РесПубліка з Анною Безулик

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
РесПубліка з Анною Безулик


Жанр ток-шоу
Девіз «РесПубліка» — справа народу!
Тривалість 1 год 30 хв
Кількість сезонів 1
Виробництво 5 канал
Місце зйомок Україна Україна
Продюсер Ігор Шумов
Ведучі Анна Безулик
Країна Україна Україна
Мова українська, російська
Телеканал 5 канал
Перша трансляція 24 лютого 2011
Схожі передачі «Я так думаю»
Сайт телепрограми «РесПубліка з Анною Безулик»

РесПубліка з Анною Безулик — щотижневе суспільно-політичне ток-шоу на 5 каналі, ток-шоу про справи народу.

Це проект в якому увагу зосереджено не тільки на актуальному інформаційному контенті, а, в першу чергу, на суспільному значенні і змісті проблем, які обираються для дискусій. Темами для обговорення стають або найбільш резонансні, або цікаво висвітлені в різноманітних ЗМІ важливі суспільні проблеми або події. Спектр тем не обмежено: соціум, культурні, міжнародні, політичні тощо — все, що насправді хвилює громадян, що є народною або суспільною справою.

Драматургію програми визначає зіткнення принаймні двох різних точок зору на головне питання дискусії. Особливість формату – обов'язкова присутність «третьої», «медійної» точки зору. Тобто, участь у програмі «медіа-людей», які висвітлювали, досліджували питання дискусії та є компетентними в ньому. Саме їхні версії подій перетворюються на «підпитання» дискусії та розмежовують її на блоки.

Безумовно, щодо проблеми та версій журналістів в студії також дискутують експерти, відомі в суспільстві особистості та безпосередні учасники подій. Головне концептуальне завдання проекту «РесПубліка з Анною Безулик»: створити світ спілкування людей, здатних генерувати ідеї та сенси, людей, які не просто відтворюють штампи, а створюють інформаційний світ і нашу країну.

В студії встановлені веб-камери, які зніматимуть те, що відбувається в студії під час рекламних пауз. Глядачі та учасники проекту можуть висловити свої думки та претензії до шоу. Щодо назви програми пані Безулик нагадала, що «РесПубліка» перекладається як «справа народу»: «Нам би хотілось, щоб люди нарешті зрозуміли, що наше майбутнє у наших руках. Майбутнє України — це справа народу».[1]

Примітки[ред.ред. код]

  1. Телекритика. «РесПубліка» стартує на 5-му каналі 24 лютого, Анна Безулик планує запустити ще й неполітичний проект

Джерела[ред.ред. код]