Обговорення користувача:Ykvach

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Питання

Вітаю Ykvach прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо змісту фотоколлажу з метою урізноманітнення його особового складу у бік присутності більшої кількості персон різних сфер діяльності, зокрема зменшення кількості політиків і чоловіків та збільшення вчених і жінок, попередні розділи захаращені і призводили до результату, а тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти.--Yasnodark (обговорення) 16:28, 19 червня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:39, 30 серпня 2018 (UTC)

Якби вандалізм...

Привіт, а для чого таке робити ред.№ 22013749? Виходить так, що Малоцебрикове входить до Цебриківської селищної громади, а де решта Великомихайлівського району?? --ДмитрОст 18:04, 12 вересня 2018 (UTC)

Чому? {{Цебриківська селищна громада}} вносить автоматично до Населені пункти Великомихайлівського району. Чи ви маєте на увазі зберегти навігацію по району на сторінці? Тут громада створена на базі двох районів, кордони, на скільки я знаю, офіційно не змінили (хоча і балакали про це). Ті села громади, що залишилися у Ширяївському районі, я відніс до відповідної категорії. Я трохи відішов від справ у вікі.... десь обговорювалось що робимо у таких ситуаціях? --Yuriy Kvach (обговорення) 05:43, 13 вересня 2018 (UTC)
Мене непокоїть те, що шаблони громад вирвані з контексту районів. Якщо раніше був навігаційний шаблон району — там були усі НП району, а тепер громада, і все... Тоді що, громада не входить до складу району. Іншими словами, виникають незручності, що НП пункти одного району не зав'язані в одному шаблоні... --ДмитрОст 17:15, 13 вересня 2018 (UTC)
Чому, шаблони громад автоматично вносять до району, просто навігації немає. Ця громада - виключання, бо межі районів поки не змінили, там не все працює. Теоретично, коли процес обєднання громад завершиться, то можна буде шаблон по районах розбивати на громади. А поки що у нас бардак у адміністративній системі, тому мені особисто навіть наразі тяжко дискутувати. --Yuriy Kvach (обговорення) 08:20, 14 вересня 2018 (UTC)

Запрошення

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:09, 15 листопада 2018 (UTC)