Обговорення шаблону:Моделі Mercedes-Benz

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Скрізь помилки:

 • В-клас помилково віднесений до "кросоверів". Це компактвен.
 • А-клас - це не супер-міні (як напр. Fiat Panda), а мікровен, або точніше "малий автомобіль з високим дахом"
 • M як і ML - це не "скросовер", а SUV
 • GL - це позашляховик, такий же як і G-кл., але з люкс-обладнанням
 • R - це великий лімузин (седан) вищого класу ("люкс")
 • Sprinter - це явно вже ніякий ні "мінівен", а "вен" - тобто 9-12 містний пасажирський автобус "з вікнами" або критий "транспОртер". Бува також модифікація як маленький вантажник, тобто 3-місна кабіна "Спринтера" та позаду рама з відкритим кузовом, або з критим фургоном.

Пане ЗЗЗіко, виправьте будь ласка помилки. --85.176.177.143 14:51, 13 квітня 2011 (UTC)

Почувайтесь вільно у виправленні явних неточностей :) Якщо маєте бажання, Ви можете виправляти і шаблони самостійно. --Erud 15:13, 13 квітня 2011 (UTC)
Вважаю, що принципові помилки повинен виправляти сам автор, щоб звикати далі їх не робити.
Нажаль в пана ZZZico це не "НЕТОЧНОСТІ" - це СИСТЕМА. Я вже йому про це писав та давав корисні поради. Він дякує, але і далі робить те ж саме. = Створює дезинформативні "статті" та шаблони, не маючи базових знань про предмет, закидаючи їх при цьому масою непотрібних ілюстрацій (укр-філія Wiki-Commons). Навіщо та кому потрібне це сміття?--85.176.172.173 09:35, 14 квітня 2011 (UTC)
Вельмишановний пане анонім, хоча я догадуюсь хто Ви насправді, я неспорю що є певні неточності і в тому числі і в шаблоні. Стосовно того які в кого знання з даної тематики судити не Вам, оскільки проаналізувавши Ваші зауваження на цій сторінці можна зробити висновок, що ви плаваєте в питаннях авто, по-перше В-клас віднесений в шаблоні до мінівенів, уважніше придивіться, або виділіть шаблон, по-друге R-клас ніколи не був лімузином чи седаном, це скоріше кросовер подібний на мінівен!, а по-третє якщо Ви знаєте GL і ML мають однакову конструкцію і навідь подивіться на лобове стікло, передні двері, салон, двигуни... просто займають різну нішу за розміром і ціною, однак одного Ви називаєте позашляховик, а інший SUV, хоча ці обоє автівки це SUV, вони немають рами, нерозрізних мостів і т.д., що наявне в справжніх позашляховиків таких як G-кл.. Такщо пане екс-Вандерер чи як Вас там, якщо вже комусь дорікаєте то будьте самі кришталево правим! А стосовно фотографій, то на відміну від Wiki-Commons, мої фото несуть інформацію про конкретну модель, її роки випуску і т.д., що дозволяє побачити еволюцію конкреної моделі.
Стосовно компетентності чи ні подивіться мою статтю Daewoo Lanos, яка визнана доброю, а пізніше була перекладена на російську мову і визнана доброю і в ру-вікі. --ZZZico 18:34, 14 квітня 2011 (UTC)
 • Шановний, не треба "дивитися на ніяке скло" - це ВП:ОД. Є Авторитетні джерела - в данному разі це ринкові дані виробника, фірми Мерседес - растиражовані мільйоними тиражами в багатьох АД - популярних (також і мережних) Авто-часописах. Якщо там сказано, «R-Klass це люкс-седан великого розміру»[1] [2] [3], то нічого не поробиш. Від себе ви можете додати, що за формою кузову він «подібен на мінівен», але в преамбулі ви повинні давати офіційні та загально-прийняті дані з ВП:АД. Те ж саме стосується і інших класів.
 • Про зовнішню схожість та принципову різніцю між класами: M, ML (SUV - і англ., і нім.) та G (позашляховик або нім.=Geländewagen) вже достатньо писалось в АД. Будь ласка, не треба тут ваших аматорських "відкриттів"=ВП:ОД про "однаковість рам та мостів". В них принципова різниця - по ПРОХОДИМОСТІ
 • Щодо вашого загального внеску - ви даєте ВАЛ, МАСУ статей, часто не замислюючись над їх якістю, змістом. І якщо одна стаття у вас "добра", це не складає з вас відповідальності за сотні (чи навіть тисячі?) халтурних - покинутих стабів. Я вже за вами і дописував, і "доредаговував", і перекладав (напр. скопійовані вами з Нім-вікі таблиці даних моторів та кинуті непереведеними на укр.мову) і ставив шаблони :АД, :ОД. Та згодом махнув рукою. Безнадійно!
 • Daewoo Lanos дійсно непогано зроблена, її можна читати. Але чомусь дуже часто трапляються ваші статті, де Преамбула починається не Класифікацією-Дефініцією прийнятою в АД, а попсово-народним "призвиськом", на кшалт: «спорткар», «спортивний хатч-бек», «люксовий компактний хетчбек» тощо. Нажаль в Ру-вікі таке відношення до тексту в авто-темах теж стрічається дуже часто.
 • Замість наповнення сторінок текстом, Ви "закидаєте" їх масою часто дублюючих фото - одних й тих же проекцій чи "видів збоку-сзаду-спереду", котрі відрізняються хіба що кольором авто чи невеликим розбігом кутів нахилу. НАВІЩО? В провідних вікі-розділах (та в Укр-вікі) на ВСЮ статтю-сторінку дається 2-3 фото та лінк-посилання на Wiki-Commons. І ВСЕ! Читач якщо схоче, може туди заглянути одним натиском клавіши миші! Ви ж замінюєте бракуючий текст фотографіями і робите з ЧИТАЧА Укр-вікі її ГЛЯДАЧА, причому більшістю "глядача стабів". Ваша стратегія і тактика мені вбачається такою: "догонимо та перегонимо" кількістю статей (Норвегію чи Парагвай, методом Ctrl+C—>Ctrl+V) сьогодні! А завтра чи може через 5-10 років хтось прийде та буде все це розгрібати та доводити до ума (??)--85.176.164.30 22:14, 14 квітня 2011 (UTC)


 • Вибачаюсь, тільки зараз звернув увагу:
  ...з даної тематики судити не Вам, оскільки проаналізувавши Ваші зауваження на цій сторінці можна зробити висновок, що ви плаваєте в питаннях авто

Ваше нахабство зашкалює всі мислимі межі і норми! І це після того, як ми з вами з'ясували, що:

а) ви не розумієте авто-класифікації та не можете вникнути в технічні деталі, бо не читаєте профільних джерел мовою оригіналу (нім.)
б) ви не тримали в руках німецьких авто-часописів
в) Ви навіть не знаєте елементарних мережних джерел. Я вам переслав лінк на джерело, де подані технічні дані окремо по кожній моделі: http...//autowissen.autoscout24.de - і ви мені ще подякували. От так «подяка»!! Ну ви і «знавець»!!!
г) Я власне тільки на Мерседесі об'їздив моделі майже всіх класів - від малого А-класу до великого (hoch+lang) Sprinter'а. Ви же, наскільки я можу судити з вашої хворобливої пристрасті до великої маси фото-ілюстрацій, «покохали» ці авто тільки здаля.

Як же у вас достає розуму (чи нахабства?) братися за те, про що ви не маєте елементарного базового поняття?! І як же вам достає сорому чи "совісті" укоряти того, хто вам допомагав, підказував та нянчився з покинутими вами недоробками-недоносками!?!--85.176.176.109 23:35, 17 квітня 2011 (UTC)

Шановний пане "знавець" автомобільної тематики, Ви замість того щоб когось критикувати, написали б гарну статтю про автомобілі і по-перше показали б свій клас, а по-друге використали б свій час не на пусту трату часу, а принесли б користь і проекту, і суспільству вцілому!
А конструктивні Ваші пропозиції і побажання я обов'язково врахую в наступній роботі. --ZZZico 08:40, 18 квітня 2011 (UTC)

Будь ласка, ніяких попередніх умов, ніякої торгівлі, на кшалт: «докажіть мені що дважди два це не п'ять, та ще покажіть вашого диплома». Мною та іншими користувачами вам було багато раз вказано на помилки. Я багато раз їх виправляв, давав вам приклади, надавав конкретні поради, лінки на дійсно корисні АД. Будь ласка, не пошкодуйте часу на виправлення ваших системних помилок. І ще будь ласка: я вас не «критикую», я прошу не маргіналізувати суспільну енциклопедію всілякими вигадками та "власною творчістю". Якщо вам це не до вподоби, то буду змушений звернутися до спільноти.--85.176.176.211 09:31, 28 квітня 2011 (UTC)