Обговорення шаблону:Крим у темах

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Внесу кілька змін[ред. код]

Меджліс хоча мав і має амбіції стати політичним органом, проте фактично він є громадською організацією; він не відноситься до політичного устрою. Тому створюю для нього підрозділ "Суспільство".

Кримська народна республіка та Радянська соціалістична республіка Тавриди проіснували дуже короткий проміжок часу, тому за ними не закріпилися історичні абревіатури. До того ж скорочення КНР асоціюється з Китаєм. Більш прийнятними скороченнями будуть "Кримська НР" та "РСР Тавриди".

Райскомісаріат Україна я приберу. Юридично Крим був включений в його склад, але фактично у весь час німецької окупації він був прифронтовою територією та підкорявся безпосередньо військовим. До того ж більш конкретною статею щодо Криму є Генеральна округа Таврія.

В вікіпедії були статті про депортацію татар та греків, а інші депортовані народи часто забувалися. Тому я створив загальну статтю Депортація кримських народів у СРСР, з неї є посилання на більш детальні статті.

Зараз фактично в Криму ходять російські рублі. Фактичний стан краще не ігнорувати, проте мені б не хотілося вказувати рубль як валюту Криму в шаблоні. Тож так як Крим не має власної оригінальної валюти, в цьому випадку я краще видалю згадку про валюту.

Кримська АЕС не була добудована, до існуючої системи електрики вона не відноситься. Замість неї додам Сімферопольську ТЕЦ та сонячну електростанцію в Перове.

А взагалі дякую за суттєве покращення шаблону!--Юровский Александр (обговорення) 06:18, 6 січня 2016 (UTC)