Обговорення шаблону:Порти Чорного моря

From Вікіпедія
Jump to navigation Jump to search

Якось дивно виглядає шаблон. Нібито усі порти на Чорному морі саме в Україні. Здається ми повносили до шаблону усі українські порти (логічно, ми про них знаємо), але невідомі нам морські порти інших країн упустили. Слід подивитись наявність морських портів в інших країнах, зокрема в Болгарії та Румунії напевно їх значно більше (саме морські порти в дельтах річок)! --Yuriy Kvach (обговорення) 07:55, 16 березня 2015 (UTC)

Можна зробити, як Шаблон:Пункти пропуску через державний кордон України, за країнами. У гирлі річок винести в підкатегорію. --ДмитрОст 08:04, 16 березня 2015 (UTC)

Ви ще й перемішали поняття порт як портове місто і порт — підприємство. В результаті в одній таблиці Морський торговельний порт «Южний» і Констанца ]j --Pavlo1 (обговорення) 08:06, 16 березня 2015 (UTC) Якщо навіть привести до ладу то залишається питання чи хто буде взагалі колись писати окремі статті про порти Зонгулдака, Самсуна чи Бартина.

 ????? Що я перемішав? Я робив тільки українські порти. Глянув, дійсно, хтось натулив туди портові міста замість портів. Просто проблема, як на мене, як ті порти у тих державах правильно називаються. А вони є ті статті в інших Вікі? Може зробить посилання на портові міста, а в дужках назву порту червоним залишить? --ДмитрОст 09:39, 16 березня 2015 (UTC)
В принципі - це я натулив! Шаблон має бути про порти, як підприємства і об'єкти транспортної інфраструктури, не як про міста. Але статті про окремі порти відсутні, тому я дав посилання на статті про міста (поки що) - може це простимулює написання статей про підприємства. Якщо вважаєте, що краще зробити червоні посилання - ОК, погоджуюсь. Я думаю, якщо у місті немає самостійного порту, але є морський вокзал (як у Туапсе) - теж слід вносити до шаблону. Я більш-менш наповнив розділи про Росію і Грузію. Туреччину я взагалі не знаю. В Румунії був, згодом почитаю які там є порти і наповню шаблон змістом. Болгарію не знаю, але буду цією весною, подивлюсь на інфраструктуру. Хоча для наповнення шаблону їздити не обов'язково - можна і на карті подивитись :) Просто коли знаєш місцевість, то і карта легше сприймається. --Yuriy Kvach (обговорення) 09:58, 16 березня 2015 (UTC)
Осьо скільки портів у турків: en:Category:Black Sea port cities and towns in Turkey. Слід подивитись як називаються там портові підприємства і повносити до шаблону. --Yuriy Kvach (обговорення) 10:01, 16 березня 2015 (UTC)
Ось не шукаючи великий en:Port of Constanța і малий en:Port of Midia. Кожне серйозне підприємство має свій сайт (напр. [1]). Якщо немає сайту — то не порт, причал ))) Щодо подвійних посилань — добра ідея. Тільки в дужках може бути по два-три порти. До речі, ОАО «Туапсинский морской торговый порт» (ТМТП) ) --Pavlo1 (обговорення) 10:07, 16 березня 2015 (UTC)
Пардон, я Туапсе із Геленджиком переплутав! А це різні міста? :) Є у нас Шаблон:Порти України - там власне те, про шо й говоримо. Тільки я думаю, назви міст давати без посилань і лише тоді, коли у місті кілька портів (як у Миколаєві або Керчі). Для міст, є один порт - пряме посилання на статтю про порт, навіть якщо її не існує (слід створювати). У статтях про портові міста пропоную цей шаблон не використовувати (я це робив, але думаю помилково!). ОК? --Yuriy Kvach (обговорення) 12:37, 16 березня 2015 (UTC)

Порти Болгарія[edit source]

Знайшов bg:Шаблон:Транспорт в България - виглядає так, шо у Болгарії таки тільки два морських порти. Більше знайти не можу. Румунські теж заповнив, здається усі. --Yuriy Kvach (обговорення) 12:48, 16 березня 2015 (UTC)

Точно не скажу — треба перевіряти: Ще Созопол. Атія і Бургас вважаються різними портами. --Pavlo1 (обговорення) 13:00, 16 березня 2015 (UTC) P.S. Турецькі зовсім не всі вказані. І в Росії там нові — їх вічно перетасовують Таманський і Кубанський. Чи Залізний ріг і Тольятіазот. Теж дивитись треба.
За Туреччину я навіть не брався. Тамань і Кубань здається на Азовському морі. На Чорному на північ від Геленджика крім Анапи (а там порту немає) крупних населених пунктів нема. Будемо поповнювати по ходу роботи. --Yuriy Kvach (обговорення) 13:22, 16 березня 2015 (UTC)
Тамань на «Волні» ru:Тамань (порт). Поряд з Залізним Рогом. Азотний і нафтовий термінали. Усе що західніше планували назвати портом «Кубань». Але чи вигоріло там у них — не знаю. --Pavlo1 (обговорення) 13:38, 16 березня 2015 (UTC)

Дякую, а я Созополь знайшов - http://www.marinasozopol.com/index.php --Yuriy Kvach (обговорення) 13:48, 16 березня 2015 (UTC)