІЙ "цирк", але при цьому, не моргнувши оком, ЗАЛИШИВ ПЕРШИЙ, віддав, таким чином, одну із сторінок вікіпедії (СО користувача Харків`ян) під арену "циркового мистецтва" цього самого Харків`яна. (Після цього на СО Ніка відбулася така розмова, де йому, до речі, не було чого відповісти на моє запитання, і він його просто відкотив. Чесно кажучі, такої ЖАЛЮГІДНОСТІ я від нього при цьому не очікував - я думав, що він все ж СПОЧАТКУ напише відповідь на мою репліку, а вже потім мене заблокує за обхід блокування.) Отже, як Ви ставитеся до дій у цій ситуації адміна Ніка?...

Прохання до Вас відповісти на ці запитання навіть якщо адмін Нік у черговий раз відкотить моє редагування, АБСОЛЮТНО БЕЗКОРИСЛИВО (можете навіть і не сумніватися — просто в нього «робота така» )) охороняючі Ваш дорогоцінний спокій від мене, «вандала» та «підривника». Звісно, не обов`язково відповідати якось там терміново, а навпаки — якщо Ви бажаєте дотриматися усієї "юридичної чистоти" справи, то просто хоча б через два тижні, коли "юридично" закінчиться термін мого блокування. Челябинск52 (обговорення) 20:30, 5 серпня 2012 (UTC)

Перепрошую. Я надто зайнятий. --Α.Μακυχα 20:16, 7 серпня 2012 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Якість/Найменші статті[ред. код]

привіт! перепрошую, що турбую. а ця сторінка↑ буде оновлюватися? --antanana 20:47, 6 серпня 2012 (UTC)

Привіт! Так, статистики всі будуть оновлюватися (і навіть заплановані нові). Але я зараз трішки зайнятий позавікіпедійними програмістськими справами, які триватимуть ще довго. Тому намагатимусь за місяць якось оптимізувати свої статистики, щоб вони всі оновлювались «однією кнопкою» і не займали мого часу.
Сподіваюсь, з осені все оновлюватиметься щомісяця. --Α.Μακυχα 20:16, 7 серпня 2012 (UTC)

Шаблони[ред. код]

Доброго дня, пане адміністратор. У мене є кілька запитань до вас. По-перше, яка різниця між цим і цим шаблонами? І по-друге, чи є нормальним дублювання назви гурту в заголовку першого шаблону чи це просто помилка? З повагою, --Steve.rusyn (обговорення) 14:47, 15 вересня 2012 (UTC)

Вітаю! Схоже, що це взаємозамінні шаблони. Але перший, нібито, функціональніший. Дублювання назви вийшло помилково, через невдале редагування шаблону одним із користувачів. Вже виправив. --Α.Μακυχα 15:32, 15 вересня 2012 (UTC)
Дуже вдячний за допомогу. --Steve.rusyn (обговорення) 16:21, 15 вересня 2012 (UTC)

Файл:Daria Orexova.jpg, Файл:Darja Orexova.jpg[ред. код]

привіт! а не можна отримати дозвіл від неї на вільне використання цих зображень? якщо ні — ця ліцензія тут сумнівна… --antanana 18:16, 17 вересня 2012 (UTC)

і це ж стосується Файл:Shumeyko-Roman.jpg
Привіт! Ти хочеш отримати підтвердження, що ці люди довірили мені опублікувати їх фотографії на умовах CC-BY-SA 3.0?
І що ти пропонуєш? Застосувати OTRS? --Α.Μακυχα 08:28, 18 вересня 2012 (UTC)
запитувала у чаті патрульних. тих, що більше «шарять». сказали — так, має бути OTRS. а якщо це не є можливо — то я зміню на {{fairuse in}} -antanana 08:29, 18 вересня 2012 (UTC)
Це можливо звісно, але краще fairuse. --Α.Μακυχα 08:37, 18 вересня 2012 (UTC)
ну, вільне зображення завжди краще, імхо) але ні — то ні. то мінять? --antanana 08:49, 18 вересня 2012 (UTC)
Так воно і є вільне. Принаймні з правовласницями усно домовлено про вільну ліцензію і там про це написано.
Якщо маєш сумнів — заміни на fairuse. --Α.Μακυχα 09:31, 18 вересня 2012 (UTC)

Файл:Anatolij Tuhaj.jpg[ред. код]

Привіт. Видали будь-ласка цей файл, бо він не є вільним, а коли я його завантажував, то ще не знав, що добропорядне використання зображень живої публічної людини у статтях обґрунтувати не можна.--Чекан (обговорення) 14:01, 19 вересня 2012 (UTC)

Нічого собі! Це схоже навіть в правилах укрвікі не прописано.
До речі, май на увазі, що у ГО «Вікімедіа Україна» передбачено придбання хорошого фотоапарата для фотографування значимих осіб, подій, місцин тощо. Я зараз не в Києві і користуватися тим фотоапаратом мені було б незручно (тим більше маю свій напівпрофесійний), але якщо тобі була б в нагоді можливість взяти фотоапарат, щоб зробити хорошу світлину для Вікіпедії, — дай знати. По ідеї фотоапарат може перебувати у когось на руках по тижню-другому. --Α.Μακυχα 14:33, 19 вересня 2012 (UTC)

Загальне оголошення[ред. код]

І під який із пунктів правила щодо Загального оголошення підпадає ВВВ? Краще було додати обговорення щодо розміру приміток (воно підпадає під п.4: Внесення змін до інтерфейсу)--Анатолій (обг.) 20:38, 3 жовтня 2012 (UTC)

Вочевидь п. 2 «Прийняття нових та внесення змін у чинні правила, рекомендації та політики Вікіпедії». --Α.Μακυχα 20:41, 3 жовтня 2012 (UTC)
І які ж правила воно змінює? Ми що кожне слово тепер будемо регламентувати? Як в російській Вікіпедії: крок вліво, крок вправо — розстріл?--Анатолій (обг.) 20:50, 3 жовтня 2012 (UTC)
Якщо постійно виникають війни редагувань, треба регламентувати. --Α.Μακυχα 21:09, 3 жовтня 2012 (UTC)

будь ласка, додайте у загальне оголошення посилання на обговорення щодо розміру приміток --antanana 20:56, 3 жовтня 2012 (UTC)

YesТак Зроблено --Α.Μακυχα 21:09, 3 жовтня 2012 (UTC)
надзвичайно вдячна! --antanana 21:09, 3 жовтня 2012 (UTC)
ам… а можете червоненьке (нове) біля нього дописати? бо воно трохи губиться і видається, що то одне голосуванняопитування… якщо це не дуже складно, звісно… --antanana 21:12, 3 жовтня 2012 (UTC)
Ой, нано, ну це ти вже придираєшся…--Анатолій (обг.) 21:30, 3 жовтня 2012 (UTC)
дякую! --antanana 22:00, 3 жовтня 2012 (UTC)

Про примітки[ред. код]

А як ти в англовікі побачив 100%? У мене у векторі Firebug показує розмір шрифту 11.5167px, тоді як для основного тексту — 12.8px.--Анатолій (обг.) 13:54, 6 жовтня 2012 (UTC)

ВВВ→НРВ[ред. код]

Доброї ночі, пане Amakuha! Термін опитування сплив. Тепер можна поновити нейтральність у відповідних статтях?--Антон патріот (обговорення) 21:02, 10 жовтня 2012 (UTC)

TenaliBorogovy[ред. код]

Подивіться останні редагування користувача, схоже, зловживає Вікіпедією для політичних цілей.

Дякую. Попросив його не порушувати нейтральності. --Α.Μακυχα 22:46, 21 жовтня 2012 (UTC)

щодо Begemot-ика Bot-ика[ред. код]

то… можна його попросити трохи зображень на коммонз поносити? чи це не про те? --antanana 18:10, 29 жовтня 2012 (UTC)

Так, просто напиши список зображень. --Α.Μακυχα 15:31, 30 жовтня 2012 (UTC)
у мене тут їх ціла категорія Категорія:Файли, що треба перенести до Вікісховища ;) можу зробити список, якщо треба. корисно буде передивитися, а раптом що попри мене туди потрапило… я тільки б хотіла ще знати чи можна якось (десь) заздалегідь категорію визначити. щоб вони на коммонз там не у купі валялися… але наш шаблон {{Move to Commons}} якийсь не дуже --antanana 01:23, 31 жовтня 2012 (UTC)

Дайте будь ласка оголошення[ред. код]

Доброї ночі, пане Amakuha! Дайте будь ласка оголошення в помаранчевому прямокутнику. Голосування тут.--Антон патріот (обговорення) 20:11, 11 листопада 2012 (UTC)

Я й сам незадоволений таким підбиттям підсумків, адже мета голосування була уникнути війн редагувань. Але якщо вже адміністратор вважає, що проблема може бути вирішена в рамках існуючих правил — звертайтесь, будь ласка, до нього. Я не маю часу й бажання занурюватись в одне й те ж питання двічі.
І взагалі, раджу уникати спірних питань. Наповнюйте Вікіпедію, а не воюйте за термінологію. --Α.Μακυχα 20:36, 11 листопада 2012 (UTC)
Занурюватись чи не занурюватись у питання - це ваше право. Я лише прошу вас, як адміністратора - додайте оголошення в помаранчевий прямокутник. З повагою --Антон патріот (обговорення) 22:30, 11 листопада 2012 (UTC)

Request[ред. код]

Hello! May i ask you to delete my user page? Thanks.--AndreaFox (обговорення) 11:12, 24 листопада 2012 (UTC)

Memorandum_KNU_20121126.pdf[ред. код]

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Memorandum_KNU_20121126.pdf

Прошу перезавантажити, щоб не було прямих лінків на пошту правління ВМУА (нехай буде через графіку At sign.svg, інакше скоро потонемо в спамі --Perohanych (обговорення) 18:01, 28 листопада 2012 (UTC)

Бачу, а попередню версію можете попросити видалити зовсім? --Perohanych (обговорення) 15:50, 30 листопада 2012 (UTC)

Файл:Київ-храм-мормонів.jpg[ред. код]

привіт) вибач, що турбую. невиправдане добропорядне використання. існують (і можливі, хоча й з нофопом) вільні замінники… --アンタナナ 13:06, 30 листопада 2012 (UTC)

У мене, здається, є власна фотка. Завантажу пізніше. --Α.Μακυχα 13:20, 30 листопада 2012 (UTC)
було б супер ;) --アンタナナ 13:26, 30 листопада 2012 (UTC)

Раян Джонсон, шаблон із цитуванням[ред. код]

Доброго вечора!

Написав статтю Раян Джонсон (службова стаття про молодого режисера). У списку категорій (унизу там) з'явилася категорія: Шаблони:Посилання на джерело. І прибрати її не зміг. Що воно таке, чого це воно з'явилося? Напевно ж, і надалі може з'являтися - бо я схожу статтю збираюся писати. Стаття ця - переклад із англійської статті (але там такого шаблону немає). Іще, для красоти, я був скопіював шаблон "Фільми Джеймса Камерона", а потім за аналогією написав сам новий шаблон "Фільми Раяна Джонсона" - може, це є причиною? (бо раніше до шаблонів не ліз, такої капості не виникало). Треба Ваш професійний help! ~:) Дякую! --Brandner (обговорення) 20:07, 3 грудня 2012 (UTC)

Тю. "Саме по собі виправилося". Чудеса! ~8-/ --Brandner (обговорення) 18:33, 5 грудня 2012 (UTC)

Загальні збори ВМУА 15 грудня 2012 11:00[ред. код]

Доброго дня,

Інформую про рішення правління Громадської організації «Вікімедіа Україна» про проведення Загальних зборів Організації 15 грудня 2012 в Києві з початком об 11:00. Місце проведення поки остаточно не визначене. Якщо Ви можете запропонувати місце проведення зборів, зробіть це тут .

Прошу, при наявності, вносити пропозиції до проекту порядку денного, а також реєструватися для участі в зборах.

Пропозиції щодо організації роботи зборів можна внести і обговорити тут.

Ознайомтеся, та при можливості доповніть чи відкорегуйте Звіт про роботу в 2012.

Також прошу прийняти до відома, що у зв'язку зі змінами правил домену org.ua робота пошти в домені At sign.svgwikimediaukraine.org.ua буде відновлена в понеділок, 3 грудня 2012.

--Perohanych (обговорення) 21:30, 1 грудня 2012 (UTC)

Тиждень Європейського кіно[ред. код]

Доброго дня, Amakuha! Запрошую Вас долучитися до проведення тематичного тижня «Тиждень Європейського кіно», що проходитиме у період з 10 по 23 грудня. З повагою, --TheLotCarmen (обговорення) 23:34, 7 грудня 2012 (UTC)

МФА[ред. код]

Чи існує універсальний алгоритм визначення МФА-транскрипції (чи просто транскрипції, як у "Словниках") українських слів? --ASƨɐ 18:03, 14 грудня 2012 (UTC)

Є програма VymovaPlus (див. Порівняння синтезаторів української мови), в якій такий алгоритм внутрішньо є. Але він не відкритий і, можливо, не є «універсальним» (читай «офіційним») бо є різні способи вимови (з твердим «ч» чи м'якшим «ч», наприклад). Знаю лише, що правил, на яких українське слово транскрибується в послідовність звуків в цій програмі є кількадесят (якщо не помиляюсь, то близько 40). Із них частина, мабуть, спрямована на інтонацію. А наголоси взагалі вони беруть із граматичного словника. --Α.Μακυχα 19:39, 15 грудня 2012 (UTC)
Транскрипція зі "Словників України" не відповідає однозначно МФАкрипції? --ASƨɐ 18:55, 16 грудня 2012 (UTC)
Здається, тільки передача [в] не є однозначною (?) --ASƨɐ 19:49, 16 грудня 2012 (UTC)
Відповідаю правду — я не знаю. Відповів лише те, що знаю ;) --Α.Μακυχα 21:53, 16 грудня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. The Blood Brothers
 2. Менделівські ознаки людини
 3. Ґроссман Генрик
 4. Список радянських висловів

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:25, 15 грудня 2012 (UTC)

Шаблон «Вікіпедія:Проект:НДУ імені Миколи Гоголя»[ред. код]

Створив сторінку Вікіпедія:Проект:НДУ імені Миколи Гоголя. Отримав від колеги пана Петрова зауваги, що логотип освітніх проектів має стандарти в розмірі і шрифті. Якщо так, то прошу зробити лого згідно вимог. Геральдичні кольори для логотипу можна взяти з моєї проби. З повагою, --Zheliba (обговорення) 14:33, 3 січня 2013 (UTC)

Добрий день! Мені подобається ваш варіант. Але лиш постає питання чому обидва шрифти «історичні»: «козацький» скоропис і церковнослов'янська графіка? І де ж символіка сучасних технологій Web 2.0? :) Також питання чи є ці шрифти у вільному доступі, а чи захищені авторським правом? (дуже бажане перше)
Але загалом я не проти максимальної «локалізації». Герб ви вигадали спеціально для проекту? --Α.Μακυχα 19:40, 3 січня 2013 (UTC)
Добрий день! Шрифти історичні, бо люблю древність. Та й заснований вуз козацькою старшиною - Безбородьками. Доступ до шрифтів, ніби, вільний: http://typo.2d.lviv.ua/shrifti/skoropys-xvii.html , http://typo.2d.lviv.ua/shrifti/ancient-kyiv.html . Герб вузу - офіційно затверджений символ: http://www.ndu.edu.ua/ua/univer.php . З повагою, --Zheliba (обговорення) 08:18, 4 січня 2013 (UTC)
Чесно кажучи, церковнослов'янськість мені тут здається зайвою. Погляньте на типові міжнародні логотипи — commons:Category:Wikipedia Education Program logos. Можливо вони здаються надто мінімалістичними, але така простота зараз є трендом серед молоді. Я не кажу, що треба так і зробити, але хоча б трішки зробити логотип читабельнішим та пов'язаним із сучасністю варто. Можливо є ідеї? :) --Α.Μακυχα 20:02, 6 січня 2013 (UTC)
Якщо брати за аналог Шевченківське лого, то жовте по чорному з ліва та білим по синьому з права. З повагою, --Zheliba (обговорення) 06:40, 8 січня 2013 (UTC)
Ну, створити логотип за аналогом — дуже просто. Хоча «коробочка» зліва має завжди бути чорною. Але може ви спробуєте замінити шрифти у своєму варіанті з гербом? Хоча б той з юсом? Наприклад, можна спробувати вільні сучасні шрифти Droid або DejaVu. --Α.Μακυχα 08:04, 8 січня 2013 (UTC)
Раз є певна традиція, прошу Вас зробити стандартне лого та вставити його замість мого. З повагою, --Zheliba (обговорення) 11:00, 8 січня 2013 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Доброго дня! Можливо вас зацікавить така пропозиція--Kusluj (обговорення) 16:31, 6 січня 2013 (UTC)

Користувач:Begemot-Bot/Байти[ред. код]

Привіт. Перевір, будь ласка, що бот правильно налаштований: у лютому 2012 переможцем став Alex Blokha, хоча майже весь його внесок був у просторі Вікіпедія. Мабуть, ти рахуєш внесок в усіх просторах, хоча раніше ти рахував лише основний простір — NickK (обг.) 00:43, 8 січня 2013 (UTC)

Привіт! Там не рахувалися раніше тільки сторінки обговорення, користувачів і кнайпа. Але вчора помітив іншу помилку, яка виникла після переписання скрипта «байтів» на фреймворк «якості», тому сьогодні буду розбиратися, тестувати і генерувати статистику наново. Дякую за уважність ;) --Α.Μακυχα 07:48, 8 січня 2013 (UTC)

Олександрія[ред. код]

Тут Нана запитує про вільний файл входу до парку. Я ближнім часом до Білої Церкви не збираюсь. При нагоді можете зробити фото?--Kamelot (обговорення) 08:54, 9 січня 2013 (UTC)

Звісно зможу. На днях завантажу зимове фото, навесні — заміню весняним. До речі, фототехніка ВМ УА знаходиться у Іллі. --Α.Μακυχα 09:01, 9 січня 2013 (UTC)
Не вийшло поки із зимовим фото — там постійно машини стоять перед входом. Спробую ще зранку під'їхати. --Α.Μακυχα 10:48, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні нових фільмів[ред. код]

--KuRaG (обговорення) 12:05, 10 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 01:28, 11 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:22, 25 січня 2013 (UTC)

274301 Вікіпедія[ред. код]

Вітаю! Чи є у нас АД на підтвердження назви? Люди прискіпуються, що тут назва не фігурує. --А1 09:58, 31 січня 2013 (UTC)

Додав першоджерело. Також є повний список іменованих астероїдів. --Α.Μακυχα 10:21, 31 січня 2013 (UTC)

???[ред. код]

Що це було? ВП:НО на супергероїв не поширюється? --А1 10:07, 1 лютого 2013 (UTC)

В чому образа? В англійських вікіновинах ви додали друге інтервікі на російські вікіновини, в українській статті поставили той шаблон після тексту, в результаті чого виник великий пустий проміжок. Та й повідомлення у Вікіновинах було не без недоліків. — Це, звичайно, дрібнички, але такі помилки характерніші для новачків. --Α.Μακυχα 12:01, 1 лютого 2013 (UTC)

Запрошення до участі у тижні кінопремій[ред. код]

--KuRaG (обговорення) 10:59, 1 лютого 2013 (UTC)

Статтю Кобилянський Едуард Олександрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кобилянський Едуард Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 лютого 2013. --Basio (обговорення) 17:01, 2 лютого 2013 (UTC)

Файл:Kosynsky monument.jpg[ред. код]

привіт! потрібен вільний замінник. бо «Пам"ятник повстанню К.Косинського в Білій Церкві» під ВП:КДВ не дуже підпадає ) --アンタナナ 22:28, 20 лютого 2013 (UTC)

Замінив. Дякую. --Α.Μακυχα 14:40, 24 лютого 2013 (UTC)

Файл:Dzuba.jpg[ред. код]

У вас наче було вільне зображення п. Дзюби? --Perohanych (обговорення) 22:35, 5 березня 2013 (UTC)

Вільного в мене не було :) В мене є нечітка світлина п. Дзюби зі мною. --Α.Μακυχα 09:49, 8 березня 2013 (UTC)
Є загроза вилучення цього файла, який ілюструє 5 статей. Що порадите зробити? Невже щоб з'явилося право публікувати невільне фото Дзюби треба дочекатися його смерті? --Perohanych (обговорення) 15:36, 8 березня 2013 (UTC)
Пане Юрію. Дзюба живий, він у Києві, з ним досить легко зустрітися. Раджу взяти камеру ВМ УА і домовитись із ним про зустріч.
А ще краще — домовитись щоб когось із нас пустили на якийсь захід НАН України, де буде багато академіків. Більшість із них (живих) не мають вільних портретів і більшість похилого віку. Тому така ідея була б дуже ефективним проектом і цільовим використанням камери. --Α.Μακυχα 20:07, 8 березня 2013 (UTC)
З точки зору економії часу і повноти охоплення простіше домовитися з видавничим центром чи прес-службою НАН України про передачу довідника членів із фотографіями на умовах cc by-sa. Спробую знайти контакти. --Perohanych (обговорення) 20:13, 8 березня 2013 (UTC)
Ну а з точки зору якості світлин і кількості варто підійти і влаштувати фотосесію. Наприклад, можна було б робити принаймні три базові світлини: фас, півоберт і профіль. Такого контенту нам точно ніхто ніде не дасть. --Α.Μακυχα 20:19, 8 березня 2013 (UTC)
Лишилося «зовсім небагато» — знайти організатора і виконавця такої фотосесії. А поки йде полювання і масове вилучення завантажених на умовах добропорядного використання фотогографій живих людей. Не впевнений чого від того більше — користі чи шкоди. --Perohanych (обговорення) 10:57, 9 березня 2013 (UTC)

Шаблон:Infobox Protected area[ред. код]

Вітаю! Хочу звернутися з проханням щодо цього шаблону. Так як я не маю ні найменшого розуміння як його редагувати чи правильно використовувати(тут поняття більше), хотів би запитати як добавити до нього два пункти "Карт розташування"(перший - для країни в цілому, а другий - для окремого її регіону). Подібне

|карта розташування = Росія
|карта розташування1 = Росія Краснодарський край

2) А також хотів би запитати чи потрібно щораз ставити вікі-посилання, якщо десь в статті зустрічається якийсь рік, терміни чи просто слова з різної сфери, визначення яких написані в Вікіпедії Дякую за увагу(хоча якщо вам немає до цього діла - можете мене просто проігнорувати...) Коріньобг 18:44, 11 березня 2013 (UTC)

І де воно?[ред. код]

Де офправило Вікі щодо того що Повні кавалери Ордена Слави автоматично значимі. --Юрій Бобошко (обговорення) 11:33, 17 березня 2013 (UTC)

Вітаю! Це наслідок із Вікіпедія:Критерії значимості/Особи, оскільки статті про повних кавалерів Ордена Слави автоматично мають АД:
Кавалеры ордена Славы трёх степеней: Краткий биографический словарь / Пред. ред. коллегии Д. С. Сухоруков. — М.: Воениздат, 2000. — 703 с. — 10 000 экз.
Окрім того, повних кавалерів цього ордену менше 2700 всього і практично вони прирівнювалися до Героїв Радянського Союзу (які також вважаються автоматично значимими). --Α.Μακυχα 11:57, 17 березня 2013 (UTC)
Немає у Вікіпедія:Критерії значимості/Особи згадки про повних кавалерів Ордену Слави. --Юрій Бобошко (обговорення) 18:31, 18 березня 2013 (UTC)

Привіт[ред. код]

Привіт! --Лада Лузіна (обговорення) 17:37, 18 березня 2013 (UTC)

Вітаю :) Зі мною також можна зв'язатись через Skype: andriy.makukha --Α.Μακυχα 12:07, 20 березня 2013 (UTC)

Хлопці на джипах.[ред. код]

Привіт! Чекаю на координати хлопців на джипах! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 13:47, 20 березня 2013 (UTC)

Отримав смс. Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 14:24, 20 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:AQUATERRA 2 2011.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:AQUATERRA 2 2011.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:04, 23 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Atmosfera.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Atmosfera.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:06, 23 березня 2013 (UTC)

OBJ (мова програмування)[ред. код]

Доброго дня, пане! Ви не в курсі, хто б міг допомогти розширити цю статтю? Ми плануємо написати окрему статтю про CafeOBJ, але хотілося б щоб спочатку хтось трохи доповнив загальну статтю про сімейство OBJ. Можете глянути? Дякуємо, --Crispy duck (обговорення) 10:41, 24 березня 2013 (UTC)

Є кілька програмістів-вікіпедистів. Наприклад, Bunyk, DixonD, Igor Yalovecky. Є ще Категорія:Користувачі — розробники ПЗ. Можете попросити когось із них, бо я дуже зайнятий з організаційними питаннями «Вікімедіа Україна». --Α.Μακυχα 10:59, 24 березня 2013 (UTC)
Чудово, напишемо в кнайпі, може там хтось відгукнеться. Дякуємо, --Crispy duck (обговорення) 11:02, 24 березня 2013 (UTC)

Миколаївська весна (Микола з Миколаєва)[ред. код]

Доброго дня, чи можливо замінити назву статті Віце-адмірал С.Ф. Загорянський-Кисель на С.Ф. Загорянський-Кисіль?

Так, статті можна перейменовувати. Перейменував. --Α.Μακυχα 09:30, 25 березня 2013 (UTC)

Новачок з віківесни в Миколаєві[ред. код]

Чи є обмеження по кількості байт в статті? Маю багато матеріалу по Водопій (хутір)‎,маю намір ще доповнити цю статтю, чи не вилучать її, за перенасичення інформацією, та підскажи будь ласка як краще відредагувати. — Це написав, але не підписав користувач Микола з Миколаєва (обговореннявнесок).

Обмеження немає. Навпаки, що детальніша стаття — то краще. Але насамперед — треба посилання на джерела.
Подивись, наприклад, «добру» статтю Петро Конашевич-Сагайдачний: там після кожного параграфу чи навіть твердження йде посилання на джерело через примітку. Ось таке посилання на джерела є дуже бажаним і оцінюється в +1 бал якості статей. Тому ті конкурсанти, які так роблять, мають велику перевагу. --Α.Μακυχα 13:19, 25 березня 2013 (UTC)

Карп-о Анат-й Леон-ч і НТЗ[ред. код]

Не зрозумійте мене неправильно, жодним чином не намагаюсь втрутитися в роботу журі. Але мушу дати деякі пояснення. На сторінці обговорення статті це не пишу, бо тема розвідників і розвідки надто делікатна.

Я знаю Карпа особисто і можу його охарактеризувати як "безбашенного" чи "контуженого". Ходять чутки, що звільнився він в першу чергу через те, що замість адмірала йому дали пістолет. Але це все ОБС. Стаття базується лише на тих матеріалах, які є у відкритих джерелах. Була б можливість користуватись закритими — дописав би що він, можливо, має "Червону Зірку" і "Червоного Прапора" (і це зовсім не за Афган). За що можна було отримати ордени фахівцю певного профілю в той час — "тайна покрита мраком". Так що він не білий і не пухнастий. Щодо подій 1991-1995 року — росіяни оцінюють весь процес формування ВМСУ і розділу ЧФ СРСР однозначно негативно, але окремо про 17-у бригаду і Карпа мовчать. Навіть, наскільки я знаю, "Красная звезда" свого часу писала позитивно про прийняття присяги Очаковом, як виняток з загального процесу. Тобто, якби була опублікована в серйозних джерелах інша точка зору — вона б мала місце в статті. Якщо її немає — то і НТЗ не порушене.

З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 09:40, 26 березня 2013 (UTC)

Вітаю! Щодо НТЗ я взагалі за це не знімав балів і мав на увазі лише інформацію, що він був чудовим мером. Адже в першому джерелі після тієї довгої фрази з помилками («були звідки взяти гроші») про це немає оцінки, а в другому — йдеться про «Краєвид», тобто окремий випадок.
Загалом же стаття чудова! Якщо недоліки виправите, вона потенційно отримає шість балів якості у кінці конкурсу. --Α.Μακυχα 09:53, 26 березня 2013 (UTC)
Та ні. Там майже повністю зідране речення з першого джерела. Просто воно не на початку, а передостанній абзац. А як фразу сформулювати по іншому — не знаю (хіба що дослівно з першоджерела взяти). Ще раз вибачте. Сподіваюсь цей діалог ніяк не вплине на процес оцінювання статей конкурсантів. --Pavlo1 (обговорення) 10:54, 26 березня 2013 (UTC)
Аааа! Я оце лише щойно зрозумів, що ви мали на увазі. Вибачте. Поставлю в тому реченні двокрапку, щоб краще розумілося. --Α.Μακυχα 11:10, 26 березня 2013 (UTC)

Філіпов Іван Маркелович[ред. код]

Прочитав зауваження. Мені не важливо отримати приз, мені важливо, як читач чи інший користувач оцінює мої правки. Умовами конкурсу було додавання + 3,5. Дякую що до цієї статті ти підійшов не формально, а помітив, що я дійсно нічого не додав, а тільки оформив і це потянуло на 3,5 (тож можливо у наступних конкурсах цей критерій потрібно збільшити).

Щодо «при цьому вилучено кілька джерел», то тут тобі потрібно більше уваги, оскільки вилучені джерела не працювали і взагалі не запрацюють--Kamelot (обговорення) 17:07, 29 березня 2013 (UTC)

Вітаю! Зверніть увагу, що ось цей текст:

у статті лише вікіфікована наявна інформація з джерел, нічого нового не додано, при цьому вилучено кілька джерел, додана картка

написав не я. Мої зауваження закінчуються скороченим підписом (АМ). Я не підтримую аргументацію Агонка. --Α.Μακυχα 21:09, 29 березня 2013 (UTC)
Чому ж не запрацюють? Там додати в посилання один символ і вони працюватимуть.--Анатолій (обг.) 19:59, 6 квітня 2013 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Миколаївська весна/Тиждень 3[ред. код]

Доброго дня. Навіть незручно звертатись. Якщо авіаносні крейсери проекту 1143 не поставили на 3-й конкурсний тиждень цілеспрямовано — я не ображусь. Нехай буде «позаконкурсною». --Pavlo1 (обговорення) 19:23, 6 квітня 2013 (UTC)

Дякую, що слідкуєте. Знайшов де губились дві статті. --Α.Μακυχα 20:32, 6 квітня 2013 (UTC)

Цимбал Тарас Володимирович[ред. код]

Доброго дня. Поставив статтю до обговорення щодо вилучення. --Сіверян 05:59, 16 квітня 2013 (UTC)

Розмір статей для поселень Тернопільщини[ред. код]

Привіт! В тебе ще працює бот, який вичисляє середній розмір статей? Як матимеш час і натхнення, зроби таке, будь ласка, для статей з оцього списку для такої таблички, і, якщо можна, виведи список статей до 10 К (тобто, стабів) --MaryankoD (обговорення) 14:18, 27 квітня 2013 (UTC)

Велоекспедиція на 9 травня[ред. код]

Файл:КиУР.jpg Є пропозиція 9 травня на велосипедах відвідати (пофотографувати) ДОТи в районі Білогородки.--Max Файл:Cardio.gif Обг 06:41, 5 травня 2013 (UTC)

Хороша ідея! Ось тут вже сфотографовані ДОТи: Category:Pillboxes in Ukraine. Дивіться також сторінку Вікіпедія:Велоекспедиції та відповідну сторінку на сайті ВМУА, якщо хочете надіслати запит на компенсацію витрат. --Α.Μακυχα 07:16, 5 травня 2013 (UTC)
Там вже є багато світлин ДОТів з мого минулорічного велосезону. Мене більше цікавить не компенсація, а цікава компанія на 9 травня) --Max Файл:Cardio.gif Обг 10:33, 5 травня 2013 (UTC)
Я особисто живу не в Києві, тому приєднатися не зможу. Але можете написати на сторінку Вікізустрічей — можливо хтось долучиться… За моїм досвідом знайти компанію веловікіпедистів складно. --Α.Μακυχα 11:03, 5 травня 2013 (UTC)

Облазниця[ред. код]

Доброго дня! Ви є співавтором статті Буряки, яка належить до числа добрих, тому й звертаюся до Вас — чи не могли б Ви переглянути статтю Облазниця і підказати, що мені ще виправити/додати, щоб можна було її номінувати на добру. Якщо бачите які огріхи – виправте будь ласка, бо «око вже не бачить». Буду вдячним за допомогу.— Шиманський હાય! 07:02, 23 травня 2013 (UTC)

УФМЛ[ред. код]

Чи не могли б Ви перевірити цю статтю? Також було б непогано якби Ви порадили що і як змінити, оскільки Ви знайомі з цим закладом.--Greg-95 (обговорення) 16:43, 9 червня 2013 (UTC)

Статтю Тарнавська Тамара Йосипівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Тарнавська Тамара Йосипівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 червня 2013. RLuts (talk) 18:10, 22 червня 2013 (UTC)

Статистичні боти[ред. код]

Доброго дня! Зараз триває обговорення з приводу реалізації/роботи статистичних ботів. Хотілось би почути і вашу думку, як власника Begemot-Bot. З повагою --Geohem 07:28, 25 червня 2013 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у червні 2013 отримала +155 199 переглядів!

Це 39 місце серед усіх вікіпедистів!

Вітаю і бажаю сил, часу і натхнення! --Perohanych (обговорення) 16:22, 16 липня 2013 (UTC)

Робоча зустріч, внесення змін до статуту ГО «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Доброго дня. Інформую, що 21 липня 2013 р. в м. Києві відбудеться робоча зустріч Ініціативної групи з питань внесення змін до статуту Громадської організації «Вікімедіа Україна». Детальніше тут. --Ліонкінг (обговорення)

Про підготовку та подання грантової заявки на друге півріччя 2013 року[ред. код]

привіт! будь ласка, зайди на сайт борду і відпишись у цім проекті. якщо ми не плануємо просить грант на цих 6 місяців - було б чудово, щоб я знала це ASAP. і не займалася дурною роботою. дякую --アンタナナ 22:22, 20 липня 2013 (UTC)

Я перепрошую за втручання, але яке відношення має це повідомлення до Вікіпедії? Для справ ГО ВМУА існує окрема вікі. З повагою, --Ваѕеобг.вн. 14:50, 21 липня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Choco house Kyiv.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Choco house Kyiv.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 16:50, 29 липня 2013 (UTC)

Здравствуйте після 2013 Вікіманія Гонконг[ред. код]

Hello Andriy! This is SoHome whom you have met during 2013 Wikimania Hong Kong. Wish we would have further discussion and collaboration about Wikimedia projects and Wikipedia articles in the future! ----SoHome (обговорення) 06:34, 14 серпня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Khram-Buky.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Khram-Buky.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 17:11, 28 серпня 2013 (UTC)

привіт. а у Тебе нема контактів автора? щоб «попросить» фото --アンタナナ 23:57, 21 жовтня 2013 (UTC)
Поки немає, але сконтактую. Дякую. --Α.Μακυχα 00:00, 22 жовтня 2013 (UTC)

Фотографії[ред. код]

Вітаю) Дякую за завантаження фото Ілларії. Я помітив, що ви завантажили два одразу....А це ви самі фотографували (тобто були присутні на концерті?). Просто цікаво. --ВікіPEDист (обговорення) 20:52, 31 серпня 2013 (UTC)

Так, я був присутній на церемонії нагородження «Коронації слова 2013» як фотограф від «Вікімедіа Україна». Тож якщо хочете відвідувати безкоштовні концерти і фуршети, та ще й робити фотографії хорошим фотоапаратом — вступайте також ;) --Α.Μακυχα 21:00, 31 серпня 2013 (UTC)

Запрошую до участі в обговоренні[ред. код]

Запрошую вас до участі в обговорення моєї пропозиції щодо розширення критеріїв швидкого вилучення сторінок користувача. з повагою, --Максим Підліснюк (обговорення) 19:11, 5 вересня 2013 (UTC)

Активні дієприкметники[ред. код]

ви так написали ніби ад — це єство української, а багато мовознавців — це шкідники, з однією метою в житті — будь-що перечити наявності ад в українській.
натомість особливістю української мови є їх уникнення — а це ще краще, як можна уникати того, чого немає, ба більше - навіть в розмовній російській ад відсутні.
виправте, будь ласка, на щось правдивіше, або те що було. --Ґалаха (обговорення) 20:52, 1 жовтня 2013 (UTC)

Вітаю! Це ви додали, що а. д. немає в українській мові? Це не відповідає дійсності. Вони є. І той же Антоненко-Давидович написав саме те, що я виклав: а. д. не є рисою (особливістю) української мови, натомість «особливість української мови — уникати вживання форм активних дієприкметників».[3] --Α.Μακυχα 09:27, 2 жовтня 2013 (UTC)
ні, не я, але їх справді немає, вона їй невластиві, непитомі, як вам гожіше.
доповнив і підправив, пояснення на сторінці обговорення статті. якщо бажаєте продовжити обговорення прошу туди.--Ґалаха (обговорення) 15:50, 2 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Жанві Вероніка.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Жанві Вероніка.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 20:58, 30 жовтня 2013 (UTC)

Скрипты[ред. код]

Здравствуйте. Заметил вы заливайте статьи, я недавно тоже начал заливать статьи ботом в Чеченской Википеди но сам делать скрипты не умею если вы не против пожалуйста отправьте мне скрипты на адрес umar.dagirov@inbox.ru. С уважением --Дагиров Умар (обговорення) 17:03, 28 листопада 2013 (UTC)

Здравствуйте! У меня есть скрипты, которые создают статьи об астероидах. Ими только и могу поделиться. --Amakuha (обговорення) 17:42, 28 листопада 2013 (UTC)
Да я видел статьи они мне и нужный. Спасибо за ответ. --Дагиров Умар (обговорення) 15:19, 29 листопада 2013 (UTC)
Пожалуйста отправьте скрипты для создании статей об астероидах. С уважением -- Дагиров Умар (обговорення) 06:37, 30 листопада 2013 (UTC)

Загальні збори[ред. код]

Загальні збори ГО «Вікімедіа Україна» згідно з Рішенням Правління №41/2013 відбудуться 15 грудня 2013 року. Початок реєстрації о 10:00, початок зборів о 10:30.

Місце проведення зборів - м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет. Про номер корпусу та аудиторію буде повідомлено ближче до зборів на сторінці wmua:Загальні збори №5/Місце проведення

Проект порядку денного опублікований на сторінці wmua:Загальні збори_№5/Проект Порядку денного.

Запрошую також ознайомитися з іншими матеріалами, що готуються до зборів, та надавати до них пропозиції і зауваження на відповідних сторінках обговорення.

Прошу зареєструватися на сторінці wmua:Загальні збори №5/Список учасників або завчасно надати довіреність. Витяг зі wmua:Статуту:

5.11. У разі неможливості особистої присутності члена Організації на Загальних зборах, він може бути представлений уповноваженим представником, який також є членом Організації та діє на підставі довіреності. Оригінал довіреності пред'являється перед початком Загальних зборів, а копія надається виконавчому директору Організації щонайменше за 7 днів до Загальних зборів. Кожен член Організації має право бути представником не більше двох інших членів. Форма довіреності визначається Правлінням.

Публікація щонайменше як за п'ять днів до Загальних зборів інформації про отримані/надані довіреності на офіційному сайті Організації на сторінці, що містить попередній список учасників, прирівнюється до пред'явлення Оригіналу довіреності перед початком Загальних зборів.

Адреса для надання довіреності: boardAt sign.svgwikimediaukraine.org.ua

Форма довіреності: wmua:Форма довіреності на Загальні збори ГО «Вікімедіа_Україна» --Perohanych (обговорення) 23:14, 1 грудня 2013 (UTC)

Андрій Стебелєв (заявка на Патрульного)[ред. код]

Якщо Ваша ласка, погляньте мої доробки і наверніть ваги голосування у будь-який бік під моєю заявкою на здобуття статусу Патрульного. Дякую. --Андрій Стебелєв (обговорення) 21:27, 4 грудня 2013 (UTC)

Написання нових статей[ред. код]

Чи можна мені написати статті про сайти nashinternet.ucoz.com і progran-portal.do.am? Чи їх знову вилучать?

nashinternet.ucoz.com[ред. код]

 • Я на сайті: головний адміністратор.
 • Сайт створено: 09.06.2013
 • Репутація сайту у WOT:
  • Заслуговує довіри: добре
  • Безпека для дітей: чудово
 • Сторінок в пошуку Яндекса
  • Завантажено роботом: 6596
  • Сторінок в пошуку: 23
 • ТІЦ — менше 10

program-portal.do.am[ред. код]

 • Я на сайті: адміністратор
 • Сайт створено: 25.08.2013
 • Репутація сайту у WOT:
  • Заслуговує довіри: не визначено
  • Безпека для дітей: не визначено
 • Сторінок в пошуку Яндекса
  • Завантажено роботом: 113
  • Сторінок в пошуку: 56
 • ТІЦ — менше 10

Вітаю, щоб створити статтю на якусь тему необхідно, щоб тема була висвітлена у незалежних авторитетних джерелах (таких як книжки, ЗМІ, наукові журнали). Про ваші сайти, найімовірніше, таких джерел немає. А оскільки Вікіпедія — не каталог, то такі статті вилучають. --Amakuha (обговорення) 14:58, 8 грудня 2013 (UTC)

Хакерський злам УкрВікі[ред. код]

Сьогодні при відкритті особистої сторінки замість звичного зображення тексту й виду "Шаблон:User uk" з'явилося фото (в 4-5 рази більше ніж "Шаблон:User uk"), де було зображення фекалій в унітазі. Аналізуючи останні політичні події в Україні, і те що це саме україномовна Вікіпедія, і те що це було здійснено через шаблон тих то "вважає українську для себе рідною" (Українська мова для цього користувача є рідною), вважаю це агресивним політиканством підлого норову з бульварними манерами від якогось користувача ПК (вам має бути відома його IP-адреса), що не припустиме для етики Вікіпедії. Вікіпедія була використана кимось для особистого інтересу виразити бидлувате моральне уродство. Я оглянув "перегляд історії" власної особистої сторінки - не було сторонніх втручань. Як через вказаний шаблон могло потрапити таке конкретне фото??? З повагою до Вас --Krupski Oleg (обговорення) 15:38, 12 грудня 2013 (UTC)

Вітаю! Цей шаблон до цього часу могли редагувати анонімні користувачі. Поставив на нього безстроковий захист від анонімних користувачів з огляду на велику кількість включень. IP-адресу вандала на три дні заблокував адміністратор Visem. Сумарно побачені вами правки проіснували 50 хв. --Amakuha (обговорення) 17:45, 12 грудня 2013 (UTC)

запрошую на свята до ретельної праці[ред. код]

Добридень, колего!

Прошу уваги: на свята буде дуже тяжка праця (diff). Запрошую до участі.

З повагою,

Юpiй Дзядuк в) 10:02, 28 грудня 2013 (UTC).

Місяць Тараса Шевченка[ред. код]

Знайшов дещо. Може, знадобиться. Обговорення:Погляди Тараса Шевченка щодо релігії#До списку літератури. — Юpiй Дзядuк в) 12:02, 30 грудня 2013 (UTC).

Скайп[ред. код]

Я додав когось Andriy Makukha з Києва і «направив запит контактних даних». Вибачте, якщо неправильно. Тільки освоююсь. --Pavlo1 (обговорення) 20:53, 13 січня 2014 (UTC)

Пишемо про НАТО[ред. код]

Ви якось говорили, що можете допомогти зі списками конкурсних статей. Я накидав болваночку і взяв паузу. Якщо маєте що добавити — будь-ласка. Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місячник конкурсу «Пишемо про НАТО»/Статті до створення і Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місячник конкурсу «Пишемо про НАТО»/Статті до покращення. Дякую. --Pavlo1 (обговорення) 19:59, 15 січня 2014 (UTC)

Вітаю! Я мав на увазі автоматичне формування списків статей учасників конкурсу для оцінювання журі. Як, наприклад, я робив у «Миколаївській весні». Якщо подивитесь як зроблена та табличка, то зрозумієте, що її редагувати значно зручніше ніж звичайну таблицю. + Там бали рахуються автоматично.
Також я можу провести віківишкіл (чи то в Києві, чи деінде в Україні). Якщо потрібна ще якась допомога — пишіть.
Попередній список статей не є обов'язковим для конкурсу, бо дуже часто конкурсанти знаходять власні теми для написання. --Amakuha (обговорення) 09:39, 17 січня 2014 (UTC)
Дякую. ТО я Вас неправильно зрозумів. Я бачив ту роботу на «Миколаївській весні» і вона мені дуже сподобалась. Не знаю коли це треба робити — завчасно чи по-ходу. Буду вдячний за допомогу з тими сторінками. Щодо віківишколів: 1. Наразі ще неготові конкурсні сторінки (а на вишколах про них треба згадати/показати) 2. Немилівська ще не підігнала списки. Як буде інформація — повідомлю. Ще раз дякую. --Pavlo1 (обговорення) 10:04, 17 січня 2014 (UTC)
Це треба робити по ходу конкурсу після закінчення певних періодів.
У попередніх наших конкурсах (як «Миколаївська весна», «Пишемо про благодійність» і «Французька осінь») були призи за тижневу участь і остаточні призи. Тому після кожного тижня формувався список статей, які беруть участь у конкурсі. Цей список формується автоматично ботом, який перевіряє чи підпадає стаття під ключові вимоги конкурсу (зокрема мінімальний кількісний внесок учасника конкурсу до статті).
Після закінчення конкурсу враховувалися покращення статті, які конкурсант зробив між закінченням конкурсного тижня, на який було подано статтю, та кінцем конкурсу. Це давало змогу новачкам Вікіпедії вивчити зауваження і виправити недоліки. --Amakuha (обговорення) 10:26, 17 січня 2014 (UTC)

Конкурс «Пишемо про НАТО» — обговорення[ред. код]

15 січня Правління Вікімедіа Україна прийняло рішення «сприяти нейтральності, неупередженості та якості конкурсних статей конкурсу Пишемо про НАТО». Наразі підготував конкурсні сторінки. Як члена правління запрошую до обговорення. Це дієвий спосіб виконати прийняте вами рішення. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 13:09, 18 січня 2014 (UTC)

Category:Ukrainian computer programmers[ред. код]

Вітаю! Зараз (під час тижня патрулювання) я трохи наводжу порядок у категоріях, в тому числі додаю інтервікі. Звернув увагу, що у en:Category:Computer_programmers_by_nationality відсутня en:Category:Ukrainian computer programmers, яка мала б бути поєднана через інтервікі з Категорія:Українські_програмісти. Чи не могли б Ви створити таку категорію в enwiki, додати її у d:Q8002887 і додати цю категорію, принаймні, до en:Kateryna_Yushchenko_(scientist). p.s. Я б і сам, але мене не пускають --ReAlв.о. 19:05, 19 січня 2014 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Логотип до 10-річчя Вікіпедії[ред. код]

Привіт!

Я так розумію у табличку треба всі варіанти додати. Або, принамні, пояснити за якими критеріями були включені наявні у списку для голосування. А то я чогось не зрозумів. Дякую. --Nickispeaki (обговорення) 21:20, 23 січня 2014 (UTC)

Там же дано пояснення. Приймалися лише ті логотипи, що відповідають умовам конкурсу:

До голосування приймалися логотипи строго у розмірі 135 × 155 пікселів (відповідно до правил конкурсу та розміру стандартного логотипу). Варіанти логотипів відображено в їх «натуральному» розмірі. Додано також стандартний логотип для порівняння масштабу.

Ясно. Плюс прозорий фон? --Nickispeaki (обговорення) 13:58, 24 січня 2014 (UTC)
Упс! У регламенті цього немає! ;-0 Хоча є на основній сторінці. Добре було б, якби це узгоджувалося... --Nickispeaki (обговорення) 14:03, 24 січня 2014 (UTC)
Як це немає? Цитую:
 • Для участі у конкурсі достатньо подати кінцевий логотип, яким, в разі перемоги, буде замінено стандартний логотип української Вікіпедії...
 • Кінцевий логотип має бути у форматі PNG та мати розмір 135 × 155 пікселів.
--Amakuha 15:20, 24 січня 2014 (UTC)
Дякую, що ще раз підтвердив, що немає прозорий фон. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 00:20, 25 січня 2014 (UTC)
Про прозорий фон справді немає в регламенті, але є на головній сторінці.
І це мало би бути очевидним взагалі за аналогією до стандартного логотипу. --Amakuha 08:50, 25 січня 2014 (UTC)
Ну очевидно - це дуже цікаве питання. ;-) Але зараз хочу запитати - то як - переможець №22? Коли будуть підсумки підводитися? І як (наскільки) буде розміщено банер-логотип-переможець? --Nickispeaki (обговорення) 16:26, 27 січня 2014 (UTC)
О! Бачу, що 22. А в чому різниця між з тінню і без? ;-0 То може там на сторінці і написати - не в одного ж мене таке питання буде. --Nickispeaki (обговорення) 16:31, 27 січня 2014 (UTC)

Статистика[ред. код]

Доброго дня! Оновіть, будь ласка, ці сторінки: 1, 2, 3. — Шиманський હાય! 09:10, 24 січня 2014 (UTC)

YesТак Зроблено --Amakuha 22:31, 6 лютого 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:КНУ[ред. код]

Хотілося б КОНКРЕТНИХ цифр. Чи є така статистика? Скільки і ЯКІ статті було створено? Ато все якось ніяково-абстрактно - типу "Кілька десятків статей були створені та покращені студентами" - і що воно за статті? ;-0 ХОЧ ОДНУ-ДВІ-ТРИ для прикладу! ;-0 І яка статистика по всім вузам? Теж КОНКРЕТНА? --Nickispeaki (обговорення) 00:24, 25 січня 2014 (UTC)

Ну і тут таки хочеться відповідь почути. --Nickispeaki (обговорення) 16:27, 27 січня 2014 (UTC)
Тобі сюди. Також в проект «Соціологія». КОНКРЕТНІШИХ цифр я не знаю ;-0 --Amakuha 16:35, 27 січня 2014 (UTC)
Дуже дякую! ;-) Зроблю статистику - пришлю. А хтось зараз цим проектом - КНУ - займається? --Nickispeaki (обговорення) 16:45, 27 січня 2014 (UTC)

Статтю Шаблон:Стат номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Стат, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 січня 2014. Lexusuns (обговорення) 15:10, 27 січня 2014 (UTC)

en:Wikipedia:Featured picture candidates/Burning of the Euromaidan headquarters[ред. код]

I thought you might want to know. Adam Cuerden (обговорення) 17:56, 21 лютого 2014 (UTC)

Thanks! Very nice of you. --Amakuha 22:21, 21 лютого 2014 (UTC)

Карта з Ленінами[ред. код]

Доброго дня! Позначка в Котовську теж має бути червоною (там тільки ноги залишились, можливо, вже і їх прибрали). Сам не розібрався, як то змінити. З повагою, Volodymyr D-k (обговорення) 05:10, 23 лютого 2014 (UTC).

Статтю Пиши українською номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пиши українською, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 лютого 2014. — Шиманський હાય! 11:41, 28 лютого 2014 (UTC)

Українсько — російська війна (2014)[ред. код]

Доброго вам дня. Мушу вам безпосередньо повідомити, що я не погоджуюся з вашою зміною назви. Чому вис створюєте війну редагувань, замість того щоб обговорити проблему?--Вітер (обговорення) 19:38, 1 березня 2014 (UTC)

Я не створюю війни редагувань. Як раз я перейменував статтю за цим обговоренням. Ви ж починаєте війну редагувань. --Amakuha 19:42, 1 березня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--ZZZico (обговорення) 15:37, 08 березня 2014 (UTC)

Горілка[ред. код]

Доброго дня. Вибачте, що пишу сюди, але є певний конфлікт, що вже кілька років не має вирішення. Звертаюсь до адміністраторів по арбітраж. Такий самий лист написаний ще кільком адміністраторам.

Отже, суть проблеми: Здається, з самого початку української вікі точиться діспут з питання статей Водка та Горілка. Три роки тому це були дві статті-смітника, де не було ані структури, ані зрозумілої логіки. Я потроху збирав точні формулювання та об`єднав ці статті, додавши чимало пояснень у обговореннях та навівши необхідні джерела.

 • В багатьох світових культурах та мовах (в тому числі в російській та у суржику) горілкою називають українську перцівку, а водкою - звичайну білу горілку.
 • Але жоден тлумачний словник української мови не знає слова "водка", бо це є повним російськомовним аналогом слова "горілка". Горілка vs Водка.
 • Тлумачний словник укр. мови вважає, що будь-який міцний пшеничний спирт з водою - це й є горілка.
 • Якщо робити сторінку Водка, то робити і сторінки "шнапс", "вудка", "вотка" - бо це те саме, але іншими мовами.
 • Я, переробивши статтю "горілка", зробив статтю "водка" перенаправленням.
 • За останні роки кілька користувачів, наводячи неавторитетні, часто - російськомовні джерела та не беручи участь в обговоренні знов переробляють статті, дописуючи про горілку, як виключно про перцівку. Я сам не справляюсь із постійною війною правок та покладаюсь на втручання адмінів, як останньої інстанції.

Велике прохання втрутитись та дописати авторитетну думку, і, якщо моя думка та АД є вірними, прошу захистити сторінку "водка", як перенаправлення на статтю "горілка". Щиро ваш, Flinn (обговорення) 10:33, 12 березня 2014 (UTC)

Цілком підтримую. Немає слова «водка» в українській мові — жоден авторитетний словник його не знає. Академічний російсько-український словник 2011 року дає такий переклад слова «водка»:

во́дка горілка; разг. окови́та, -ої (сущ.), шутл. бо́жа роса́; … <фразеологізми>

Російсько-український словник : у 4 т. — Т. 1. А—Й / І. С. Гнатюк, С. І. Головащук, В. В. Жайворонок та ін. — К. : Знання, 2011. — (Академічні словники)

Слово «водка» також не вживається в українському законодавстві (це випливає, наприклад, із цього документу, де із контексту і з терміну «лікеро-горілчані вироби» зрозуміло, що горілка — це просто спирт з водою, а не перцева настоянка).
Чи не могли б ви зробити відповідні зміни, щоб я міг захистити перенаправлення «водка»? Дякую. --Amakuha 11:04, 12 березня 2014 (UTC)
Будь ласка, зробив, дякую. Flinn (обговорення) 12:20, 12 березня 2014 (UTC)
Захистив, дав пояснення на сторінці обговорення. --Amakuha 12:51, 12 березня 2014 (UTC)
Щиро дякую за розуміння, Flinn (обговорення) 16:42, 12 березня 2014 (UTC)

Крим на Вікісховищі[ред. код]

Пане Андрію! Наразі на Вікісховищі розгорнуто акцію по перенесення категорій, що стосуються Криму та Севастополя з українських категорій до російських. Я намагався це зупинити, але мені не вдалося. Наразі йде обговорення цього питання на форумі. Всіх дуже прошу долучитись до обговорення, а також поширити це моє повідомлення. Слід залучити до обговорення якомога більше людей. Дякую! Слава Україні! --Yuriy Kvach (обговорення) 14:43, 25 березня 2014 (UTC)

Megogo[ред. код]

Відписався щодо вашого коментаря. Надіюсь ви не підтримуватимете війну редагувань та скасуєте свій попередній відкат до версії статті яка замовчує українофобські прояви сайту. Дякую.--BezosibnyjUA (обговорення) 00:42, 28 березня 2014 (UTC)

Фірташ[ред. код]

Доброго дня! Прошу вашої допомоги у редагуванні! Сторінку атакували заангажовані вандали. Один-два користувача мають намір знайти якомога більше провакаційної інформіції та підірвати репутацію особи здогадками, яких не мало в інтернеті. Я подав запит на арбітраж 1. Прошу вас, як адміна, який патрулює цю сторінку, видалити провакаційну інфу про сепаратизм. Дякую. Сподіваюсь на порозуміння. --Chemical animal 17:48, 1 квітня 2014 (UTC).

Ще раз про статистику[ред. код]

Ось дані зростання лише по статтях:

Приріст простору статей української Вікіпедії у 2011—2013 роках
Показник Усі дописувачі Без ботів
2011 2012 Зміна 2013 Зміна 2011 2012 Зміна 2013 Зміна
Зміна в обсязі інформації 689 Мб 529 Мб -23,2% 333 Мб -37,1% 438 Мб 443 Мб 1,1% 451 Мб 1,8%
Додано інформації (без вкорочень) 780 Мб 602 Мб -22,8% 535 Мб -11,1% 504 Мб 513 Мб 1,8% 520 Мб 1,4%
Створено сторінок 187505 127284 -32,2% 80126 -37,0% 94697 85723 -9,5% 79188 -7,6%

І хоча вони менш райдужні ніж попередні, все-таки наповнення Вікіпедії неботами зростає з прискоренням. --Amakuha 22:31, 3 квітня 2014 (UTC)

Звідки такі числа новостворених сторінок в основному просторі? За цими даними навіть разом з ботами лише 101 000 (2011), 70 000 (2012), 55 000 (2013). Якшо ж Вами пораховані статті, що були зразу (за ВП:КШВ) потім (за ВП:ВИЛ) вилучені, то чи можете порахувати який обсяг був доданий до статей, що залишилися? --Perohanych (обговорення) 09:46, 4 квітня 2014 (UTC)
Це разом із перенаправленнями. Перерахую без. --Amakuha 08:13, 10 квітня 2014 (UTC)

Без перенаправлень:

Приріст обсягу статей української Вікіпедії по роках
Показник Усі дописувачі Без ботів
Зміна Додано Статей Зміна Додано Статей
2004 13 Мб 14 Мб 9742 12 Мб 12 Мб 8541
2005 37 Мб 40 Мб 10463 35 Мб 38 Мб 10463
Зміна 177,5% 192,3% 7,4% 208,5% 192,9% 22,5%
2006 64 Мб 70 Мб 21075 52 Мб 57 Мб 12421
Зміна 73,9% 76,7% 101,4% 46,7% 50,5% 18,7%
2007 160 Мб 172 Мб 43111 141 Мб 153 Мб 34390
Зміна 149,6% 147,0% 104,6% 172,1% 167,8% 176,9%
2008 219 Мб 242 Мб 50229 215 Мб 237 Мб 49752
Зміна 37,1% 40,4% 16,5% 52,3% 54,7% 44,7%
2009 252 Мб 285 Мб 46568 203 Мб 234 Мб 30843
Зміна 14,8% 17,6% -7,3% -5,4% -1,0% -38,0%
2010 407 Мб 454 Мб 69744 317 Мб 361 Мб 43949
Зміна 61,7% 59,5% 49,8% 56,1% 54,0% 42,5%
2011 686 Мб 750 Мб 101091 436 Мб 497 Мб 58300
Зміна 68,5% 65,0% 44,9% 37,6% 37,8% 32,7%
2012 527 Мб 595 Мб 71048 442 Мб 507 Мб 53141
Зміна -23,2%  -20,7% -29,7% 1,3% 2,0% -8,8%
2013 332 Мб 529 Мб 54709 450 Мб 515 Мб 53829
Зміна -37,0% -11,0% -23,0% 1,7% 1,5% 1,3%

Тобто 2013 року неботи створили навіть більше статей ніж у 2012. --Amakuha 11:40, 12 квітня 2014 (UTC)

Дякую. Це з урахуванням видалених, чи лише ті що поки вижили? І ще. Чи можна таку таблицю створити з 2004 року? --Perohanych (обговорення) 14:27, 13 квітня 2014 (UTC)
Без вилучених: вони не відображаються в базі даних, яку можна звантажити (через можливе порушення авторських прав).
Так, можна. Через декілька днів зроблю. --Amakuha 15:41, 13 квітня 2014 (UTC)

Щодо Вікіфлешмобу[ред. код]

Добридень. Чи буде використовуватись який-небудь шаболн на кшталт "Статтю створено під час Вікіфлешмобу"? Якщо він потрібен, звісно. Новачки та й не тільки, створивши статтю у рамках Вікіфлешмобу, можуть не звернути увагу на необхідність проставлення такого шаблону — якщо він існуватиме — на сторінці обговорення, особливо якщо такий шаблон буде створено лише напередодні Вікіфлешмобу й не всі знатимуть про нього й про необхідність проставлення його. Blast furnace chip worker (обговорення) 09:23, 19 квітня 2014 (UTC)

Було б добре, якби такий шаблон був проставлений, адже потім ці статті доведеться модерувати.
Але не хочеться новачків завантажувати такими технічними подробицями.
Тому я вважаю, що треба проставляти такий шаблон на всі статті створені 27 квітня. (При бажанні це можна навіть ботом робити.) --Amakuha 10:32, 19 квітня 2014 (UTC)

Уточнення правила[ред. код]

Вітаю, колего Андрію,

як вірно помітив Якудза, потрібно було просто видалити внесок тролля та їжу для нього. Дуже прошу змінити назву та зміст цього розділу на ВП:НГТ.

Ваше попередження має формальний, а не дружній характер. Я вже не вперше звертав Вашу увагу на важливість, яким є тон та стиль. Прошу ще раз, і сподіваюся на розуміння.

З повагою, — Юpiй Дзядuк в) 15:57, 22 квітня 2014 (UTC).

Мав місце жорсткий випад з вашого боку на адресу анонімних користувачів.
А Yakudza поки не заперечував, що ви грубо порушили правило ВП:НО. --Amakuha 16:15, 22 квітня 2014 (UTC)

Пропозиція щодо значимості[ред. код]

--Ogarkov Artem (обговорення) 21:22, 26 квітня 2014 (UTC)

Хороша пропозиція.
Загалом ситуація така: або є загальна значимість (нетривіальні публікації в кількох незалежних авторитетних джерелах про предмет статті), або список перелічує достовірні і визнані факти.
Щодо цього списку (і подібних) вони значимі тільки тоді, коли вони згадуються і цитуються в інших ЗМІ.
Інакше такий список нічим не відрізняється від звичайних публікацій у пресі (статей), яких безліч і які переважно не вважаються значимими. --Amakuha 21:28, 26 квітня 2014 (UTC)

Центр «Менора»[ред. код]

Добридень Amakuha. Дякую за нагадування та запрошення - можливо забула якісь правила, вибачте. Важко повертатись до роботи коли нема натхнення, якби не присвячення цього Вікіфлешмобу пам'яті Ігоря, не долучилась би. Спробую найближчим часом відредагувати цю статтю (коли писала для тижня Дніпропетровщини назбирала трохи матеріалу і забула про нього, не на часі було писати). --HelgaSavo (обговорення) 13:25, 27 квітня 2014 (UTC)

24:00 — 486189[ред. код]

Статистика на сторінці флешмобу — 496189
Ех, трохи недотягли… Але всі старалися, ось за дві хвилини до півночі створено. --ReAlв.о. 21:09, 27 квітня 2014 (UTC)

Я нарахував 975 нових статей за 27 квітня. Але там ше купа була вилучена.--Анатолій (обг.) 21:44, 27 квітня 2014 (UTC)

Неприпустимість[ред. код]

Перестаньте паскудити мене на сторінках обговорень інших користувачів. Це можна розцінювати як переслідування. Якщо є претензії до моїх дій, обговорюйте їх там, де потрібно. Це вже ні в які ворота не лізе. --Вальдимар 18:01, 28 квітня 2014 (UTC)

Я вас не переслідую, я натикаюсь ваші вилучення. Цього разу наткнувся як організатор флешмобу.
Мені взагалі неприємно мати з справу з фактами перевищення повноважень і незнання правил Вікіпедії адміністратором. --Amakuha 18:15, 28 квітня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:The Superior Spider-Man 1.jpeg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:The Superior Spider-Man 1.jpeg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 10:28, 29 квітня 2014 (UTC)

Презент буде?[ред. код]

Вітаю, шановний Amakuhо! Днями Ви тут розводились про Вікіфлешмоб. То я зробив 27 квітня статтю про Теда Денсона (певно що, заглемеза халтура, та все ж таки!). Де ж отримати анонсований сувенір? Жадібний анонім. — Це написав, але не підписав користувач 93.77.97.68 (обговореннявнесок).

Шановний жадібний аноніме! На жаль стаття Тед Денсон створена анонімом з IP-адресою 93.77.98.205. Ваша ж IP-адреса — 93.77.97.68. Тобто не можна бути певним, що цю статтю створили саме ви. — Вам варто було завчасно зареєструватися, як радив «Майстер створення статей».
З повагою. --Amakuha 16:39, 2 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Список морських курортів України[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Список морських курортів України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:34, 13 травня 2014 (UTC)

КУБГ[ред. код]

Вітаю, на мою думку потребує певного «поштовху» робота Освітньої програми в українській Вікіпедії взагалі, і освітнього комітету ВМУА зокрема.

Ви започатковувати співпрацю Вікіпедії і ВМУА з вишами, однак поки не зголосилися до Освітнього комітету ВМУА.

На мою думку правління мало би затвердити склад цього Комітету.

Роботи попереду непочатий край, зокрема див. Обговорення Вікіпедії:Освітня програма Вікіпедії#КУБГ — запрошую до обговорення.

--Perohanych (обговорення) 08:53, 19 травня 2014 (UTC)

Який ви пропонуєте дати «поштовх» цьому напрямку?
Якщо хочете цим займатися — ніхто не заважає. Я ж зараз займаюсь профільнішими для себе справами. --Amakuha 09:14, 19 травня 2014 (UTC)
Написав Обговорення Вікіпедії:Освітня програма Вікіпедії#Координація. --Perohanych (обговорення) 14:00, 19 травня 2014 (UTC)

Вікіфлешмоб, сувеніри[ред. код]

Вітаю! Чи можна забрати сувеніри на київському Вікічетверзі 22.05.2014, щоб не витрачалися зайві гроші на відсилку сувеніру поштою? --OlegRedchuk (обговорення) 16:49, 20 травня 2014 (UTC)

Якщо на зустрічі буде Ліонкінг — то мабуть так. Якщо отримаєте особисто, відпишіть, будь ласка. Щоб вам не надсилали повторно. --Amakuha 13:07, 22 травня 2014 (UTC)
Сувенір отримав, дуже вдячний. --OlegRedchuk (обговорення) 03:58, 23 травня 2014 (UTC)

вже маєте мою адресу.?GreenTree96 (обговорення) 17:36, 21 травня 2014 (UTC)

Доброго дня. Підтверджую, що зможете забрати сувеніри сьогодні особисто о 19-00 за адресою вул. Набережно-Хрещатицька, 27 (корчма «Бурса» на Подолі). --Ліонкінг (обговорення) 13:44, 22 травня 2014 (UTC)

Вікіфлешмоб, сувеніри, адреса[ред. код]

Вітаю, ви просили мене надати мою адресу та ПІБ, але надане посилання працює некоректно, тому пишу сюди. ПІБ: Дубровський Ігор Володимирович Адреса: індекс - 15100, вул. Радгоспна буд. 10, м. Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл. --Ігор Дубровський (обговорення) 20:58, 25 травня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Posivy-Pandory.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Posivy-Pandory.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 11:43, 11 червня 2014 (UTC)

Вінтонів Роман Іванович[ред. код]

Доброго дня! Так де він народився - невідомо, а ви затвердили. Дякую за увагу!--Бучач-Львів (обговорення) 14:14, 14 червня 2014 (UTC)

@Бучач-Львів: Так, ви праві. Навіщо писати мені? Візьміть виправте.
Щодо вашого редагування, то навіщо додавати текст, що у Вікіпедії є інші статті про Вінтонівів, якщо їх немає? --Amakuha 17:27, 14 червня 2014 (UTC)

Доброго дня! Досить поширене прізвище.--Бучач-Львів (обговорення) 07:05, 16 червня 2014 (UTC)

Допомога[ред. код]

Добрий день.

1) Я далеко не філолог, але вичитати часом можу допомогти. 2) Такі питання зазвичай обговорюють у Кнайпа (різне) або в тематичних проектах. --Amakuha 20:10, 18 червня 2014 (UTC)

Висловіть свою думку[ред. код]

Вітаю! Комусь захотілось погратися. Висловіть і ви свою думку з приводу цієї статті [4]! Дякую --Jeromjerom (обговорення) 17:57, 24 червня 2014 (UTC)

Путін — х*йло[ред. код]

Якось недобре адміну запросто чужі репліки стирати ред.№ 14470229 Хоч поясніть свої дії. --Pavlo1 (обговорення) 18:46, 24 червня 2014 (UTC)

Перепрошую. Чомусь не отримав повідомлення про конфлікт редагувань. --Amakuha 19:08, 24 червня 2014 (UTC)
Буває. Будьте уважнішим ;). Тоді закрийте номінацію на статті. Дякую. --Pavlo1 (обговорення) 19:11, 24 червня 2014 (UTC)

Сміла[ред. код]

Добрий вечір. Час зняти захист від анонімів. З 2010 року стоїть. --Григорій Онопевич (обговорення) 19:26, 24 червня 2014 (UTC)

YesТак Зроблено --Amakuha 19:30, 24 червня 2014 (UTC)

Конкурс «Пишемо про НАТО». Журі[ред. код]

Доброго дня, Андрію.
З 4 серпня по 14 вересня 2014 року триватиме Конкурс «Пишемо про НАТО».
Ви якось обіцяли допомогти з технічною частиною оцінки конкурсних тижнів. Чи не могли б Ви також зголоситися на працю в конкурсному журі. Адже Ви досвідчений вікіпедист, член Президії ВМУА (прозорий натяк що ВМУА обіцяла «контролювати і сприяти» ;) ), маєте великий досвід організації вікіконкурсів. І це дуже зручно коли технічну роботу з оціночних сторінок буде робити член журі. Був би щиро вдячний за участь у проекті. Якщо буде Ваша ласка — залиште автограф на цій сторіночці.
Дуже розраховую на підтримку. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 15:20, 25 червня 2014 (UTC)

Вітаю!
Як і обіцяв, я надаватиму технічну підтримку: укладення списків статей своїм ботом так, як це робилося в Миколаївській весні (приклад). Можливо передам свою програму якомусь іншому ботоводу, бо ще не певен, що робитиму у серпні. З цієї ж причини поки не зголошуюсь до журі.
Успіхів! --Amakuha 20:18, 25 червня 2014 (UTC)

Що воно за код?[ред. код]

Привіт! Надибав отаке. Питання - ЩО воно таке? --Nickispeaki (обговорення) 23:19, 26 червня 2014 (UTC)

Прихований порожній «розділ» (div = division). Вилучив. --Amakuha 05:45, 27 червня 2014 (UTC)

Ну і що далі з Шаблон:Особа[ред. код]

Доброго дня! Почали роботи з автографом, а хто повинен закінчувати? Вже півтора місяці на всіх сторінках Осіб висить помилка… Вважаю це неприпустимим. Або поверніть як було, або, будь-ласка, доробіть до логічного завершення!--Aljeannoir (обговорення) 06:20, 5 липня 2014 (UTC)

Добрий день! На яких статтях висить помилка? Я не бачу. У мене все працювало: автограф завантажувався автоматично з Вікіданих. --Amakuha 16:45, 5 липня 2014 (UTC)
Про це є обговорення в технічній кнайпі --ASƨɐ 17:44, 5 липня 2014 (UTC)

Вікіпедія забороняє ідіотизм[ред. код]

вікіпедія забороняє ідіотизм, а саме забороняє вимагати джерело під аксіоматичні твердження (гра з правилами). «ДНР» --Иг22 (обговорення) 07:26, 10 липня 2014 (UTC)

В чому ви вбачаєте ідіотизм?
По-перше, Вікіпедія не дозволяє оригінальних досліджень. Усе, що стверджується у Вікіпедії, мусить стверджуватися у джерелах. Якщо в когось виникає сумнів, що якийсь факт стверджується у джерелах або він не може знайти конкретне джерело, він може подати запит на посилання.
По-друге, жодного аксіоматичного твердження у статті «ДНР» немає.
По-третє, правило ВП:НГП не стверджує «заборони вимагати джерело». --Amakuha 08:14, 10 липня 2014 (UTC)
шановний пан. ніхто з учасників вікіпедії не винаймався особисто вас освічувати і видаляти пробіли у вашій поінформованості. це щодо вашого впертого намагання отримати [джерело?] під аксіому (а те що терористи претендують на державу - це беззаперечно аксіома, бо про їхню "державність" існують тисячі[5] публікацій у ЗМІ - не треба навіть шукати), яке ви після отримання видалили зі статті. до того ж ви видалили слово "терористична" перед словом "організація", всіляко популяризуєте терористів, вказуючи дрібні деталі їхнього "державотворення" і пишете "ДНР" без лапок, відсуваючи момент про терористичність все далі і далі. якщо ви знаходитеся на території України, то раджу замислитися над цим - поки ви не почали писати у статті про "новоросію" і всесвітнє щастя, яке чекає на цю "державу" --Иг22 (обговорення) 08:28, 10 липня 2014 (UTC)

Дякую[ред. код]

Дякую за подарунок за участь у вікіфлешмобі, який отримав!!!Jphwra (обговорення) 14:48, 14 липня 2014 (UTC)

Це добре. Дякую користувачам Ліонкінг та Юрій Булка за те, що надіслали. --Amakuha 15:16, 16 липня 2014 (UTC)
Нема за що!:) Юрій Булка (обговорення) 16:41, 16 липня 2014 (UTC)

Про вказування ліцензії[ред. код]

Привіт! Вчора говорили про вказування ліцензії, я глянув текст, там написано так:

« You must include a copy of, or the Uniform Resource Identifier (URI) for, this License with every copy of the Work You Distribute or Publicly Perform. <...> You must keep intact all notices that refer to this License and to the disclaimer of warranties with every copy of the Work You Distribute or Publicly Perform ([6], пункт 4.а). «

--Юрій Булка (обговорення) 13:02, 16 липня 2014 (UTC)

Типи заток[ред. код]

Шановний! Вітаю Вас! Де Ви взяли цю чушь? Я моряк, але такого я ще не бачив!

Естуарій - це гирло річки і ніколи не було затокою. Чомусь Гирло ви забули записати до ТИПУ ЗАТОК. Можна казати, що естуарій включає гирло і затоку або частину затоки в яку впадає гирло, але не всі річки впадають в затоку і ліпше так не казати, бо затока має гідро- та інші показники схожі з морем, а естуарій або гирло - показники річки або приливо-отливні (тобто зміюючі за часом сутенек) показники. А понятті ЗАТОКА зазначено, що в понятті ЗАТОКА нема різниці в гідро та природних умовах ЗАЛИВУ чи МОРЯ. Лиман - це зачастую колишній естуарій або гирло, який перекрит повністью або частково або сезоно баром (мілиною) Лагуна - це колишня затока, або декілька лиманів, які з'єднані разом. Лагуна йде паралельно узбережжю. Морський термін ЛАГОМ знаєте? Фьорд - не сомістно зроблено серед скель річками та й вітрами. Досить вузьке, щоб звати це залтокою, ти паче не зроблено морем, тобто не затоплено морем, а зроблено річками та вітром. Затока - це те що зроблено і залило морем чи океаном і досить широко і глибоко вдалося в узберіжжя, але погодні умови там такі, як і в морі або океані. Бухта - затока, чи протока, чи між островами захищене від погодних умов місто згідне для приюту кораблів та суден. Гавань - це як бухта, але не зовсім. Це водна частина порту (акваторія порту). Можна погодитись, що причали також є частина гавані, але це не еквівалент порту, який має споруди, будівлі, склади, які можуть бути досить далеко від акваторії порту. Порт може мати декілька геваней. Наприклад порт Ротердам. Ви знаєте скільти там гаваней? Багато! Дуже багато. Тим паче, що ГАВАНЬ - це голандське (ротердамське, можна казати) слово і таким чином все з'ясовує.

Де Ви знайши ці типи Заток? В якому підручнику. Зараз багато вудкрито морських шкіл в Україні і може багато тому вчителів, які пишуть та й видумують що хочеться. Грищук ЮН (обговорення) 06:40, 21 липня 2014 (UTC)

ред.№ 14572631[ред. код]

привіт. скасувала Твоє редагування. два бюрократи висловилися протилежно щодо цього. написала MaryankoD, сподіваюся, що він зможе оперативно відреагувати: ред.№ 14572799 --アンタナナ 16:45, 21 липня 2014 (UTC)

Закоментив по факту, адже наразі голосування закрито. Навіщо це бачити всім? --Amakuha 17:02, 21 липня 2014 (UTC)
голосувати ж можна. питання чи будуть ці голоси взагалі враховані, і це має (не)ствердити третій бюрократ (якщо, звісно, у MaryankoD не буде власного трактування, відмінного від інших бюрократів)… --アンタナナ 18:45, 21 липня 2014 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/Кандидати#Amakuha[ред. код]

Привіт! Підтвердь (або запереч), будь ласка, свою згоду. --Юрій Булка (обговорення) 12:10, 24 серпня 2014 (UTC)

Звернення до адміністрації[ред. код]

Доброго чаус дня, звертаюся до вас як до адміністратора, бо це якась скрута із діями деяких користувачів Вікіпедії, які почали займатися відкритим вандалізмом та "винищенням" цілої стоси тематичних статей, усі аргументи в основі базуються, що для них це неприйнятно. Прошу, ось приклад: Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/18 вересня 2014.А ми - ініціативна група з Порталу:ЛГБТ, намагаємося впорядкувати цю тему, яка в нашій Вікіпедії не розкрита зовсім. Це важко, і особливо від того, що деякі користувачі вставляють нам палки у колеса, просто видаляючи (іноді непомітноі вандаліські) категорії. Категорії мають інтервікі, і загально визнані у всіх мовних розділах. Особливо прошу зверунти увагу на користувача А1. Остання його діяльність стосується підкатегорії "ЛГБТ музиканти". З історії видно, що він видалив усі статті із категорії і поставив на швидке вилучення, як "пусту" категорію. Він думав, що ми не помітимо, але ні - помітили. Цей ганебнйи вчинок, а також ціла кампанія з винищення ЛГБТ-категорій і статей через гомофобію, - неприйнятні. Тому, що ми вже проводили дискусію за категорією ЛГБТ-спортсмени, і усе вирішили. Та категорія також мала інтервікі і аналогії у двох десятках вікі. Тому, прошу зверунти увагу, на ось таку діяльність користувачів. Ми - сформували команду, дял розвитку нашої Української Вікіпедії, але, на жаль, тут є дискримінація, і з кожним кроком її носії стають ще нахабнішими у своїх зазіханнях винищити праці нашої роботи. З повагою, --Kvitka Cvit (обговорення) 15:52, 20 вересня 2014 (UTC)

Ех, так я і знав, що почнеться бідкування на сторінках обговорення адміністраторів. Прошу Вас, будь ласка, зупинить пропаганду гомосекмсуалізму у Вікіпедії. Вікіпедія - не трибуна. Одна справа - статті про гомосексуалістів - нічого не маю проти. Але інша справа - на всіх поспіль вішати оцей ганебний префікс "ЛГБТ" - ЛГБТ-письменник, ЛГБТ-музикант, що за напасть?... --А1 16:05, 20 вересня 2014 (UTC)

Андрію, припини, будь ласка. Це для тебе ганебно, а для когось це може бути важливим. Крім того, якщо ти нічого не маєш проти статей, то чого ти проти категорій? У ЧОМУ тут суттєва різниця? ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 17:44, 29 вересня 2014 (UTC)
Взагалі-то в англійській Вікіпедії є такі категорії, і я не бачу в тому жодної проблеми. --Юрій Булка (обговорення) 18:31, 20 вересня 2014 (UTC)
+1. --Nickispeaki (обговорення) 17:44, 29 вересня 2014 (UTC)

Шаблон:Останні новини[ред. код]

Привіт! Змінив фото на Головній, а там трохи із ліцензіями не того. ЩО робити? Автор пішов на вікі-пенсію... Чи змінив нік - чомусь мені здається, що я його знаю, але під іншим ніком. В любому випадку цікаво почути твою думку. А я тим часом гляну, може іншу фотку поставлю.--Nickispeaki (обговорення) 17:46, 29 вересня 2014 (UTC)

Замінив на фото Харків’янина. Там ліцензія є. --Nickispeaki (обговорення) 17:51, 29 вересня 2014 (UTC)

Таблиця[ред. код]

Доброго вечора! Я перепрошую, що турбую, але члени журі не хочуть оцінювати статті 7-го конкурсного тижня "Пишемо про НАТО" поки ви не оновите таблицю зі статтями. Якщо вам не важко, то оновіть її, аби не гальмувати процес. Дякую. --Роман Анатолійович (обговорення) 18:59, 29 вересня 2014 (UTC)

Оновив. Гарної поїздки. --Amakuha 19:08, 29 вересня 2014 (UTC)
Дякую, але я трохи забобонний....поки немає офіційних результатів, тому зарано... Та й не в тому справа...мені настільки це сподобалося (сам процес), що хотілось би ще такий конкурс, тільки за умови, що оцінювати будуть вчасно)))) Є ще дещо...Я вже писав це Павло1. Я не знаю, може я не так щось зробив, а може і не треба було чи не мав право вазагалі, але бачив, що повільно процес йде, і тому хотів допомогти, спробувавши створити таблцю усіх конкурсних статей тижня. Бачу, що ви цим в основному займаєтесь, якщо щось не то, то перевірте. Я цілий день потратив на це. Дуже важко, якщо чесно. Очі досі болять... Якщо щосб не так, то вибачте....поганого точно не хотів зробити...--Роман Анатолійович (обговорення) 19:24, 29 вересня 2014 (UTC)

Видалення інтер-вікіфікації[ред. код]

Доброго вечора!

Вкажіть, будь ласка, правила, які забороняють інтер-вікіфікацію на Головній сторінці. Чи якось інакше обґрунтуйте diff, diff тощо. Прошу Ваші аргументи лише про заміну інформативної червоної інтер-вікіфікації на неінформативну червону звичайну.

З повагою, — Юрій Дзядик в) 17:44, 30 вересня 2014 (UTC).

Здоровий глузд.
По-перше, про Артура Маса вже була створена сторінка, коли я вилучив шаблон. Більше того, прямо на головній сторінці Вікіпедії було жовтим виділено текст: «Вилучіть шаблон». — Для читачів і новачків, яких тут більшість (на відміну від досвідчених дописувачів), це може бути дивним і незрозумілим, чи не так?
По-друге, чому ви саме посилаєтеся на англійську Вікіпедію? Це — Вікіпедія українською мовою. Сюди заходять читати українською мовою. Яка користь із посилання на англійську Вікіпедію? Адже кожен, хто захоче перекласти з російської — знайде тему «резолюції ООН» російською без проблем. Точно так само англійською, французькою і бо-зна якою ще мовою. Тобто ніякої користі від цих шаблонів не було в обох випадках, одна лише зайвість для читачів. --Amakuha 18:05, 30 вересня 2014 (UTC)

Шаблон:Військовик[ред. код]

Доброго ранку!
В мене до Вас прохання про допомогу. Виникли певні труднощі з цим шаблоном, підпис «поламалася» й не відображається на сторінках. Якщо це можливо трохи виправити. Я спробував, але щось марно.
До того ж є особисте прохання, трохи «наситити» шаблон. У англійців є додатковий розділ про місце поховання (placeofburial). Можна також додати дані про освіту (вищу та військову) та наукові звання (доктор наук, кандидат, професор тощо). Буду дуже вдячний за Вашу поміч!
З великою повагою, --OlegVDV68 03:21, 7 жовтня 2014 (UTC)

ВП:ЗА[ред. код]

Прохання відреагувати на запит.--Анатолій (обг.) 22:00, 7 жовтня 2014 (UTC)

NATO OTAN Insignia.svg Подяка за технічну підтримку конкурсу[ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png
Згущівка з кавою
Щира подяка за невтомну працю з технічної підтримки конкурсу «Пишемо про НАТО» Pavlo1 (обговорення) 11:02, 22 жовтня 2014 (UTC)
Дякую ) --Amakuha 11:55, 22 жовтня 2014 (UTC)

Андрію, у мене до Вас технічне питання. Для фінансування проїзду і проживання під час церемонії нагородження потрібно точно знати звідки Ви. Писати з Києва? Можете написати мені вікіпоштою або на адресу pavlo_lakiychukAt sign.svgukr.net. Бажаю і надалі якісних редагувань і значного питомого внеску ;) З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 11:02, 22 жовтня 2014 (UTC)

Ні, я з Білої Церкви. Проїзд коштує 60 грн. Хоча мені не обов'язково бути на церемонії нагородження і не певен, що зможу. --Amakuha 11:54, 22 жовтня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проектів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 09:16, 10 листопада 2014 (UTC)

Військова справа[ред. код]

Доброго дня, скажіть ще раз, де я залишив шаблон, або напишіть назву статті бо чомусь у мене ваше посилання не відкривається?--Миша историк (обговорення) 19:12, 17 листопада 2014 (UTC)

Так це я залишив, я зараз працюю над знаходженням інформації по цій темі--Миша историк (обговорення) 19:35, 17 листопада 2014 (UTC)
Я зрозумів, тоді не буду редагувати, вибачте.--Миша историк (обговорення) 19:51, 17 листопада 2014 (UTC)

Військова справа – 2[ред. код]

Доброго дня. Після тієї статті в мене є ще з 60 статей про літаки Люфтваффе, кораблі Крвгсмаріне, сучасні БМП, БТР, але я жодної на конкурс не подавав і подавати не збираюсь, так що не знаю хто це зробив і для чого.-- Яким--Яким (обговорення) 17:12, 18 листопада 2014 (UTC)

На конкурс все одно можна подавати лише створені статті (чи суттєво доповнені заготівки) під час конкурсу. Тому SM U-9 (Кайзерліхе Маріне) на конкурс вже ніхто подати не може, оскільки вона створена ще в жовтні.
Брати участь чи не брати — справа ваша. Хоча такі ваші статті як MILAN (протитанкова ракета) та Puma (БМП) цілком годяться для участі.
Оскільки ви їх все одно створюєте, раджу таки додати всі ці статті у якийсь із конкурсних тижнів. Якщо, скажімо, за три-чотири тижні конкурсу ви напишете кільканадцять статей, то подавши їх на конкурс всі одразу зможете претендувати якщо не на перемогу у всьому конкурсі, то хоча б у конкурсному тижні, за що також передбачені невеличкі приємні призи. --Amakuha 18:33, 18 листопада 2014 (UTC)
Підтримую...--Учитель Обг 23:10, 18 листопада 2014 (UTC)

Вітаю! Ця стаття https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9E%D0%BF%D1%96%D1%83%D0%BC%D0%BD%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0_%281967%29&diff=15175920&oldid=15175909 була створена мною(без входу) і визнана недійсною(правка неботом менш ніж місяць до конкурсанта: 2014-11-23) як можна виправити?--BomaN 12:27, 29 листопада 2014 (UTC)

Оскар (1-а церемонія вручення)[ред. код]

Усім небайдужим, а також усім, хто вважає (або хоче), що список повинен опинитись (або може опинитись) на головній, будь ласка, залиште свій голос "за" чи "проти", а також зауваження (аби виправити недоліки, якщо такі є) на сторінці обговорення кандидатів у вибрані списки Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки. Олексів (обговорення) 08:02, 24 листопада 2014 (UTC)

Статтю Київський університет культури номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Київський університет культури, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 листопада 2014. --robot777 (обговорення) 21:02, 25 листопада 2014 (UTC)

Підсумки 1-го тижня[ред. код]

Привіт! "Добила" статті першого тижня. Якщо є бажання і час, підбий підсумки. --Учитель Обг 21:02, 29 листопада 2014 (UTC)

Таблиця статей[ред. код]

Доброго вечора, пане Amakuha. Виникла певна технічна проблемка. Наскільки мені відомо, ви створювали список конкурсних статей 3 тижня, проте там немає моєї статті, оскільки я забув вказати шаблон що вона створена в рамках конкурсу, проте час її створення припадає на початок 3 тижня, тобто, по суті, вона повинна бути в таблиці. Це моя помилка, проте чи не можете ви зараз включити її у список конкурсних статей, оскільки по праву вона має там перебувати зараз. Допоможіть будь-ласка--Миша историк (обговорення) 19:29, 2 грудня 2014 (UTC)

Статті надходять у той тиждень, коли ви поставите шаблон участі у конкурсі. Ви зараз можете поставити шаблон, і статтю буде долучено до останнього :(поточного) тижня без проблем. --Amakuha 20:22, 2 грудня 2014 (UTC)
так я розумію. просто я хотів би виправити помилки. якщо вони будуть, а оскільки на 4 тиждень я готую багатенько статей, просто не встигну після суддівських оцінок виправити. Зробіть, будь-ласка послугу. поставте цю статтю у список статей 3 тижня--Миша историк (обговорення) 21:25, 2 грудня 2014 (UTC)
Я лише забезпечую технічну підтримку. Для винятків з умов конкурсу звертайтеся до журі. --Amakuha 21:35, 2 грудня 2014 (UTC)
В принципі, не бачу в цьому нічого страшного, але це порушення правил конкурсу. Тому вважаю за необхідне, аби з цим погодились більше половини членів журі, тобто 4 з 7. --YarikUkraine (обговорення) 16:39, 6 грудня 2014 (UTC)

Вичитка[ред. код]

Добрий день. Ви колись казали що можете допомогти з вичиткою статті. Переклав з ру-вукі свою статтю Лінійні крейсери типу «Інвінсібл». Вона на конкурс, але я її більше правити не буду. Планую висунити на вибрану статтю. Допоможете з вичиткою? Sas1975kr (обговорення) 17:30, 5 грудня 2014 (UTC)

Статус Файл:Романо-католицький костел Святого Миколая листівка.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Романо-католицький костел Святого Миколая листівка.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 02:58, 6 грудня 2014 (UTC)

10 секунд[ред. код]

Привіт. Можете відповісти на 2 питання: з якої області Ви родом і в якій області Ви постійно проживаєте останнім часом (якщо Київ чи Севастополь, то зазначте окремо)? Це потрібно для статистики. Відповісти краще тут - Вікіпедія:Кнайпа_(різне)#Для вікіісторії. Дякую. — Green Zero обг 16:51, 11 грудня 2014 (UTC)

Статтю Сергацкова Катерина номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Сергацкова Катерина, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23_грудня_2014. — Green Zero обг 15:33, 23 грудня 2014 (UTC)

Оновлення.[ред. код]

Привіт!

Чи міг би ти оновити оце - Користувач:Begemot-Bot/Починателі? Дякую! :-) --Nickispeaki (обговорення) 12:44, 3 січня 2015 (UTC)

Зроблю із першим цьогорічним дампом. --Amakuha 00:37, 4 січня 2015 (UTC)
О! Супер! ;-) Дякую! :-) --Nickispeaki (обговорення) 21:28, 8 січня 2015 (UTC)

Теіксобактин[ред. код]

Привіт ще раз! Я от статтю змайстрував... Щоправда, навіть у мене щось сумніви закрадаються. ЗВІДКИ інформація? ЗВІДТИ ти взяв? Я гуглив, так із більш-менш ббс російська версія. Всі решта, швидше всього ЗВІДТИ брали, бо навіть ШМАТКИ російської в них. ХОЧА в них бідніші копії =менше тексту. Цікаво те, що ДУЖЕ мало інформації. Ну, гугль молодець - через кілька хвилин вже на першому місці моя стаття, але жжжж ЯКЩО ЦЕ ФЕЙК? У наш час, коли мало хто напружується, щоб хоч гуглянути, А ЩО ВОНО таке, коли навіть досить шановані ЗМІ в гонитві за ШВИДКІСТЮ, ПОПУЛЯРНІСТЮ спочатку пишуть, а потім перевіряють... Коротше кажучи - щось знайдеш - пиши! ;-) Або в статтю, або мені на СО. Па-па! :-) --Nickispeaki (обговорення) 21:34, 8 січня 2015 (UTC)

(Сумніви, бо російською не дуже гуглиться і сам термін НІЯКОЮ мовою практично не гуглиться - українською більш-менш, російською та англійською ніяк, і так само у вікі не знаходився.) --Nickispeaki (обговорення) 21:34, 8 січня 2015 (UTC)

Пошукай назву англійською в новинах — купа авторитетних видань про це написали. --Amakuha 21:57, 8 січня 2015 (UTC)
Видно, просто потрібний варіант не вставив я і бактін шукав і bactin, все щось не те видавало... А ти як шукав? гуглем всі сторінки, чи в новинах? Я чого питаю - в мене, можна сказати, гугль таки зламався! ;-0 ;-( Нещодавно систему покалічив - поставив оновлення з нової версії убунту 2014 року (в мене мінт 14, 2012), злетіла українська мова (зараз ІНОДІ з’являється російська, українська в більшості випадків працює, алі ні індікатора, ні якось це поправити...), половина прог не запускається. І облом в тому, що МОЯ версія вже не підтримується - короткий термін підтримки, а новий дистр ще ризикованіше встановлювати, оскільки ще вінт почав глючити.... Мбр при перевставновленні осі (останній раз коли перестановлював....) читається по 5 хвилин... Коротше кажучи, треба новий ноут. ладно. Багато тексту. Про гугль. Гугль почав теж видавати щось несуразне, і видно, часто не розуміє, що я з України... ;-0 і ЯКА моя рідна мова... ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 22:27, 8 січня 2015 (UTC)

Вже діло пішло. Ось вставив. Шаблон до карточки тепер треба.... --Nickispeaki (обговорення) 22:11, 8 січня 2015 (UTC)

Підсумок[ред. код]

Див.: ВП:Перейменування статей/Фабриціо Раванеллі → Фабріціо Раванеллі. Може, пора підвести підсумок ?! Пор. Фабриціо і Аристотель... --Микола Івкі (обговорення) 13:41, 14 січня 2015 (UTC)

Оновлення[ред. код]

Привіт!

тут - Вікіпедія:Проект:Військова справа у Вікіпедії/Тиждень 1 (фінал) статті, які мали на початок тижня менше 5к, на фінал ТЕЖ чомусь в червоному списку! ;-0 ;-( Тобто кудись ніби пропали! але ж є статті (ну в мене кілька), які ЗНАЧНО доповнили! Ну, наприклад, ось ця - Збройні сили Лівану випала! А там +25732! І така ж не одна! Тобто треба переносити із ЧЕРВОНОГО в основний простір. А так, то вони просто випали. Зараз ще гляну в інших тижнях... --Nickispeaki (обговорення) 17:52, 16 січня 2015 (UTC)

Просто помилково червоний колір дискваліфікації не було знято. Дякую, що зауважив. Виправив. --Amakuha 22:29, 17 січня 2015 (UTC)

Global account for your bot[ред. код]

Hi Amakuha! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your bot account, I realized that it doesn't have a global account yet. In order to secure its name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (обговорення) 11:38, 17 січня 2015 (UTC)

Погляди Тараса Шевченка щодо релігії[ред. код]

Таке враження, що стаття написана для просування думки, що Шевченко був дуже християнин. Як на мене вона НТЗ. Наприклад відсутня фраза "Я так люблю мою Україну убогу, що прокляну святого Бога. За неї душу погублю" яка чітко показує, що для Т.Г. є речі важливіші за Бога, отже він не християнин. Також, якщо людина каже: "Усюди Божа благодать", це може означати, що він говорить як інші, адже я, не християнин, часто кажу "слава Богу", лише тому що так заведено, для мене це лише вигук і нічого поза цим. --Igor Yalovecky (обговорення) 10:51, 20 січня 2015 (UTC)

У статті відсутні багато фраз — бо це стаття, а не «Кобзар» з коментарем.
Те, про що ти говориш, у статті називається «претензіями» до Бога за Україну. Серед українських літературознавців панує думка, що це типу сперечання пророка за свій народ із Богом. Врешті, він цією фразою визнає існування Бога, отже він не атеїст, і він, очевидно, не мусульманин і не єврей. Тож якщо він не християнин, як ти кажеш, то хто?
Див. оцінки митрополита Ілларіона:

Шевченко невіруючим не був, але він часто був глибоко експансивним, нездержливим, нервовим — тоді він міг виступати і проти Бога. Це — не свідомий атеїзм, це — безсилий, хворобливий відчай, але відчай тимчасовий

Бог для Шевченка — Батько, і то Батько рідний. І він до Нього всякі претензії несе й скеровує, як люблячий син до батька. Ці Шевченкові звернення часто власне синівські, хоч і подратовані, хоч і неспокійні, але завжди оправдані тяжкою дійсністю…

Ці оцінки є у статті.
Але стаття все ж недосконала: її можна покращити додавши аналіз священників РПЦ (які вважали його богохульником) і Забужко (яка також його вважає «пророком»). --Amakuha 11:59, 20 січня 2015 (UTC)

Триває обговорення критеріїв значимості шкіл.[ред. код]

Доброго дня! Оскільки Ви створювали статті про школи, прошу долучитися до обговорення. Якщо маєте певні ідеї щодо правила/критерію, запропонуйте свій варіант.--Сергій Липко (обговорення) 15:42, 20 січня 2015 (UTC)

Таблиці оцінювання[ред. код]

Андрію, мені здається там десь помилка. В 1-3 тижнях за попередніми підрахунками статті набирали максимум 45-51 бал, так само і 4-й тиждень, а за "остаточними" - бали сягають 500 і вище. Вони не могли так "вирости" :) --А1 21:32, 24 січня 2015 (UTC)

Дякую. Виправив коефіцієнт. --Amakuha 23:06, 24 січня 2015 (UTC)

Схоже, є ще одна помилка. Я порівняв фінальні результати з результатами по тижнях і виявив, що в ряді випадків фінальні результати навіть нижчі ніж початкові, що в принципі малоймовірно. Наприклад - стаття "Урал-63095" (1 тиждень) в набрала 1,5 балів в старій таблиці і 1,4 в новій, хоча була збільшена на кілька байтів, і член журі не змінював свою оцінку. Розрахунок в екзелі показав, що в старому мало бути 1,49475 балів, а в новому - 1,4985. Можливо, помилка при округленні? Аналогічна ситуація - "XM25 CDTE", відповідно 2,0706 та 2,0949 балів, відображається як 2,1 і 2. Чи можеш перевірити? Не виключно, що для долі 2-го і 3-го місць це може мати вирішальне значення. --А1 19:57, 30 січня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Oranta logo.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Oranta logo.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 14:26, 26 січня 2015 (UTC)

банер.[ред. код]

Привіт!

А ЩО ти пропонуєш? Так, принаймні (із різними кольорами) він ПОМІТНИЙ. А із синіми він просто виглядає, як службова нікому (як правило!) не цікава інформація. То ЯКІ твої пропозиції? Може намалювати банер? Більший? Можна і синій. (аби я був дизайнером і мав час! Через кілька годин маю проводити вікі-вишкіл. У школі, яку внесли до Книги рекордів України за найбільший флешмоб із зображенням жовто-блакитного правора 956 чоловік). О! А може.. ЖОВТО-блакитний? --Nickispeaki (обговорення) 01:01, 30 січня 2015 (UTC)

Миколо, є не тільки шість кольорів на світі. Більше того, у веб-дизайні дуже рідко застосовуються такі кольори як жовтий і червоний. Якщо використовувати, то в дуже темному варіанті (осіння гама). Але для того треба створити симпатичний дизайн спершу, а потім вже ставити на ВСІ сторінки Вікіпедії. --Amakuha 01:05, 30 січня 2015 (UTC)
Ладно. Але, імхо, воно якось сіренько вийшло. ЧИ ХТО побачить?! ;-0 Ну, в кінці третього дня буде видно. Ну, червоний, погоджуся, трохи і мені занадто було. Я на нього погодився тільки із тієї причини, що ЙОГО не побачити важко! А ми ж наче хочемо, щоб більше людей залучилося, чи ні? --Nickispeaki (обговорення) 02:00, 30 січня 2015 (UTC)

Мдя! Глянув Основні кольори. Це типу та стаття, яку видалили і один хлоп написав такий от стабчик потім... Я вже підкреслював, що не дизайнер. Тому, видно, доведеться "мати те, що маємо". ;-0 Але хочеться, все ж таки, більш яскравішого! Он, нещодавно, отримав листа від Майкрософт (запрошення на конкурси від МС). ЛЯПОТА! І красиво оформлено (текст, дизайн) і призи по 50 000 дол! ;-0 Був би студентом, вже б був би в конкурсі МС! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 02:00, 30 січня 2015 (UTC)

Згоден, що він не дуже примітний. Банер про свободу панорами, наприклад, вийшов дуже симпатичним. І водночас не ріже око. --Amakuha 02:06, 30 січня 2015 (UTC)

Вандал[ред. код]

Спеціальна:Внесок/61.232.6.164 --Basio (обговорення) 06:10, 30 січня 2015 (UTC)

Російсько-українська війна[ред. код]

Amakuhа, навіщо ховатись від правди - це справжня війна і не важливо як вона називається. По такій логіці можна назвати німецько-радянську війну як "Німецька збройна агресія проти СРСР (1941‒1945)". Та я й назву "АТО" не приймаю - бо це ВІЙНА! 19:49, 12 лютого 2015 (UTC)

Сторінку перейменовано за результатами цього обговорення. --Amakuha 21:58, 12 лютого 2015 (UTC)

Порушення концептуальних основ Вікіпедії[ред. код]

Прошу відреагувати на Вікіпедія:Запити до адміністраторів#Знову Користувач:Jan777-Користувач:Lidaz, в іншому разі буду змушений виставити Вашу кандидатуру на позбавлення статусу адміністратора за бездіяльність. MelVic (обговорення) 01:22, 13 лютого 2015 (UTC)

Наступного разу, коли будете просити когось зробити щось, будь ласка, без «погроз». --Amakuha 12:11, 13 лютого 2015 (UTC)

Дякую, можете глянути інші проблеми: Обговорення:Тимошенко Юлія Володимирівна#ВП:НТЗ? MelVic (обговорення) 00:57, 14 лютого 2015 (UTC)

Користувач:Илья Драконов[ред. код]

Вітаю!
Даремно відкотили. Я співчуваю людині, вона й так нещасна, а Ви ні?--Ejensyd (обговорення) 11:07, 14 лютого 2015 (UTC)

Це не привід редагувати його особисту сторінку користувача. Для цього є сторінка обговорення. --Amakuha 11:08, 14 лютого 2015 (UTC)

Щодо статті Crass[ред. код]

Я бачив, що Ви читали цю статтю. Але справа в тому, що то була моя перша стаття і тепер мені багато речей в ній здаються помилковими. Я ось трохи повиправляв і мені цікава Ваша думка стосовно виправлень.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:39, 16 лютого 2015 (UTC)

Добре, я не буду голосувати проти вашого адміністраторства :) Хоча і вважаю, що у вас явно замало досвіду.
Наприклад, ви не створили Білий налив (значення), у той час як Білий налив переправляє на російський серіал.
Також я дуже упереджено ставлюсь до дописувачів, які перетворюють українську Вікіпедію на «перекладопедію». Та ще й більшість ваших статей з поганою верифікацією (без приміток) — важко перевірити інформацію. А деякі ваші статті взагалі без джерел.
Від потенційного адміністратора хотілося б бачити хоча б одну оригінальну глибоку статтю. --Amakuha 14:11, 16 лютого 2015 (UTC)
Я не для того це писав, щоб Вас переконати. Я б це написав уже після голосування. Просто не витримав, бо стала цікавою Ваша думка стосовно помилок, раз Ви вже один раз переглянули ту статтю. Буде набагато краще, якщо Ви проголосуєте проти. Можете навіть вважати, що таке моє побажання.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 14:29, 16 лютого 2015 (UTC)
Я не читав вашу статтю. Але впало в очі, що ви у оновленій версії використовуєте багато «та» замість «і». Деякі мовознавці вважають це поганим стилем, аргументуючи тим, що «та» це сполучник для дуже пов'язаних понять і висловів (наприклад, «батько та мати», «хліб та сіль» та ін.). --Amakuha 15:05, 16 лютого 2015 (UTC)
Дякую. Я багато про це думав. Зустрічав і таку точку зору. Намагаюсь чергувати всі три форми, але дуже вже ріже слух, якщо ставити "і", або навіть "й", а попереднє слово закінчується на м'яку голосну а тим більше "і" або "ї". Але можу Вам сказати, що коли бачу "та" між двома приголосними, то виправляю майже завжди назад на "і" крім якраз парних понять.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:16, 16 лютого 2015 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Zguschene moloko.png
Згущівка
За активну участь у віківишколі у Маріуполі Pavlo1 (обговорення) 21:23, 3 березня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Газета Математика.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Газета Математика.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 07:52, 12 березня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у місяці українського футболу[ред. код]

--Glorin (обговорення) 17:50, 17 березня 2015 (UTC)

Церемонія нагородження «Вікіпедія любить пам'ятки», 25 квітня 2015[ред. код]

Wikipedia Loves Monuments Awards in Ukraine 89.JPG

Привіт! Дякую, що прийшли на зустріч 25 квітня 2015 року. Було приємно побачитися ).

Будь ласка, завантажте фото, які Ви там робили у цю категорію: Wikipedia Loves Monuments Awards in Ukraine. І залишіть Ваші враження тут: Вікіпедія:Вікізустрічі/177.

Приємних і корисних редагувань Вам і надалі! --アンタナナ через MediaWiki message delivery (обговорення) 01:10, 27 квітня 2015 (UTC)

Обговорення шаблону:Росія ‎[ред. код]

Доброго часу доби, хтів би Вашої думки з цього приводу--Zvr (обговорення) 08:04, 12 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 22:38, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні Вікіцитат[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 12:20, 9 червня 2015 (UTC)

Крим[ред. код]

Доброго дня!

Я там виставив статтю Козацька віха (Ялта) ([Категорія: Статті конкурсу «Пам'ятки України: Крим»]). Не побачив її в табличці І Тижня. Чому? Вона йде у ІІ Тиждень?--Білецький В.С. (обговорення) 06:27, 7 липня 2015 (UTC)

Так, вона піде в другий тиждень. Оскільки конкурс розпочався в п'ятницю, кожен конкурсний тиждень починається у п'ятницю і закінчується в четвер. Тож перший тиждень був з 26 червня по 2 липня. Ви додали статтю на конкурс 5 липня. --Amakuha 07:35, 7 липня 2015 (UTC)
Зрозуміло. Я так і думав.--Білецький В.С. (обговорення) 11:08, 7 липня 2015 (UTC)
Зреагував на зауваження - додав до статті Великі мітрідатські сходи матеріал. Зараз її обсяг - понад 5250 байт.--Білецький В.С. (обговорення) 18:47, 7 липня 2015 (UTC)
Дякуємо. Це буде оцінено в кінці конкурсу. --Amakuha 18:53, 7 липня 2015 (UTC)
Статтю Великі мітрідатські сходи прошу до конкурсних не зараховувати. Я цей стаб первинно не створював для конкурсу. Хай і буде так - бо хтось просить трохи допрацювати - допрацьовую, а хтось це вилучає-ігнорує. Ліпше без цих ігр.--Білецький В.С. (обговорення) 17:14, 10 липня 2015 (UTC)

Заявка Vittalio на статус патрульного[ред. код]

Вітаю, коллего!

Ми з Вами вже працювали над поліпшенням статей, дякую за співпрацю. :)

Я подав заявку на статус Патрульного і розраховую на Вашу підтримку.

Якщо Вам не важко, просто зайдуть на Вікіпедія:Заявки на статус патрульного та візьміть участь в обговоренні чи просто проголосуйте.

Дякую Вам наперед! З найкращими побажаннями--Vittalio (обговорення) 05:58, 6 серпня 2015 (UTC)

Статус Файл:Фокус журнал.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Фокус журнал.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Dimma837 (обговорення) 15:44, 10 серпня 2015 (UTC)

Щодо Файл:Iryna Slavinska.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Iryna Slavinska.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. アンタナナ 20:19, 14 серпня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/Кандидати[ред. код]

привіт. буду дуже вдячна, якщо погодишся прийняти цю пропозицію. Твоя врівноваженість та уміння розуміти інших можуть бути корисними --アンタナナ 10:15, 23 серпня 2015 (UTC)

Конкурс та журі[ред. код]

Привіт. Мене Антанана замість Максима на журі вмовила у фейсбуці. Тому я відредагую сторінку Шаблон:В:П:ППВ/Оцінки, додавши туди себе. Якщо все полетить — знайте хто винен =) --Helixitta (обг.) 18:41, 2 вересня 2015 (UTC)

Да, там таки щось сталося тепер сторінка Вікіпедія:Проект:Пам'ятки природи у Вікіпедії/Тиждень 3 не видає бал загальний... ммм, help? --Helixitta (обг.) 19:03, 2 вересня 2015 (UTC)
NickK уже ніби виправив ;) --Amakuha 08:42, 3 вересня 2015 (UTC)

Що то за комент?[ред. код]

критика від націоналістів не є визначальною для людини — в окремий розділ,- В статті про Кароліну? Може треб утримуватись від саме таких коментів? --Jphwra (обговорення) 15:23, 6 вересня 2015 (UTC)

З яких міркувань утримуватись? Є націоналісти, які гучно критикують Кароліну. Є інші люди (зокрема артисти), які стверджують, що жодних законів вона не порушує і це її особиста справа. Якщо це питання неоднозначне, чому факт про критику має бути в шапці статті? --Amakuha 15:29, 6 вересня 2015 (UTC)
Я просто проти Вашого конкретного коментаря, коли вносили зміну до статті. Можна було тихо зробити не коментуючи. --Jphwra (обговорення) 15:36, 6 вересня 2015 (UTC)
Ну, як це? Коментарі треба залишати, щоб іншим була зрозуміла аргументація. --Amakuha 16:11, 6 вересня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Ірма Вітовська.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ірма Вітовська.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Анатолій (обг.) 16:55, 4 жовтня 2015 (UTC)

Шаблон.[ред. код]

Привіт!

Бачив, що ти робив чимало шаблонів, які використовувалися у конкурсі. Велике прохання - допомогти з подібними шаблонами в конкурсі Визначні постаті Чернігівщини 2015.

Горить! ;-0 Треба сьогодні (бажано) підправити шаблон (брав за основу Шаблон:В:П:CEES/Оцінки - але в тому конкурсі було лише 2 члена журі, а в нас 6, тому наший шаблон Шаблон:В:П:ВПЧ/Оцінки треба відповідно підправити) і зробити таблицю Вікіпедія:Проект:Визначні постаті Чернігівщини 2015/Оцінки. Щоб сьогодні оцінити статті. Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 02:16, 13 жовтня 2015 (UTC)

Крім того, вважаю, що один стовпчик треба забрати (в таблиці це цифри 39529 (+10995) - гадаю, нам він зайвий)). Головна сторінка оцінювання статей - Вікіпедія:Проект:Визначні постаті Чернігівщини 2015/Оцінки. Таблицю із статтями треба згенерувати. --Nickispeaki (обговорення) 02:23, 13 жовтня 2015 (UTC)

Ще брав за зразок оцей перший тиждень про НАТО - Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місячник конкурсу «Пишемо про НАТО»/Тиждень 1. Чекаю! ;-)--Nickispeaki (обговорення) 02:23, 13 жовтня 2015 (UTC)

Подумковий лічбар[ред. код]

Вітаю, Amakuha! Джерел, які б підтверджували існування такого слова в українській мові, я не виявив. Можете повернути свою версію, проте, прошу перейменувати й статтю Подумковий лічбар, на яку я колись дав посилання.

З повагою

--В.Галушко (обговорення) 12:43, 18 жовтня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Розвиток спроможностей спільноти[ред. код]

привіт ) обговорення завершилося, асаф відповів. отже, за результатами обговорення вирішили зосередитися на розв'язанні конфліктів і залученні та підтримці нових редакторів. долучитися до робочої групи тут. там же і треба написати те, з чим Ти міг би допомагати (програмування? шаблони?). спокійний і виважений Ти нам дуже потрібен для цього проєкту Face-blush.svg дякую! --アンタナナ 14:14, 20 жовтня 2015 (UTC)

Запрошення до обговорення[ред. код]

Щиро вітаю Вас! Якщо буде Ваша ласка, подивіться оце обговорення, розділ "Про надмірну категоризацію статті". Хотілось би знати вашу думку з цього питання. З повагою, АВШ (обговорення) 18:43, 27 жовтня 2015 (UTC)

Begemot-Bot[ред. код]

Привіт. Можете запустити цього бота, щоб він оновив статистику кількох сторінок, що перелічені тут - Користувач:Begemot-Bot#Статистика ? — Green Zero обг 12:55, 30 жовтня 2015 (UTC)

YesТак Зроблено щодо проекту «Якість». --Amakuha 22:32, 6 лютого 2016 (UTC)

Порушення ВП:ШВ[ред. код]

Привіт. Зверни увагу, що ось це твоє редагування є порушенням правила щодо використання інструменту швидкого відкоту. Врахуй також, що порушення правил швидкого відкоту з боку адміністраторів може призвести до позбавлення їх технічного прапору адміністратор. Дякую за розуміння. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 20:57, 7 листопада 2015 (UTC)

Не зовсім порушення, бо ця правка додала рядок «Місце поховання» для всіх науковців, у яких вказано місце проживання. Відтак мене розбудив дзвінок від сина одного із живих українських науковців, який був обуреним таким вандалізмом. Відповідно я був не дуже налаштований пояснювати Hjvfy, в чому проблема. Хоча визнаю, що це варто було б зробити після того, як я остаточно прокинувся. --Amakuha 16:57, 8 листопада 2015 (UTC)

Вилучення статей з неодноразовими порушеннями регламенту[ред. код]

Добрий день! До Amakuha. Важливе прохання щодо винищення науково важливових статей щодо українських природознавців. Мені відомо, що якщо стаття була залишена в ході обговорення, вона не може бути номінована знову, тим більше за тим самим приводом ( після залишення кількох статей проставляються шаблони, що у майбутньому вони не можуть бути номінованими). Дивіться Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/28 вересня 2014 та Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/10 жовтня 2015 (Немчінов Олег Миколайович) і обговорення номінацій за 19 липня 2010 . Це називається видаляти до упору.

та особливо обговорення номінацій за 30 жовтня 2015 (Мкртчян Олександр Сергійович, Шубер Павло Михайлович). Це називається видаляти до упору.

Зокрема на вилучення необгрунтовано висунуто 2 статті Шубер Павло Михайлович та Мкртчян Олександр Сергійович, що є значимими вченими-географами та номіновані з порушенням регламенту, адже одного разу вже безпідставно номінувалися і були залишені. Ці вчені належить до когорти провідних у своїх напрямках .Вважаю це винищенням інформації про вітчизняну науку.

Після зняття статей з номінації адміністратором, відбулося повторне порушення регламенту. Адже відновлення номінації також відбулося за надуманим приводом: що ніби, що у 2010 році враховувалися голоси, а не аргументи, - дуже дивна теза, адже за голосами тоді перевага була як раз на користь вилучення, та перемогли саме аргументи проти вилучення. І таким негарним способом статті були повернені в номінацію чи не єдиним з дискутантів, що був присутнім на чудово організованій від щирого серця вікіконфенції у Львові. Цікаво чи захоче львівський географічний факультет прийняти ще одну при такій неповазі до здобутків його провідних вчених?

Підведення підсумків голосування та наступне вилучення статей Шубер Павло Михайлович та Мкртчян Олександр Сергійович (особливо першої) - просто цирк якийсь, пicля подвiйного оскарження однією і тією самою людиною, під тим самим приводом. Чому один адміністратор (студент) володіє більшими правами, ніж інший адмін (кандидат) та купа людей, переважно патрульних (серед яких чемпіон за кількістю редагувань професор Білецький), що вважаюють статті значимими. Хто надавав йому (а скоріше реальним видалячам - Агонку та Нікку) такі права? Чи в нас адмін адміну рознь. В укрвiкi є мiсце для маньякiв та футболiстiв, що зiграли кiлька матчiв у вищiй лiзi, тiльки для провiдних вчених та дiячiв малих мicт мiсця нема.

Після чергового оскарження відбулося ні чим не кероване вилучення статей замість повторного продовження номінації після попереднього оскарження. Прошу як відповідального адміністратора зупинити грубе порушення регламенту вашими колегами.

Тепер мені кажуть навіщо відновлювати незначиме, а ким це було доведено? Я вваажаю, що під час номінації аргументи мають наводити видалячі, а не прибічники збереження (адже це їх щось не задовольняє, чи у нас в укрвікі - презумпція вини), а чи побачили ми хоч якісь аргументи з їхнього боку - окрім фрази "кандидати наук - незначимі"? А як бути з тим, що для збереження потрібно, щоб у статті було доведена відповідність 2-3 змістовним критеріям значимості з перелічених Вікіпедія:Критерії значимості/Особи (до яких дійсно на жаль не належить науковий ступінь), що і було зроблено з верхом.

Прошу прийняти участь в обговоренні на ВП:ВВС та висловити свою думку. Подивіться - як розклав на кварки мою таблицю Нікк на ВП:ВВС - все в нього притягнуте за вуха, та я так піввікіпедії видалити можу. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:45, 12 листопада 2015 (UTC)

P.S. У випадку, якщо вас як голову правління не цікавить неодноразове порушення регламенту іншими користувачами, а також зневажливе відношення до науковців України та зокрема факультету, який радушно і без задньої думки прийняв вікіконференцію, прошу стисло мені повідомити про це.--Yasnodark (обговорення) 14:45, 12 листопада 2015 (UTC)

Мені це нецікаво не як члену ВМУА, а як Вікіпедисту. Всі питання треба вирішувати і обговорювати там, де вони виникають.
На перший погляд, то ви не праві принаймні в одному: статті можна номінувати на вилучення, навіть якщо раніше вони не були вилучені. --Amakuha 06:33, 13 листопада 2015 (UTC)
Я також не бачу смислу видаляти такі статті, як Мкртчян Олександр Сергійович. Але слід також визнати, що там не наведено незалежних авторитетних джерел, які слугують ключовим показником значимості у спірних випадках. --Amakuha 06:43, 13 листопада 2015 (UTC)
Проте у випадку залишення статей розміщуюється шаблон
Залишено Ця сторінка — колишній кандидат на вилучення, що була залишена.

Пояснення причин і відповідне обговорення ви можете знайти на сторінці Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/1 жовтня 2014.

Повторне виставлення сторінки на вилучення без ґрунтовних підстав для перегляду попереднього рішення може вважатися порушенням ВП:НДА.

, що свідчить про протилежне, адже статті були номіновані під тим самим приводом. Також ви не висловили свою думку з приводу іншої статті Шубер Павло Михайлович, там більше ніж достатньо незалежних АД.

Окрім того, чи не маєте ви змоги повідомити геофак ЛНУ (як людина, що має контакти ЛНУ у зв'язку з організацією вікіконференції), що видалено 3 статті щодо їх викладачів, щоб ці викладачі за їх бажання мали змогу підключитися до обговорення та приведення статей до необхідного вигляду.
Також у зв'язку з тим, що більша частина адміністраторів байдужа до вилучення статей, а більшість з тих 10-ти, що активно виконуюють свої обов`язки займають позицію видальництва, вважаю, що назріла необхідність повернення процедури прозорого голосування замість так званого обговорення, де все вирішує одна часто заангажована людина, що не чує аргументів, або ввести посаду підсумовувачів подібно до деяких інших вікіпедій, що обиратимуться вільним голосуванням, як це було щодо арбітрів. За обох цих варіантів кількість ображених та невдоволених наблизиться до мінімуму, що значно поліпшить вікіклімат.--Yasnodark (обговорення) 13:34, 13 листопада 2015 (UTC)
Я не був організатором конференції у Львові. Я не маю з ними контактів. І яким чином залучення до обговорення невікіпедистів допоможе вирішенню проблеми у Вікіпедії?
Щодо Шубера, то біографія взята з двох первинних джерел, які не вважаються авторитетними для Вікіпедії. Наявність інтерв'ю у ЗМІ це добре, але там мова йде не про Шубера, а про його дослідження. Тобто інтерес складає не сам він.
Раджу в таких випадках робити так: а) взяти інтерв'ю у особи і опублікувати в авторитетній газеті, журналі чи Інтернет-виданні разом із біографічною довідкою (або заохотити це зробити журналістів); б) послатися на такі інтерв'ю у статті. Але це, звісно, позавікіпедійна активність. --Amakuha 19:59, 13 листопада 2015 (UTC)

Список країн за видобутком вугілля[ред. код]

Вітаю. Буде час оновити статтю? --Jphwra (обговорення) 19:40, 14 листопада 2015 (UTC)

Горілка і водка[ред. код]

Вітаю пана очільника! Може, варто розділити мухи та котлети?)--Бучач-Львів (обговорення) 12:37, 4 грудня 2015 (UTC)

Вітаю. Ви про що? --Amakuha 17:13, 4 грудня 2015 (UTC)

Зображення гурту[ред. код]

Привіт. Щодо Файл:Z 60e048d5.jpg ти був написав, що „використання цієї ліцензії узгоджено з керівництвом гурту“. На днях один користувач написав поштою, що гурт зацікавлений, щоб вилучити і не поширювати цю знимку. Наскільки я розумію, без формального дозволу файл можна вилучити. --ASƨɐ 20:35, 7 грудня 2015 (UTC)

Пошта[ред. код]

Привіт! На всяк випадок нагадую, що написав тобі листа, будь ласка, зверни увагу. Дякую і перепрошую, якщо зайве нагадав )NickK (обг.) 03:57, 25 грудня 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:Лтн номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Лтн, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 січня 2016. Що ще можна зробити? --PsichoPuzo (обговорення) 17:09, 25 січня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

привіт. вибач, що турбую. а Ти міг би знову ботиком розіслати запрошення до вікіфлешмобу? була б дуже вдячна ) --アンタナナ 00:14, 26 січня 2016 (UTC)

дякую дуже! --アンタナナ 20:20, 28 січня 2016 (UTC)

Закоханий+

 • Привіт! Дякую за розсилку повідомлень, але, будь ласка, виключи з цієї розсилки загиблих, бо слідом за Ігорем Костенком ти написав ще й Рейдеру... Щоб простіше запрограмувати це, можеш записати зразу всю Категорія:Відмова від доставки повідомлень: там є кілька людей, які добровільно відмовилися від доставки, але їм у такому разі можна теж не писати. Дякую — NickK (обг.) 22:16, 28 січня 2016 (UTC)
  Дякую. Наступного року додам. Цього разу поспішав встигнути до початку флешмобу і використав старий код майже без змін… :/ --Amakuha 22:18, 28 січня 2016 (UTC)
  • Доброї ночі! Дякую за запрошення! Я повернуся найближчим часом до створення мною нових статей в нашій версії Вікіпедії!) --Victor-Sumy (обговорення) 22:54, 28 січня 2016 (UTC)

Статистика Вікіфлешмобу[ред. код]

Привіт! Статистику для флешмобу ти де береш? Кількість статей? На Головній? Бо, я колись у когось взяв лічильник статей на свою СО, так так інші цифри. Отака чудасія!

Код - 1 068 477 - '''[[Special:Statistics|{{NUMBEROFARTICLES}}]]'''. І де ж правда? На Головній? ;-)--Nickispeaki (обговорення) 14:06, 29 січня 2016 (UTC)

Я про це. --Nickispeaki (обговорення) 14:06, 29 січня 2016 (UTC)

На головній сторінці лічильник відображається із затримкою. А мій ботик дивиться статистику через API рівно о зазначеній секунді (найдостовірніший варіант на кожен момент часу). --Amakuha 14:31, 29 січня 2016 (UTC)
Такс! І де твій ботик можна глянути? Щодо інформації, де я беру? Це ти питав в примітках до редагування Статистики флешмоба. Беру в російській вікі, там є шаблон у мене на сторінці. Так от ми - на третьому місці у світі. А чому ти це витер? Див. --Nickispeaki (обговорення) 22:34, 29 січня 2016 (UTC) О! Не я один пишу сюди зараз - отримав конфлікт редагувань! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 22:34, 29 січня 2016 (UTC)
Nickispeaki, ту інфу варто було вказати станом на завершення доби, а не на 22:04 (чи як там в тебе було :)). Якось негарно… --Amakuha 22:37, 29 січня 2016 (UTC)
А що змінилося радикально за 2 години? --Nickispeaki (обговорення) 22:39, 29 січня 2016 (UTC)
А, я зрозумів — там о 22:00 оновлюються дані, правильно? Тоді можна це додати у список станом на 22:00. --Amakuha 22:46, 29 січня 2016 (UTC)

А в чому річ? Чому порівняння "недоречне"? ДОРЕЧНЕ! Результати - втричі менші 2014 р. Дуже красномовно. Тому така інформація і цікава для аналізу. І висновки можна робити, і навіть мобілізуватися - організаторам та учасникам. А ви - "недоречно"... Може не недоречно, а ... ніяково за такий благенький флешмоб (проти 2014 р.)?--Білецький В.С. (обговорення) 22:30, 29 січня 2016 (UTC)

Білецький В.С., так він же ж не завершився ще :) Я от, наприклад, вчора жодної статті не створив, бо планував долучитися сьогодні. Тому недоречно порівнювати триденний флешмоб проти одноденного. Тим більше, що вчора була п'ятниця, робочий день. --Amakuha 22:34, 29 січня 2016 (UTC)
Результати. Та я думаю, що 30-того кращі будуть результати, бо саме 30-го річниця. І ще 31-го. От, коли 3 дні пройде і просумуємо к-сть за 3 дні, тоді можна буде і порівнювати. Хоча... Особисто я б залишив те, що Ви написали, мені б цікаво було б порівнювати.--Nickispeaki (обговорення) 22:38, 29 січня 2016 (UTC)Ну і так, Андрій ще й свою версію написав - дійсно, робочий день. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 22:38, 29 січня 2016 (UTC)
Nickispeaki, там внизу сторінки є посилання на Вікіфлешмоб 2014 року — перейди за посиланням і порівнюй :) Ми ж не пишемо статистику зимової олімпіади 1994 у статті про останню олімпіаду, правильно? Так і тут. --Amakuha 22:52, 29 січня 2016 (UTC)

Ще раз намагаюся привернути увагу громади: СТАТИСТИКА НЕ ПОКАЗУЄ ВІКІФЛЕШМОБУ! Дивіться https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%96%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D1%96%D1%8F:%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D0%B8 --Білецький В.С. (обговорення) 06:20, 30 січня 2016 (UTC)

Білецький В.С., як же не показує, якщо в таблиці видно, що вчора було створено рекордно високу денну кількість статей за січень? --Amakuha 09:58, 30 січня 2016 (UTC)
22 січня - 287 статті. 29 січня - 343 статті ("рекорд" - на 46 більше). Це маловідчутне збільшення (коливання - у нас часто результат близько 300. Інколи - більше - 378 статей (14 грудня). У Вікіфлешмобі 2014 р. за добу - понад 1000 статей. Це дійсно - певний успіх. У нас вчора 29 січня 2016 р. успіху не було.--Білецький В.С. (обговорення) 10:11, 30 січня 2016 (UTC)
Знову повторю, що порівнювати одноденний флешмоб із триденним некоректно.
Чому ви не порівнюєте із триденним Вікіфлешмобом 2015, у якому показники були нижчими ніж зараз? --Amakuha 10:56, 30 січня 2016 (UTC)
Тому що коли прагнеш кращого - порівнюєш з кращим. Коли згоден на гірше (посереднє) - з таким і порівнюєш. Але й у 2015 маємо: Усього створено 762 статті. --Білецький В.С. (обговорення) 11:17, 30 січня 2016 (UTC)
762 статті за 3 дні — це по 254 статті на день! Тобто за вчора було створено на 35% більше статей. Отже є прогрес порівняно з попереднім роком. Чи не так? --Amakuha 13:31, 30 січня 2016 (UTC)
У порівнянні з 2014 - великий регрес (там понад 1000 статей) - тобто у 2016 р. за 1-у добу створено втричі менше, ніж за добу Флешмобу-2014. У порівнянні з 2015 р. зараз певний прогрес - на 35%. Хочу сказати, що я (як і Ви) не тільки "вболіваю" за результат Флешмобу-2016, а й вже виставив десятка півтора статей. І стільки ж покращив за 29-30.01.2016. Це таке собі "вболівання в дії".--Білецький В.С. (обговорення) 13:40, 30 січня 2016 (UTC)

Чашка чаю для Вас![ред. код]

Meissen-teacup pinkrose01.jpg Дякую за запрошення взяти участь у Вікіфлешмобі 2016! Rolland 92 (обговорення) 20:45, 31 січня 2016 (UTC)

W[ред. код]

? То за фактом характеристика Данилка. Ви з ним «колеги» що так зачепило? --Mr.Rivermen (обговорення) 19:19, 20 лютого 2016 (UTC)

Блокування користувача Mr.Rivermen[ред. код]

Блокування користувача Mr.Rivermen має підстави, але вибраний термін не дає йому змоги висловити свої думки в обговоренні про позбавлення його статусу патрульного. Може варто зменшити термін блокування. --Basio (обговорення) 11:00, 21 лютого 2016 (UTC)

Я його свідомо не блокував після першого вандалізму. Він мав змогу себе якось виправдати у дискусії своєї номінації. Але натомість обрав повторний вандалізм. — Здається, тут усе зрозуміло, і яке б не було виправдання, позбавити статусу патрульного його необхідно. --Amakuha 13:09, 21 лютого 2016 (UTC)

1944[ред. код]

Я знаю, що там проковтнути, а не полонити. Але це дослівний переклад, а я хотів написати смисловий, тому обрав слово полонити.--Mychajlo Naumenko 13:28, 22 лютого 2016 (UTC)

По-перше, публікувати захищений авторським правом текст у Вікіпедії — це порушення правил. (Але будемо вважати це добропорядним використанням.)
По-друге, є слово «полонити», а є «ковтати». В тексті вжито саме «ковтати» (яке може також бути перекладеним як «поглинати»), а все інше — це авторський переклад. Краще триматися ближче до оригіналу. --Amakuha 14:08, 22 лютого 2016 (UTC)

Ігор Тарнопольский[ред. код]

Ви просили джерело, що Тарнопольский продюсер Джамали — ось. Щодо інфобоксу, там вказано продюсер, а не музичний продюсер. Цебто, не дуже зрозуміло, тому вважаю, що слід писати продюсера співачки. До речі, він засновник Enjoy.--Mychajlo Naumenko 18:16, 10 березня 2016 (UTC)

Це не мені треба :) Це в статтю варто було додати джерело. --Amakuha 18:19, 10 березня 2016 (UTC)
Просто, багато хто знає, що Тарнопольский продюсер Джамали. Як Бадоєв продюсер Барських, у Макса ми ж не вказуємо джерело, бо і так „всі знають”. Це хіба що Ви не знали щодо продюсера Джамали =)--Mychajlo Naumenko 18:23, 10 березня 2016 (UTC)
Знають чи не знають — варто додавати посилання на джерела.
Щодо мене, то я думав, що продюсер Джамали — Філатов. Принаймні, саме його називали в одній з передач на каналі М1. --Amakuha 18:27, 10 березня 2016 (UTC)

Чарти[ред. код]

Я спеціяльно так зробив, бо хотів додати в майбутньому пісню Душі =)--Mychajlo Naumenko 18:19, 10 березня 2016 (UTC)

Можна буде просто додати ще одну колонку. Адже назва колонки «Душі» значно лаконічніша ніж «ФДР UA топ 20 (Україна)». --Amakuha 18:25, 10 березня 2016 (UTC)

Прошу допомоги[ред. код]

Запрошую вас взяти участь у голосуванні і дати шанс на життя статті на створення якої я виклав багато часу і сил. Наперед дякую.--βρσωαρ (обговорення) 13:51, 25 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 03:39, 7 березня 2016 (UTC)

Статтю Шляхетний одяг номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шляхетний одяг, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 березня 2016. Що ще можна зробити? --Andrewredk (обговорення) 19:59, 22 березня 2016 (UTC)

Поточні події[ред. код]

Вітаю! Дякую за Ваш внесок у оновлення новин. До Вас є велике прохання: коли Ви додаєте новину на сторінку Шаблон:Останні новини, як, наприклад, 9856430&oldid=9853613 останнього разу, зверніть також увагу на рекомендації, а саме на необхідність верифікації інформації. Для того, щоби інші читачі могли прочитати про новину більше і перевірити додану інформацію, ця ж сама новина має бути розміщена також у розділі «Вікіпедія:Поточні події/Останні новини» із посиланням на джерело. Інакше, ця новина буде, ймовірно, «загублена» і не потрапить до цього розділу, а згодом не потрапить до статті «січень 2021». Дякую за розуміння. З повагою, --Yevhen Avramov обг 05:19, 6 квітня 2016 (UTC)

Шаблон needed[ред. код]

Привіт! Чи можу попросити Вас відредагувати один шаблон? Конкретніше — фільм. Хочу картинку зробити не так. Дякую ;) --Brandner (обговорення) 15:55, 18 квітня 2016 (UTC)

Добра стаття[ред. код]

Добривечір, пане/пані Amakuha. Як Ви гадаєте, чи тягне стаття «Джамала» на статус доброї? Дякую.-- Mychajlo Naumenko 15:57, 7 травня 2016, (UTC)

Найліпше номінувати на статус — а там вам люди з проекту напишуть, чи тягне, чи ні. --Amakuha 17:01, 7 травня 2016 (UTC)
Дякую за відповідь. Додам ще один розділ Громадянська позиція та номіную.-- Mychajlo Naumenko 18:04, 7 травня 2016, (UTC)

вікіпошта[ред. код]

привіт. надіслала листа. чи є можливість перевірити його наявність? дякую! --アンタナナ 20:47, 11 травня 2016 (UTC)

Cross-wiki vandalism/self promotion[ред. код]

I've recently discovered that User:Pangkakit has used several different language Wikipedia projects to host a screenshot of his rare characers in a mobile video game. He uploaded the file as File:Monster Strike.jpg locally. He's uploaded the same picture (or similar versions of it) to the Chinese, Cantonese, Italian, Indonesian, Malaysian, Russian, Turkish, and Finnish Wikipedias. I've removed it from the page he put it on (which he apparently created just to host the file), but I do not know the local deletion tags. Would you please tag and delete the image? It exists simply to show off Pangkakit's rare characters. Thank you.--Ryulong (обговорення) 01:16, 12 травня 2016 (UTC)

I found Template:dfud and I hope I used it right.--Ryulong (обговорення) 01:16, 12 травня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Веснянка»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Веснянка» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:44, 21 травня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Паралімпійські ігри 2016[ред. код]

привіт! чи могло б Тебе таке зацікавить? дякую! --アンタナナ 19:54, 24 серпня 2016 (UTC)

Файли зі Сховища[ред. код]

Вітаю! Ваш бот ще займається перезавантаженням файлів із Вікісховища в локальний простір?--Andriy.v (обговорення) 17:33, 17 вересня 2016 (UTC)

Завантаження зображень[ред. код]

Привіт. Яким чином я можу завантажити дане зображення на вікісховище? Як в даному випадку розібратись із ліцензуванням? Також цікаво, чи можливо завантажити ці зображення.

Наперед дякую.--Near cosmos (обговорення) 16:30, 14 листопада 2016 (UTC)

Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Запити на порушення ВП:НО[ред. код]

привіт. з Новим роком та зимовими святами! перепрошую, що турбую не з чимось дуже приємним, але буду вдячна за конструктивну участь в обговоренні --アンタナナ 23:29, 10 січня 2017 (UTC)

Різниця у статистиці марафону[ред. код]

привіт, як ти рахуєш статистику і чому вона не збігається з даними моїх скриптів без ботів, з ботами? --Ілля (обговорення) 11:44, 31 січня 2017 (UTC)

Привіт. Я загубив декілька статей, коли скопіював текст із «Нових сторінок». Точніше, неправильно обробив у Notepad++… Тому твоя статистика правильна. Дякую. --Amakuha 13:58, 31 січня 2017 (UTC)

Файл:Eurovision Song Contest 2017 logo(namysto).png[ред. код]

Правка https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A8%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD:%D0%9E%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%96_%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8&diff=19770240&oldid=19768231. Це зображення містить логотип (емблему) підприємства, організації, товару, заходу або програмного продукту. Незважаючи на заявлену вільну ліцензію, використання даного зображення підкоряється або може підкорятися законодавству про торговельні марки. Прошу, перечитайте Вікіпедія:Критерії добропорядного використання *Мінімальне використання* та не робіть так більше. Дякую. --Andrei Kurbiko (обговорення) 15:50, 16 лютого 2017 (UTC)

Потапенко Олексій Андрійович[ред. код]

Вітаю. Чи не могли б пояснити, в чому Ви побачили ОД для видаленого Вами 28.05.2016 розділу про громадянську позицію? --Ветер (обговорення) 05:55, 20 березня 2017 (UTC)

Ви про це редагування? У джерелі не йшлося (і досі не йдеться), що у цьому вчинку була «громадянська позиція», а не, скажімо, «епатаж». Ви можете обґрунтувати АД, що це саме громадянська позиція? Якщо так — то додайте це у статтю. --Amakuha 13:03, 20 березня 2017 (UTC)
А хіба по інших особах, що дають (або засуджують) концерти в країні-агресорі, є АД, що їх концерти (або засудження) є саме громадянською позицією, а не епатажем або перформансом? Хто з них спеціально зазначає, що сказане є саме громадянською позицією? "Дякую" або "засуджую" агресору - цілком громадянська позиція. Це потребує доказів АД? --Ветер (обговорення) 16:22, 20 березня 2017 (UTC)
У переважній більшості таких випадків вказано АД: тобто показано увагу ЗМІ до того, що артист виступає в країні-агресорі. У даному випадку було лише посилання на видалене з YouTube відео. Додаткових джерел, які показували б значимість цього факту, наведено не було (і досі не наведено). --Amakuha 07:09, 22 березня 2017 (UTC)

Панов Ален Володимирович, Допомога[ред. код]

Заклик до модерування.

Останніх кілька днів користувач Stylenotes (Олег Олашин) здійснює редагування раніше перевіреної версії статті Панов Ален Володимирович. Редагування скидаються на виконання замовлення по дискредитації персонажу, оскільки переважна більшість викладеного є власними судженнями автора, припущеннями і оцінками. Більшість з них стосується: 1) Використання джерел, які містять сумнівну репутацію і які є упередженими до автора через наявне судове рішення, про порушення честі 2) Маніпулювання джерелами, тобто висловлювання твердження, яке підкріплюється джерелом, що не ілюструє викладене автором 3) Видалення попередніх посилань, джерел, фотографій, які свідчать про факти викладені у попередніх редагуваннях.

Приклади: а) Розділ "Будівельні скандали та знищення історичних пам'яток" - ніяких посилань на юридично встановлені факти, обвинувачення у вчиненні правопорушення (знищення пам'яток історії), яке ніколи вчинене не було та за яку особу не притягали до відповідальності б) "Однак в результаті реалізації проекту було повністю знищено автентичні елементи вілли XVIII століття, зведеної в стилі класицизму. [16] Автентичний дах зі старої черепиці було замінено на сучасну глянцеву черепицю, яка не притаманна для історичної забудови. Дерев'яні колони ґанку було демонтовано і замінено сучасними бетонними. Всю оригінальну дерев'яну столярку замінено на нову з євробрусу, яка за формою не відповідає автентичній та не є її точною копією. Тинькування будівлі також зроблено за сучасними технологіями. Відтак можна зробити висновок, що жодні реставраційні принципи до будівлі не застосовано і в ході реконструкції вона втратила свою історичну цінність". - висловлення оціночного твердження, без жодного джерела в) "Під час скандальної реконструкції вілли XVIII століття, що перебуває у власності родини Панових, було знищено автентичну дерев'яну вхідну браму з дверями — останню в Ужгороді. " - висловлення припущення або оціночного твердження, використання власних епітетів, без жодного джерела г) "Знищення 200-річного кам'яного муру" - назва розділу містить недоведений юридичний факт і не стосується персонажу статті д) 9 жовтня 2015 року під час будівельних робіт з облаштування скверу у буферній зоні пам'ятки національного значення — Ужгородського кафедрального собору — екскаватором було зруйновано кам'яні мури XIX століття[19], які заважали об'єднати простір приватного скверу з частиною вулиці перед будівлею собору[20][21]. Після повного знищення кам'яного муру Ален Панов на його руїнах звів стіну з піноблоків, що частково закривала сквер, але залишала вільний простір для об'єднання з вулицею.[22] Маніпулювання з джерелами: 19 - описує цінність муру та проект з облаштування, однак ніяк не доводить участі персонажа у його руйнуванні 20 - чітко доводить, що руйнування муру відбулося на ділянці, яка належить Мукачівській греко-католицькій єпархії, я не персонажу статті. 21 - чітко доводить, що персонаж статті до руйнування не має ніякого стосунку; ділянка, де стався інцидент, належить Мукачівській греко-католицькій єпархії. 22 - наклепницький матеріал на веб-ресурсі, відносно якого у персонажа є виграна судова справа про захист честі гідності і ділової репутації див реєстр судових рішень мінюсту http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/28821100; ділянка про яку йдеться, є суміжною і належить іншій приватній особі є) Одразу після падіння старовинного муру на сполох забили активісти, що опікуються архітектурною спадщиною — з вимогами відновити об'єкт культурної та історичної спадщини. Однак Мукачівською греко-католицькою єпархією, яка була співініціатором закладки скверу, відмовлено у регенерації кам'яного муру.[23] Відтак активісти та правники розпочали готувати скарги до Мінкульту, Державної архітектурно-будівельної інспекції та в обласне управління архітектури, а також заяви про скоєння кримінального злочину у вигляді знищення історичної пам’ятки[24].

Негативну оцінку факту знищення муру дали також колишні головні архітектори міста Ужгород — Олександр Шеба та Петро Сарваш, місцевий краєзнавець Людвіг Філіп, скульптор Василь Роман, а також Юрій Глеба — начальник управління культури Закарпатської ОДА.[25] Відверте маніпулювання джерела 23 24 25, мова йде про звернення стосовно руйнування з боку керівництва Мукачівської греко-католицької єпархії, а не персонажу статті. ж) Будівництво вежі в охоронній зоні комплексу Замкової гори На думку Алена Панова псевдоісторична споруда вдало впишеться в забудову XVI-XIX століть. Анонсований проект отримав різке засудження громадськості та фахівців через грубе втручання в історичне середовище та порушення висотності забудови. - оціночне судження, яке не містить жодного посилання, а є думкою самого автора.

Враховуючи наведене, прошу провести незалежне модерування матеріалу, захистивши його від упередженого вандалізму з боку автора Stylenotes (Олег Олашин), який зловживає своїм статусом у проекті Вікіпедія, поширює неправдиву інформацію і сам її модерує, виставляючи як перевірену версію З повагою,--Sasha14021978 (обговорення) 15:08, 23 березня 2017 (UTC)

Обговорення ситуація відбувається тут Захист сторінок. --Stylenotes (обговорення) 16:10, 23 березня 2017 (UTC)

По останній суперечці[ред. код]

На дорослому рівні ймовірно жодного. Про перемоги юніорів зі спорту на головній не розміщують. Сподіваюсь на ваше сумління і що ви самі то видалите. Бо знов почну Big Bada Boom --Tryhlav (обговорення) 18:11, 12 квітня 2017 (UTC)

Вибачте, але немає поняття «юніор з математики» (як і «майстер спорту з математики» чи «гросмейстер математики» ;)). Спеціалізованих видань з олімпіад, які б надавали більшу увагу студентським олімпіадам, ніж шкільним, також немає (як у випадку зі спортом). А головна олімпіада з математики — Міжнародна математична олімпіада — проводиться серед школярів. Тому ваша аналогія зі спортом абсолютно недоречна. --Amakuha 05:41, 14 квітня 2017 (UTC)

Краяни[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/Краяни_(гурт,_Полтава) Прошу заблокировать анонимных редакторов, которые периодически вносят изменения в статью и стирают ссылку именно на официальный сайт и данные с него.

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Відповідь на ваше прохання[ред. код]

Електронної пошти не маю, тому пишу тут. Нова Пошта: Кіровоградська область, м.Олександрія, 28001, вулиця Діброви, 16. --Дми88 (обговорення) 14:44, 13 червня 2017 (UTC)

Ви не можете скористатися цією формою щоб надіслати листа?
Мені потрібне також ПІБ одержувача та номер телефону. --Amakuha 06:51, 14 червня 2017 (UTC)
Пробачте, що не одразу. ПІБ: Ромашко Дмитро Юрійович. Номер телефону вкажу сьогодні або завтра. --Дми88 (обговорення) 12:41, 3 липня 2017 (UTC)
Як і обіцяв: моб.тел. - 0961319227. --Дми88 (обговорення) 18:44, 3 липня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Якість/Питомий внесок[ред. код]

Вітаю. Чи є наміри оновити цей список? Бо бачу вже 1,5 роки без оновлення. --Jphwra (обговорення) 13:12, 2 липня 2017 (UTC)

Не раніше жовтня.
Я зараз у Китаї. А жорсткий диск призначений для підрахунку залишився в Білій Церкві. --Amakuha 03:21, 3 липня 2017 (UTC)
@Jphwra: оновлено. --Amakuha 12:04, 26 січня 2018 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Amakuha вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту).--Yasnodark (обговорення) 14:34, 21 липня 2017 (UTC)

Вікіконференція 2017[ред. код]

Доброго дня! Раді повідомити, що сьома Вікіконференція 2017 відбудеться 25—26 серпня у Херсоні. Для участі необхідно зареєструватися.

Питомий внесок[ред. код]

Вітання! Яким інструментом ви створили цю статистику? Якщо у вас нема часу на оновлення даних, то я б міг оновлювати (як цю) її періодично. --Микола Василечко (обговорення) 16:18, 31 серпня 2017 (UTC)

Вітаю. Наприкінці жовтня зможу оновити та/чи надіслати інструмент та інструкції щодо оновлення. --Amakuha 10:47, 3 вересня 2017 (UTC)
Привіт! То як із інструкцією? І це за рік, чи як? За який? За 2016?--Nickispeaki (обговорення) 20:52, 9 жовтня 2017 (UTC)
@Микола Василечко, Nickispeaki та Brunei: статистики оновлено. Там трохи змінився алгоритм (відкоти тепер не враховуються цілковито, а не евристично), а також з'явилася нова статистика: рейтинг відкочувачів. --Amakuha 12:04, 26 січня 2018 (UTC)
Ура!!! Дякую!--Brunei (обговорення) 14:39, 26 січня 2018 (UTC)
Блін, але ситуація тут уже застаріла на пару тижнів. Там на 200 статей менше...--Brunei (обговорення) 14:50, 26 січня 2018 (UTC)

Печорін[ред. код]

Добридень, можливо потрібно перейменувати сторінку Печорін Григорій Олександрович в простішу назву Печорін? Чи краще залишити як є. Пишу тому що на запит в пошуку *Печорін* не видає укр. вікіпедію

запрошення до ВП:Вікімарафон 2018[ред. код]

привіт! а можеш розіслати запрошення до Вікімарафону, як Ти був робив раніше? на жаль, не пригадаю алгоритм вибору користувачів (@NickK:?) --アンタナナ 21:13, 24 січня 2018 (UTC)

@Antanana: Привіт. Торік це робив я, і критерієм було написання більш ніж певної кількості статей (більше чи то 20, чи то 30) та здійснення протягом останнього місяця менш ніж певної кількості редагувань (менше 5, здається). Після цього список чистився від померлих і заблокованих. Якщо Андрій не може, можу зробити це, але лише сьогодні ввечері — NickK (обг.) 13:41, 25 січня 2018 (UTC)
@NickK: Якщо тобі це не складно, то зроби. Я зараз переписую код свого парсера дампів Вікіпедії, бо там змінився формат, тому можу не встигнути зібрати інформацію. --Amakuha 15:59, 25 січня 2018 (UTC)
андрію, то Ти не встигаєш? хай нікк робить? --アンタナナ 21:16, 25 січня 2018 (UTC)
NickK почав робити розсилку --アンタナナ 00:09, 26 січня 2018 (UTC)
Розіслав (30 статей / 5 редагувань) — NickK (обг.) 10:16, 26 січня 2018 (UTC)
@NickK: Дякую. --Amakuha 12:04, 26 січня 2018 (UTC)
Якщо я когось забув (Користувач:NickK/MassMessage), можеш додати — NickK (обг.) 12:16, 26 січня 2018 (UTC)

Подяка (вона поїздила по світу і сюди запізнилася)[ред. код]

Ви стали героєм Графічної майстерні і за це вам подяка :)
Ви можете додати до своєї сторінки користувача шаблон {{Герой графічної майстерні}} і тоді всі будуть знати, як файно ви впораєтеся з графічними файлами.

Так, подяка ця гуляла по світу і тому на декілька років запізнилася сюди. Але і то добре, що прийшла :) --Helixitta (t.) 18:36, 20 лютого 2018 (UTC)

Таблички оцінок для CEE Spring[ред. код]

Привіт! Побачив, ти зробив табличку для конкурсу Культурної спадщини, то виходить, твій генератор табличок ще досі живий? Якщо так, то це чудова новина, бо нам потрібне генерування старих добрих потижневих табличок оцінювання для CEE Spring, на кшталт Вікіпедія:CEE Spring 2015/Тиждень 2. Чи зможеш ти, будь ласка, допомогти з цим? Дякую — NickK (обг.) 18:57, 2 квітня 2018 (UTC)

Привіт! Так, скрипти досі працюють. Якщо правила конкурсу не змінювалися (і в умовах конкурсу є те, що конкурсант сам має поставити шаблон участі в конкурсі, бо з цим великі проблеми в конкурсі бібліотек, і це заплутало ботика), то можу згенерувати таблички і для вас. Тим більше, що для CEE вже є спеціальний скрипт і шаблони. --Amakuha 04:55, 3 квітня 2018 (UTC)
Правила загалом незмінні, сторінки зі списків, як і раніше, отримують бонус. Шаблон у більшості випадків мав би ставити сам користувач, але можуть бути винятки, якщо учасник поставить шаблон не туди (наприклад, у статтю замість сторінки обговорення). Єдиною затримкою наразі є те, що в нас ще немає складу журі — NickK (обг.) 12:09, 3 квітня 2018 (UTC)
Мій ботик визначає, якщо шаблон поставили не туди. Проблема лише з конкурсом бібліотек, бо там статті часто писала одна особа, а на конкурс ставила інша. Тому бот плутається, хто є автором статті і чи стаття справді конкурсна, чи може хтось просто поставив шаблон на чужу статтю… В попередніх конкурсах цієї проблеми не було. Принаймні, не в такому масштабі. --Amakuha 12:31, 3 квітня 2018 (UTC)

Вікіманія 2013[ред. код]

Вітаю!

Можете поставити собі шаблон {{Учасник Вікіманії 2013}}

--Perohanych (обговорення) 18:21, 5 квітня 2018 (UTC)

ARM Cortex-A53[ред. код]

Вітаю. В чому ненейтральність? --Ветер (обговорення) 16:25, 10 квітня 2018 (UTC)

«успішний процесор», «значно вищу продуктивність», «добрий баланс» — це сукупність оціночних тверджень із маркетингового проспекту радше ніж енциклопедичні факти. Я підозрюю, що інформацію скопійовано із афілійованих джерел. Оскільки ця мова ненейтральна, поставив саме той шаблон. --Amakuha 18:14, 10 квітня 2018 (UTC)
Можу погодитись з ненейтральністю, якщо Ви зможете навести АД, в яких зазначено, що процесор є «неуспішний», має «нижчу або незначно вищу продуктивність», «поганий баланс». В іншому разі я не бачу підстав для ненейтральності. --Ветер (обговорення) 19:12, 10 квітня 2018 (UTC)
@Ветер:. Ні, це ви маєте навести джерела для тверджень у статті --Ілля (обговорення) 19:25, 10 квітня 2018 (UTC)
@Ilya:, там наведене посилання на сайт виробника. Виробник вважає процесор успішним, з більшою продуктивністю, ніж попередній з лінійки тощо. І я не знайшов тверджень, які б заперечували такі оцінки виробника. Тому не бачу підстав для шаблону нейтральність. --Ветер (обговорення) 20:28, 10 квітня 2018 (UTC)
@Ветер: ви самі підтвердили, що інформацію взято із первинного джерела (сайт виробника). За правилами Вікіпедії, первинні джерела не є авторитетними для подібних оціночних тверджень. За такою логікою можна було б копіювати у Вікіпедію інформацію із довільних маркетингових буклетів, які пишуть, що їхній продукт «успішний», і Вікіпедія перетворилася б на жовті сторінки. Я не проти, щоб стаття була у такій формі, але читач має розуміти, що дана стаття не відповідає правилам Вікіпедії. Тому якась позначка проблемності таки потрібна. --Amakuha 03:46, 11 квітня 2018 (UTC)
Пане Amakuha (до відома @Perohanych:), Ви все ж визначтесь: стаття була ненейтральною чи джерело неавторитетним? Бо це різні речі. Наразі замість того, аби підтвердити наявну точку зору на якісні характеристики процесора або представити інші оцінки, цю інформацію із статті взагалі видалили. Що, загалом, не пішло на користь статті. І щодо АД: сайт поважної, знаної і авторитетної компанії, продукцію якої використовують і на документи якої посилаються виробники світових брендів, апріорі є АД. --Ветер (обговорення) 10:59, 11 квітня 2018 (UTC)
Чия це була точка зору? У Вікіпедії не пишуть «Стрибає найвище», а пишуть «стрибає на 2 м. 50 см». А якщо справді стрибає найвище, то дають список найкращих стрибунів із їхніми кількісними показниками.
Сайт компанії для статті про компанію є джерелом авторитетним, але не є нейтральним. А джерела мають задовольняти обом критеріям — і авторитетності, і нейтральності. --Perohanych (обговорення) 12:10, 11 квітня 2018 (UTC)
Це не стаття про компанію, а про процесор. Нейтральність визначається не походженням, а відображенням різних точок зору. Вже писав: якщо є інші АД, в яких зазначено, що процесор є «неуспішний», має «нижчу або незначно вищу продуктивність», «поганий баланс», а в статті представлено лише одну точку зору - тоді ненейтральність. Доки таких АД не наведено, про нейтральність або ненейтральгість тут навіть мови йти не може. --Ветер (обговорення) 12:31, 11 квітня 2018 (UTC)
Тим більше, компанія не може бути нейтральною при оцінці своїх продуктів. --Perohanych (обговорення) 12:45, 11 квітня 2018 (UTC)
Доки відсутні протилежні точки зору про нейтральність або ненейтральність годі й говорити. --Ветер (обговорення) 12:54, 11 квітня 2018 (UTC)
@Ветер: навіть на сайті виробника мова значно більше нейтральна і конкретна. Там немає слів ні «успішний процесор» (він там названий «визначальним»), ні про «значно вищу продуктивність» (графік показує конкретні числа в районі 15-30%), ні про «добрий баланс». А останнє посилання, яке ви додали, взагалі не стосується Cortex-A53 напряму: там просто перелік чипів. --Amakuha 13:18, 11 квітня 2018 (UTC)
Я не впевнений, що поточна версія зазначеної сторінки така, як була при створенні статті. І я знайшов одне з джерел, наразі в кеші Гугла https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:hGSfLyurQcEJ:https://openwrt.org/docs/instructionset/arm_cortex-a53_neon-vfpv4+&cd=11&hl=uk&ct=clnk&gl=ua на жаль, стаття вже видалена. Ще одна http://www.design-reuse-embedded.com/displayIP/soc_platform_cortex-a53_processor тощо. Здається це ж було і на сайті виробника. І там вказано, що процесор саме "успішний" тощо. --Ветер (обговорення) 16:49, 11 квітня 2018 (UTC)
У моєму розумінні у Вікіпедії має бути якомога більше фактів і якомога менше оцінок. Якомога більше числівників і якомога менше прикметників. --Perohanych (обговорення) 18:10, 11 квітня 2018 (UTC)

Прибрав оціночні судження і шаблон. --Perohanych (обговорення) 06:39, 11 квітня 2018 (UTC)

Не хотів у це вплутуватися, але змушений був трохи доповнити щоб стаття стала більш енциклопедичною. --Amakuha 08:04, 11 квітня 2018 (UTC)

Сторінку FIN7 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття FIN7, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 серпня 2018. Що ще можна зробити? Яромир (обговорення) 04:09, 5 серпня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:20, 30 серпня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:21, 1 листопада 2018 (UTC)

Знову надкороткі[ред. код]

Привіт. Як бачиш вище, зараз Місячник упорядкування. Було б круто оновити статистику Вікіпедія:Проект:Якість/Надкороткі статті. А ще краще - навчити мене це робити. Будемо дуже вдячні. --Brunei (обговорення) 11:30, 1 листопада 2018 (UTC)

Привіт! Я пам'ятаю, але мій парсер дампів Вікіпедії більше не працює надійно, на жаль :( Там щось змінилося у форматі, і досі руки не дійшли виправити… Але спробую оновити надкороткі. Може це не так критично для цього завдання. Якщо працюватиме, то надішлю код «як є». --Amakuha 12:45, 1 листопада 2018 (UTC)
Дякую. Чекатиму.--Brunei (обговорення) 13:47, 1 листопада 2018 (UTC)

Сторінку Закон України «Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Закон України «Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 листопада 2018. Що ще можна зробити? Dgho (обговорення) 20:10, 14 листопада 2018 (UTC)

Проблема з логіном[ред. код]

Привіт! У мене проблема. Після зміни паролю час від часу Вікіпедія сама розлогінюється. Іноді при переході на сховище. Можеш допомогти?--Dgho (обговорення) 21:36, 24 листопада 2018 (UTC)

Привіт! Я не стикався з цією проблемою, тому, на жаль, не можу допомогти :( Якщо проблема не вирішиться — то можу перенаправити це запит до англомовних стюардів, розробників абощо. --Amakuha 12:44, 26 листопада 2018 (UTC)
@Amakuha: так, будь-ласка, проблема не щезла.--Dgho (обговорення) 10:31, 3 грудня 2018 (UTC)

Щодо Файл:Ірина Волошина.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Ірина Волошина.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 23:26, 1 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.

Також запрошую взяти участь у Тижні жіночого футболу, який розпочався в українській Вікіпедії. Статті, створені в рамках тижня, можуть брати участь також у WikiGap-виклику. --Tespaer (обговорення) 02:28, 16 березня 2019 (UTC)

Українізація китайської[ред. код]

Як продовження обговорення системи К.-Ц.: Тут я оприлюднив ті зауваження та рекомендації, що надіслав.--ЮеАртеміс (обговорення) 07:11, 2 травня 2019 (UTC)

Фото[ред. код]

Привіт, Amakuha! Ти міг би допомогти з цим: Вікіпедія:Запити на зображення#Київ - Вищий антикорупційний суд України? Дуже дякую!--Dgho (обговорення) 08:59, 2 травня 2019 (UTC)

Помилка[ред. код]

Вітаю. На меті у Вас помилка. Має бути * Russian. Простору назв пользователь не існує. Вибачте, що потурбував. Oleg3280 (обговорення) 23:03, 28 липня 2019 (UTC)

Дякую. --Amakuha 05:55, 29 липня 2019 (UTC)

Трохи пахлави для вас![ред. код]

Baklava - Turkish special, 80-ply.JPEG Цікаво з вами буде познайомитися. помітив, що ви брали участь в 2014 році в Вікімедіа Мітінгу в Києві. Є декілька питань до вас стосовно цьогорічної конференції у Белграді. Можете сконтактуватися у fb? Crazyalien (обговорення) 09:27, 30 липня 2019 (UTC)
Пишіть. --Amakuha 14:51, 30 липня 2019 (UTC)

CyberLight Game Studio[ред. код]

Добридень! Відредагувала статті "Bigfoot (відеогра)" та "Cyber Light Game Studio". Лого були заватажені у Вікісховище, також був відправлений дозвіл із пошти директора компанії mila-zinchenko@ukr.net. Джерела і примітки вставлені, перевірте, будь ласка, чи правильно все зроблено.

Вам не до мене. Дозволи на використання файлів перевіряють ось ці хлопці. --Amakuha 11:42, 22 серпня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:08, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:42, 11 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:11, 2 листопада 2019 (UTC)

Богданович Андрій Якович[ред. код]

Вітаю! Прошу вас підвести підсумок Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/22_жовтня_2019#Богданович_Андрій_Якович. Дякую! --ABwikiuser (обговорення) 06:05, 11 листопада 2019 (UTC)


Щодо статті Ґрати, песик, дужка, гривня, знак питання, долар, нуль[ред. код]

Привіт! Дякуємо за цікавість до Проекту і за створення нової статті.
Однак, у Вікіпедії діють певні критерії значимості, згідно із якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.
У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значимості, а також на тематичні критерії значимості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, веб-сайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значимість предмету статті Ґрати, песик, дужка, гривня, знак питання, долар, нуль за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам! — Степан Ігорович (обговорення) 16:57, 20 листопада 2019 (UTC)

Вітаю! :) Мабуть, сталася якась помилка, і ви не помітили у цій статті посилань на незалежні авторитетні джерела, такі як «Детектор медіа» та «Телекритика». Інакше б не ставили статтю на швидке вилучення. (Нагадаю, що саме незалежні авторитетні джерела є головним критерієм значимості для Вікіпедії.) --Amakuha 19:41, 20 листопада 2019 (UTC)

Майкл Щур[ред. код]

Sorry, може я не цілком зграбно описав епізод з "Повісткою". Насправді цілком зрозуміло, що це не документ, а просто прикол у дусі сценічного персонажа Майкла Щура. Вінтонів, який у військкоматі зареєстрований за місцем свого проживання, не може отримувати повістку на вигадане ім'я. Але Вінтонів знає, що наші бюрократичні служби (в т.ч. Адміністрація президента, наприклад чи паспортний стіл) штучно додають до імен прибульців з Заходу невластиві їм по-батькові і стібається з цього. Він жартома "виписує" собі повістку на "Майкла Щура", доліплюючи паспортне "Омелянович" для більшої правдоподібності. Там у статті трохи по-дитячому описано це все. Що значить "Має жінку Аманду, яка приїхала до нього?". Ці жартівливі елементи всі треба подавати як опис стороннім оком. Така моя думка. І, до речі, треба оновити інформацію про його розлучення. Не знав як там правильно зробити, бо воно підтягується з Вікіданих у картку. Як зможете - прошу дуже. Може цікаво буде, я там завантажив кілька його фотографій на Коммонз. Mykola Swarnyk (обговорення) 16:40, 22 листопада 2019 (UTC)

@Mykola Swarnyk: По батькові «Омелянович» і дружина «Аманда» — це все частини легенди самого Щура про себе. Той розділ саме і призначений насамперед для легенди Майкла Щура, яка його відрізняє від реальної особи Романа Вінтоніва.
А те, що «дружина Аманда до нього приїхала», я вже вилучив, бо це не було підтверджено АД.
Щодо розлучення, десь є вторинні джерела? Я лише бачу судове рішення. --Amakuha 16:50, 22 листопада 2019 (UTC)
Не знаю, просто чув у кількох передачах про це як про факт, який вони згадують у розмові. Чому мовчить українська жовта преса :-)? Якщо спиратись на вторинні джерела, то й "Омеляновича" нема по чому додавати. Mykola Swarnyk (обговорення) 16:56, 22 листопада 2019 (UTC)
Як на мене, у випадку Омеляновича первинне джерело найліпше АД, бо це частина легенди, яку вигадав сам Вінтонів. А от у випадку розлучення, то краще посилатися на вторинне АД. --Amakuha 17:53, 22 листопада 2019 (UTC)
Так, згоден. Отут є гарна розмова з Щуром про дітей на радіо "Аристократи". Mykola Swarnyk (обговорення) 22:05, 22 листопада 2019 (UTC)
Додав посилання на судове рішення. (Але там вимагає реєстрацію для перегляду.) Виправив запис на Вікісховищі. --Amakuha 12:56, 25 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Скочиляс Любомир номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Скочиляс Любомир, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 грудня 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 21:24, 6 грудня 2019 (UTC)

Сторінку Програма стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Програма стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 грудня 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 10:48, 16 грудня 2019 (UTC)


Потрібна підтримка! Голосування за лого Вікіпедії до міль