Обговорення шаблону:Церкви Рима

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Шановний Babizhet чи знайомі Ви з шаблоном it і чи не варто було б зробити з нього якісь запозичення. Можливо варто було б синтезувати з нинішнім (російським) або замінити його на ліпший (італійський). Крім того не знайшов у Вашому шаблоні наступних римських храмів: it, it, it. Bulka

it, it, it

Ознайомився. Я думаю, що можна запозичити і доповнити. Я бачу, що часто для початку роблять робочі списки церков (типу того it:Chiese di Roma), я ж взяв для початку шаблон. Буду радий допомозі. Церкви можна і доповнити. Їх там багато ще є. Вітання --Babizhet 13:20, 15 грудня 2009 (UTC)

Нажаль з перекладом я Вам не взмозі допомогти. Відсутні/присутні церкви «продовження»: it, it, it, it, it, it
їх дійсно ще багато. Bulka

будемо потрохи робити. Багато цікавого пов'язано з ними. --Babizhet 14:02, 15 грудня 2009 (UTC)

деі → деї[ред. код]

Щодо Трініта деі Монті, Сан Луїджі деі Франчезі і Санта Марія дель Анджелі е деі Мартірі: думаю, з йотуванням, як у словах Луї, Луїс чи Луїзіана буде краще звучати. --Friend 16:58, 15 січня 2010 (UTC)

ВПОРЯДКУВАННЯ[ред. код]

В українському шаблоні запроваджено двояке впорядкування за типами (базиліка, катакомби) і за періодами (церкви нового часу, середньовічні церкви etc.). Вважаю за необхідне запровадити більш чіткі критерії впорядкування. Напр. такі як у італійському шаблоні. Bulka

Теж вважаю що пора. Треба буде переробити.--Babizhet 10:18, 19 січня 2010 (UTC)

Прикро, що пора так і не настала. Bulka

Наступить. Мені треба би знайти на це більше часу. Уривками не вийде добре :).--Babizhet 21:10, 11 лютого 2010 (UTC)

Посилання[ред. код]

Санта-Софія а Віа Боччеа - помилкове посилання. Яке потрібно бути, на жаль, не знаю. Хто-небудь, будь ласка, виправте. --The-verver (обговорення) 22:09, 27 вересня 2012 (UTC)