Проскурівський ліс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Проскурівський ліс — заповідне урочище поблизу с. Проскурівка Ярмолинецького району на Хмельниччині. Була оголошена рішенням Хмельницького облвиконкому № 278 від 04.09.1982 року[1].

Опис[ред. | ред. код]

Площа — 250 га. Мальовничий лісовий масив, де зростають рідкісні і занесені до «Червоної книги» рослини.

Скасування[ред. | ред. код]

Станом на 01.01.2016 року об'єкт не міститься в офіційних переліках територій та об'єктів природно-заповідного фонду, оприлюднених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних http://data.gov.ua/. Проте ні в Міністерстві екології та природних ресурсів України, ні у Департаменті екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації нема інформації про те, коли і яким саме рішенням було скасовано цей об'єкт природно-заповідного фонду.[2]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Вся інформація про створення об'єкта взята із текстів зазначених у статті рішень обласної ради, що надані Державним управлянням екології та природних ресурсів Хмельницької області Всеукраїнській громадській організації «Національний екологічний центр України».
  2. Відповідно до листа Міністерства екології та природних ресурсів України № 9-04/18-16 від 11.01.2016 року «Щодо надання роз'яснення», з якого слідує, що вся інформація про установи природно-заповідного фонду є відкритою.