Обговорення користувача:IgorTurzh/Назад у стрій... (22.07.2009—23.07.2009)
- Повний архів: Обговорення_користувача:IgorT/АвтоАрхів
- Обговорення: Обговорення_користувача:IgorT
Назад у стрій...
[ред. код]Привіт! У мене минулого вівторка сталася халепа - полетів комп - тож сьогодні маю перший з того часу вихід у віртуальну атмосферу. :). Одразу пишу тобі (можна на "ти"?), бо якраз того вівторка хотів написати.
По-перше, хотів (і постійно забував) тобі сказати (оскільки ти найактивніше займаєшся Шевченками), що у Києві окрім перелічених тобою, точно є ще 2 бюсти Кобзарю: один на території будинку-музею Шевченка (провулок Шевченка), а другий - на Печерську, на вул. Панаса Мирного. Я його якраз того вівторка сфотографував і хотів, так би мовити, тебе "порадувати".
По-друге, (це щоб поділитися успіхами) я у неділю здійснив рейд на Лівий берег, і привіз звідти купу фотокарток тамтешніх пам'ятників. Буду закачувати, хоча і це ще не всі. :).
Ну а з цим ти мене випередив! :). Хоча одне зауваження я все-таки маю: той пам'ятник називається (наскільки пам'ятаю) "Мученикам за Україну". Його колись на поч. 1990-х встановили парафіяни церкви Миколи Набережного, і він присвячений не лише жертвам Голодомору, а всім українцям які постраждали за часів СРСР за свою громадську/політичну позицію чи національне походження. --Nestor 21:12, 22 липня 2009 (UTC)
- Ти (сподіваюсь і так можна у відповідь) мене теж дуже і дуже порадував, дуже з багатьох причин. Але почну здалеку, а потім дуже здалеку — 1) з тим хрестом на території церкви Миколи Набережного пропоную зробити, як я вже робив, тобто через кіску подати назву, яку ти повідомив. Погодься, саме він у переліку пам'ятних знаків Голодомору на офіц. сайті Київради. 2) дуже здалеку :-). Чи ти бував у Москві. Я саме звідти і звісно привіз мегабайти «тамошніх» пам'ятників. Як щодо того, щоб переплюнути РосВікі і зробити за округами Пам'ятники Москви. Тепер уже ближче до нашого діла — виходить, можна радіти, що в тебе погорів комп, що ти «вирушив у рейд» на Лівий берег нашої славної столиці ? ;-). Це, звісно, трошки жорстко, але я дуже радітиму кожній стелочці чи брильці з Лівобережжя, навіть чисто з пізнавальної сторони :-), ну і щодо Шевченків — я здогадувався, що мають бути ще наші Кобзарі, але ти все одно мене і здивував, і потішив. Із задоволенням на них погляну. І ще одне — мені тебе дуже не вистачало у Цікавинках. З ПОВЕРНЕННЯМ !!! --Turzh 21:24, 22 липня 2009 (UTC)
- 1) До речі, мені концепція з назвами "через дефіс" не дуже подобається. До того ж, на сайті Київради також можуть бути помилки. :); 2) Ідея про пам'ятники Москви мені імпонує (тим більше, що у них чимало дійсно цікавих і красивих пам'ятників), але у Москві я останній раз був, коли мені було 3 роки. :). Це було ще за Союзу, мені там (у Москві) страшенно не сподобалось і після того я туди більше не їздив, тож навряд зможу допомогти. Натомість у мене набагато кращі і тепліші стосунки з Петербургом. Дуже люблю це місто і намагаюся там регулярно з'являтися. :). 3) Щодо компа і Лівого берега - я просто вирішив керуватися приказкою "що не робиться - то на краще!" :))). Але, в результаті, отримав справжнє задоволення від цієї "мандрівки"; 4) Щодо Кобзарів, то у мене є лише Печерський, у музеї я вже давненько не був і найближчим часом зайти туди не зможу; 5) Дякую за комплімент з приводу цікавинок, але найближчим часом з моєю там участю туговато буде, оскільки маю якимось чином усе-таки доробити статтю про митрополита Василя, тож навряд чи ще з чимось працюватиму до того (окрім, звісно, пам'ятників Києва). Та й часу мені постійно бракує. :(((.
- Раз ми вже про пам'ятники говоримо, то хочу у тебе також запитати: а як ти ставишся до ідеї про статті про пам'ятники окремих сіл? Питаю, бо знаю і бував у селах із багатющою історією, де справді є на що подивитися і де погуляти. І дякую за теплі слова. :). --Nestor 22:05, 22 липня 2009 (UTC)
- Однозначно мають право на життя Пам'ятники Корсунь-Шевченківського (чудова підбірка монументів — Росич над Россю, Шевченко, скульптури в парку, звісно Ленін, свій пагорб пам'яті з пам'ятними знаками козацтву, афганцям, чорнобильцям, ВВВ). Так само і чимало ін. містечок (райцентрів) і навіть сіл. Так що тільки «за»... --Turzh 08:04, 23 липня 2009 (UTC)
- Раз ми вже про пам'ятники говоримо, то хочу у тебе також запитати: а як ти ставишся до ідеї про статті про пам'ятники окремих сіл? Питаю, бо знаю і бував у селах із багатющою історією, де справді є на що подивитися і де погуляти. І дякую за теплі слова. :). --Nestor 22:05, 22 липня 2009 (UTC)