Обговорення користувача:Ykvach

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Використання наукових термінів згідно нового правопису

Доброго дня. Ви маєте науковий ступінь, тому хотів у вас запитати про використання науковою спільнотою термінів згідно нового правопису. Зараз згідно нового правопису можливе написання «іхтіофавна» як альтернатива слову «іхтіофауна». Чи використовується слово «іхтіофавна» при написанні наукових статей або проведенні досліджень? У мене нещодавно вийшов спір на цю тему з іншими вікіпедистами, хочу почути думку професіонала. Заздалегідь вдячний.--Yozh (обговорення) 15:24, 25 серпня 2019 (UTC)

Вітаю! Перепрошую що відповідаю із запізненням - був за межами України і не мав нормального доступу до мережі. Ні, таких варіант, хоч і припускається сучасною граматикою, але його не використовують. Теоретично щого слід використовувати, але вам рекомендую поки що не поспішати. Хай все стабілізується і самі науковці звикнуть до нової граматики і почнуть її використовувати. З повагою --Yuriy Kvach (обговорення) 12:38, 29 серпня 2019 (UTC)
Дякую за відповідь. Я також стверджував, що науковцями термін не використовується, але мене не послухали, тож хотів принаймні переконатися, що я був правий.--Yozh (обговорення) 06:05, 31 серпня 2019 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:53, 22 січня 2019 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону

Доброго дня! Зараз триває Вікімарафон, і протягом наступних чотирьох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено значно більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії. Ви є доволі активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту Патрулювання статей Вікімарафону? І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону з 26 по 30 січня онлайн або на вікізустрічах (зустрічі пройдуть по всій Україні, їхній список — тут). --Acedtalk 23:43, 26 січня 2019 (UTC)

Вітаю! Так, дякую за запрошення! Так, буду слідкувати за можливістю. --Yuriy Kvach (обговорення) 11:05, 27 січня 2019 (UTC)

Після приходу ночі

Доброго дня! При створенні вище вказаної статті довелося використовувати її чеськомовну версію, якою зовсім не володію. Звертаюся до Вас з проханням, за можливості, підправити її. Завчасно дякую. З повагою, --Дми88 (обговорення) 13:17, 6 лютого 2019 (UTC)

Вітаю вас! Добре, давайте днями гляну. Там є дрібні невідповідності, але несуттєві. Це не мусить бути переклад, достатньо перекласти суть. --Yuriy Kvach (обговорення) 16:25, 6 лютого 2019 (UTC)
Трохи поправив, але все руки не доходять сісти і перечитати чеську версію в деталях... там багато праці. Але буду робити. --Yuriy Kvach (обговорення) 19:34, 13 лютого 2019 (UTC)

Перейменування

Вітаю! Поясніть мені будь ласка ось це перейменування ред.№ 21666106. Це що означає що тепер НП знаходиться в іншому районі? Чи як це розуміти? З повагою.--Andriy.v (обговорення) 18:24, 16 лютого 2019 (UTC)

Ця деталізація дається за найнижчою адмін. одиницею. --Yuriy Kvach (обговорення) 18:27, 16 лютого 2019 (UTC)
А таке десь обговорювалося?--Andriy.v (обговорення) 20:01, 16 лютого 2019 (UTC)
Прямо з ходу і не скажу, це триста років тому було. Треба пошукати. А в чому проблема? --Yuriy Kvach (обговорення) 09:20, 17 лютого 2019 (UTC)
Просто я колись займався перейменуваннями і констатував традицію уточнювання українських НП за районом (якщо він належить до якогось із них) у разі якщо на території України є ще одна тезка даного НП. І тільки у разі якщо в одному з районів є два НП з однаковою назвою і статусом, тоді уточнюються за органом місцевого самоврядування нищого рівня (сільська рада наприклад для сіл). Така аналогія мала б використовуватися і для сіл, які є частиною громади, тобто уточнювати за районом як переший варіант. Чи не так?--Andriy.v (обговорення) 21:01, 17 лютого 2019 (UTC)
Тут проблема саме в тому, що у Ширяєвському районі село тимчасово. Воно увійшло до громади, яка належить до Іванівського району, тому межі районів будуть змінені. Просто поки що не вистачає для цього законодавства. Фактично воно уже існує в Іванівському районі, оскільки податки платить до громади. Ну, і в назві статті це якось треба було зазначити. --Yuriy Kvach (обговорення) 05:01, 18 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:33, 17 березня 2019 (UTC)

Вікіпошта

Доброго дня! Я надіслав вам листа вікіпоштою. Перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 14:06, 22 березня 2019 (UTC)

Вітаю! Ні, нічого не приходило. Напишіть ще раз будь ласка. --Yuriy Kvach (обговорення) 17:29, 23 березня 2019 (UTC)

Фото

Доброго дня, Ykvach! Ви могли б сфотографувати це: https://nabu.gov.ua/tu/odeske-terytorialne-upravlinnya ? Дуже був би вдячний!--Dgho (обговорення) 08:47, 2 травня 2019 (UTC)

Вітаю! В принципі, це оця будівля: https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Odessa_State_Architectural_and_Construction_Inspectorate

Але бачу що знімки не дуже. Спробую наступного тижня зробити. Це - Куликове поле, там вчора все перекрито було. Думаю і сьогодні буде багато питань, чого фотографують. --Yuriy Kvach (обговорення) 07:08, 3 травня 2019 (UTC)

Архіви обговорень

Вітаю. Я випадково натрапив на один із Ваших архівів сторінок обговорення, шукаючи, куди посилається одна із сторінок (common.js). Та знайшов 12 архівів (від Архів 1 (2012) до Архів 12 (2018)), на які відсутні внутрішні посилання. Є лише старий архів (2010 — 2012). Я у себе на сторінці обговорення зробив так (шаблон Архіви). Вибачте, що потурбував. Oleg3280 (обговорення) 20:40, 1 серпня 2019 (UTC)

Вікізустріч 14 серпня в Одесі

Вітаю. Запрошую на Вікізустріч в Одесі, 14 серпня о 15-00. Вікізустріч відбудеться у приміщенні Центральної міської бібліотека для дорослих ім. І. Я. Франка (Одеса, Книжковий провулок, 1А,) в рамках презентації виставки фотографій, що перемогли у конкурсах «Вікі любить пам’ятки» у 2017 та 2018 роках. Подія у Фейсбук --MediaWiki message delivery (обговорення) 11:00, 12 серпня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 11:49, 5 вересня 2019 (UTC)

Запрошення на Вікіконференцію

Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».

На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.

Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.

Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.

Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019At sign.svgwikimedia.org.ua --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 21:08, 18 вересня 2019 (UTC)

(Ви отримали це повідомлення, бо є членом ГО «Вікімедіа Україна»).

Опитування щодо адміністрування

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:38, 3 жовтня 2019 (UTC)

Так, дякую! Днями дам відповіді. --Yuriy Kvach (обговорення) 16:05, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у WikiScience Contest 2019

Вітаю!

До кінця листопада триває WikiScience Contest 2019 — конкурс статей, присвячений науковим темам. Цьогоріч у конкурс включені три наукові дисципліни: біологія, фізика та археологія. Беріть участь у конкурсі і допоможіть українській Вікіпедії поповнитися фаховими статтями на ці теми!

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу та активну участь у кожній з номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальніші правила участі можна прочитати в регламенті.

До речі, паралельно у Вікісховищі відбувається фотоконкурс Wiki Science Competition 2019 в Україні. Приєднуйтесь до нього також!

Якщо будуть питання, пишіть на SciencePhotoAt sign.svgwikimedia.org.ua або на Фейсбук-сторінку.

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) (від імені організаційного комітету конкурсу) 11:01, 14 листопада 2019 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що є біологом чи фізиком та/або цікавитесь біологією чи фізикою.

Прошу долучитися до обговорення статті-кандидата на вилучення і розгляду конфліктної ситуації

Доброго дня! Прошу долучитися до розгляду конфліктної ситуації довкола статті Мальцев Дмитро Валерійович. Це перша стаття з планованого мною циклу матеріалів про науковців наших сучасників, щоб показати, що Україна мала і має потужні наукові школи. Вважаю це важливим. Не згідна, що кіт Наталки Діденко має право на свою сторінку у Вікіпедії, а багато хто з науковців ні. Однак зустріла шалений опір, з ознаками порушення етики спілкування (подала запит до адміністраторів на відповідну сторінку із проханням про розгляд конфлікту). Опонент спілкується у зневажливій і агресивній формі, повністю знецінюючи внесок і ігноруючи логічні аргументи. Прошу про допомогу. Заздалегідь вдячна --Knignik 2 (обговорення) 19:42, 16 листопада 2019 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту патрулювання статей Вікімарафону? Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:38, 27 січня 2020 (UTC)