Обговорення користувача:Ous-scouts

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

[ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)

Вікіпедія не є місцем для розкрутки сайтів

[ред. код]

Будь ласка, не додавайте до Вікіпедії посилання на комерційні чи власні сайти з метою їх реклами, розкрутки чи збільшення індексу цитованості. Вікіпедія не є місцем для розміщення реклами чи колекцій посилань. Майте на увазі, що посилання, які ви додали в статті з цією метою і які не є корисними читачу статті, будуть вилучені. Не дивлячись на це, ми раді вас вітати в нашому проекті, де ви можете зробити свій внесок в створення енциклопедії.

Можливо, вам буде корисно ознайомитися з основними правилами роботи в Вікіпедії:

Дякуємо за розуміння.

Якщо Ви бажаєте створити статтю Організація Українських Скаутів, натисніть на червоне посилання. Створення списків посилань у просторах імен Шаблон та Категорія недоречне. — NickK 20:03, 10 серпня 2008 (UTC)Відповісти

«Організація Українських Скаутів»

[ред. код]

Дитячо-юнацька Організація, заснована 14 вересня 2000 року у Львові і зареєстрована 26 липня 2003 року Львівським обласним відділенням юстиції. Організація Українських Скаутів- скаутська Організація, яка дотримується традицій Львівського довоєнного скаутингу. Перші скаутські групи виникли 1909 року, засновником був гімназист Андрій Малковскі. У 1911 році виникли перша скаутська Організація під назвою Головна Львівська Скаутська Рада. На терені Східної України виникали в той час також скаутські групи, зокрема в Бохмацькому повіті, Білій Церкві, Чернівцях, Києві, Одесі. Після здобуття Україною незалежності виникла потреба й у розвитку Українського скаутингу. В 2000 році у Львові засновується Організація Українських Скаутів. У 2001 році налагоджує співпрацю з католицькими скаутами, а з 2002 року з Київським «СПОК» та з іншими Організаціями з міста Києва-членами СПОК. Ідея та головні принципи Організації Українських Скаутів Організація Українських Скаутів дотримується Скаутської Ідеї, головними ідеалами якої Бог і Вітчизна, служіння іншим людям, дотримування скаутських і національних традицій. Скаутська Ідея сформульована в головних обов*язках скаута, а саме: -Вірність Богові і Україні:

       Означає, що вірність Богові полягає не лише віру в Бога, але й ведення зразкового морального життя виявляючи справами. Відчуваючи обов"язок допомагати родині, шанувати батьків, вчителів, оберігаючи природу. Вивчаючи і використовуючи українську мову, вивчаючи літературу, історію, географію, плекають українські традиції і свята. Вивчаючи українські пісні. Дбаючи про українське суспільство. 

-Обов"язок перед іншими і перед собою

        Означає прагнення до жертовності кожного скаута і готовність в будь- яку мить допомогти іншій людині, яка того потребує. Реалізація цього обов"язку через участь у різноманітних волонтерських програмах у медичних службах тощо... Обов"язок перед собою означає дотримання норм особистостої гігієни, фізичної і розумової правності і прагненні самовдосконалення.

-Послух Скаутському Законові

        Означає, що скаут слухається Скаутський Закон і виконує його не тільки під час його скаутінгу але й ціле життя. 

Скаутська Присяга На свою честь Присягаю, що робитиму все що в моїх силах, щоб: Виконати свій обов"язок перед Богом та Державою, повсякчасно допомагати іншим, слухатися Скаутського Закону. Скаутський Закон 1. Скаут служить Україні і виконує перед Нею свої обов"язки. 2. Слову скаута довіряй. 3. Скаут-порадливий і допомагає іншим.

4. Скаут-приятель всіх, і брат кожного іншого скаута. 

5. Скаут поступає по- лицарськи. 6. Скаут любить природу і старається її пізнати. 7. Скаут- відповідальний і слухняний своїм батькам та наставникам. 8. Скаут завжди має добрий настрій. 9. Скаут-ощадливий і жертовний. 10. Скаут- чистий в думках, мові і вчинках. Система росту дітей та молоді-членів Організації. Члени Організації Українських Скаутів поділені за віковими категоріями (віковими групами, або як називаються офіційно Організаційними Відділами). Їх є чотири, це: Вовченята (діти віком 6-9 років) Скаути і скаутки (діти віком 10-14 років) Скаут-кадети і юначки (молодь після 14ти-до 18 років) Роверскаути (дорослі скаути, які допомагають у діяльності Організації)

	За принципом роботи-Роботі і діяльність скаутів зосереджена в малих скаутських групах- скаутських патрулях по 4-8 осіб, хлопчиків або дівчаток. Патрульна система- можливість краще пізнати одне одного а також реалізувати себе в якості лідера (патрульного), його заступника (чолового) а також в інших обов*язках: медика, скарбника, кухаря, літописця, писара тощо… Скаутський патруль має свою назву (іменами звірів, птахів, риб або рослин), знамено, клич (гасло). Декілька скаутських патрулів (від 2-х до 5-ти) об*єднуються в Скаутську Дружину. Функціонування скаутського патруля здійснюється на основі співпраці його учасників

Скаутська Дружина- первинний скаутський осередок Організації, очолює Дружину дружиновий, а допомагають йому асистенти. Система росту за ступенями У віковій групі Вовченята це: Пробний етап- Період Делікатноїх Лапки 1-й ступінь- Одна Зірочка 2-й ступінь-Дві Зірочки У віковій групі Скаути і Скаутки це: Пробний ступінь- Прихильник 1 й ступінь- Учасник 2-й ступінь- Розвідник 3-й ступінь-Слідопит (скаутки-Самаритянка) У віковій групі Скаут-кадети і Юначки це: Старший скаут Скаут України В ступенях містяться вимоги з Скаутської ідеї, Табірництва, Історії України, Географії України, Першої медичної допомоги, Природознавства, Спорту, Життя Релігійного, Українознавства, життєвої парадності. Скаути також здобуваються різноманітні відзнаки-спеціалізації (в Організації Українських Скаутів вони називаються вмілостями) а також Звання Лісу. Напрямки діяльності Організації Мета скаутингу- всебічне виховання особистості для цього в Організації Українських Скаутів діти залучені до різноманітних програм Організації. Найголовніша програма Організації це звичайно Скаутська програма в яку входить декілька складових — Діяльність скаутського патруля -Щотижневі скаутські заняття Скаутських Дружин або патрулів — Здобування скаутських ступенів -Здобування скаутських вмілостей — Здобування Звань Лісу — Комплекс розвиваючих програм та ігор — Патріотичне виховання -Християнське виховання — Скаутські походи і табори — Семінари -Збори, конференції, співпраця з іншими скаутськими Організаціями. Допоміжні програми - Вишкіл: Школа патрульних лідерів - Акція Вифлеємське Світло Миру - День патрульного - Вишкіл з скелелазіння - Інші вишколи Додаткові проекти -Клуб Скаутських Журналістів -Кіберскаутинг -Краєзнавство — Випуск періодичних видань -Методична робота. Комерційні проекти -Програма Au-Pair — «Мандри»- екскурсії по Львову, екскурсії визначними місцями Львівщини.

	Крім того Організація Українських Скаутів займається волонтерською  діяльністю а також допомагає в охороні порядку під час Урочистостей Присвячених до Празника Святого Антонія у Львові.   

Співпраця Організація Українських Скаутів співпрацює з багатьма Організаціями, вона відома серед Скаутських кіл України та Європи. Скаутинг в Україні Організація Українських Скаутів тісно співпрацює з Всеукраїнською Молодіжною Скаутською Організацією «СПОК», Скаутською Організацією «Мангуп» м. Київ, Спілкою дитячих та юнацьких організацій м. Києва «СПОК», Асоціація Скаутів Львівщини «Розвідник» м. Стрий Львівської області, Миколаївський Союз Скаутів.

	Потужною і дуже тісною відбувається співпраця з Всеукраїнською Молодіжною Скаутською Організацією «СПОК», Скаутською Організацією «Мангуп» м. Київ, Спілкою дитячих та юнацьких організацій м. Києва «СПОК». 5 рік поспіль Організація Українських Скаутів приймає участь у Всеукраїнському Зборі-Поході «Козацькими Шляхами» організованою  Всеукраїнською Молодіжною Скаутською Організацією «СПОК» та Спілкою дитячих та юнацьких організацій м. Києва «СПОК», СПоківці тепер долучилися до акції Вифлеємське Світло Миру, яку у Львові проводить Організація Українських Скаутів. Акція ВСМ поступово набуває Всеукраїнського виміру.

Скаутинг в Європі Організація Українських Скаутів поступово просуває співпрацю зі Скаутськими Організаціями в Європі. Організація Українських Скаутів співпрацює з польськими харцерами ZHP з міста Краків (Польща), російськими скаутами з Санкт-Петербургу.

	Посилення співпраці ОУС з скаутськими Організаціями Європи відбувається завдяки членству ОУС у Всесвітній Федерації Незалежного Скаутингу WFIS (ОУС на 75% є повноправним членом Федерації). ОУС нав*язала контакти з наступними Організаціями- членами WFIS: Czesky Skauting ABS (Чеська Республіка), BPSA (Baden-Powell Scout Association)- Великобританія та інші Організації в Данії, Німеччини, Іспанії.

Організація Українських Скаутів налагодилася співпраця з Римо-Католицькою Церквою в Україні зокрема з Управлінням Львівської Архидієцезії РКЦ в Україні, римо-католицькими парафіями Львова ітд… Останнім часом налагоджується співпраця з православними громадами Львова. ОУС співпрацює зі школами. ОУС співпрацює з установами молодіжного спрямування: Львівський обласний молодіжний центр Львівський обласний молодіжний центр праці Львівський обласний центр соціальних служб для молоді.

Отже наша Організація готова і з Вами співпрацювати. Для того ви можете нас відвідати в інтернеті за багатьма адресами, однак подаємо лише декілька: Неофіційний портал Організації

Адреса для листування: Організація Українських Скаутів, вулиця Хвильового 56-133, Львів 79059 Україна Тел.. 032—243-04-49 032—243-04-39 Мобільний 8-067-3378514 8-067-3391964 Електронна пошта: scout-uso@narod.ru savioscoutclub@ukr.net Посилання: [Офіційний Сайт Організації [Неофіційний Портал Організації Українських Скаутів [Організація Українських Скаутів в Живому Журналі [скаутська інтернет-газета "Юнацьке Життя" [щорічна акція ОУС "Вифлеємське Світло Миру" Сайт Округи "Львів" Організації Українських Скаутів Сайт Округи "Черкаси" Організації Українських Скаутів