ВСП "Рівненський коледж НУБіП України"

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

ВСП "Рівненський коледж НУБіП України"[ред.ред. код]

Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України" (ВСП "РК НУБіП України") — коледж міста Рівне.

ВСП "РК НУБіП України" за свою піввікову історію пройшов шлях становлення від бухгалтерської школи до одного із найпрестижніших Вищих навчальних закладів регіону. Змінювались покоління викладачів і студентів, мінялися назви навчального закладу, але незмінними залишалися високий педагогічний потенціал колективу, його постійний творчий пошук.

На сьогоднішній день Рівненський коледж — це сучасний навчальний заклад, в якому навчається близько 1200 студентів денної форми навчання і більше 150 студентів заочної форми навчання. Випускники коледжу успішно працюють не лише в Рівненській області, але і в сусідніх Волинській, Тернопільській, Хмельницькій і інших областях. Тільки в 2017 році в коледжі підготовлено на денній і заочній формах навчання понад 356 молодших спеціалістів: бухгалтерів, молодших спеціалістів з комерційної діяльності, техніків-землевпорядників, техніків-будівельників, юристів, техніків-програмістів, молодших спеціалістів з фінансів.

Склад викладачів, їх висока кваліфікація дозволяють забезпечити високий рівень навчання студентів. Матеріально-технічна база коледжу становить: 50 навчальних кабінетів, з них три лекційні аудиторії на 100 місць; 13 комп’ютерних кабінетів, що містять 256 комп’ютерів, які об’єднані у Комп’ютерно-інформаційний центр і використовуються у підготовці молодших спеціалістів всіх спеціальностей. До складу Бібліотечно-інформаційного центру входить бібліотека з читальною залою на 150 місць, медіа-зала, актова зала на 250 місць. Заклад має дві спортивні зали, одну тренажерну залу, один спортивний майданчик. За рік повністю оновлено два комп’ютерних класи для спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», обладнано мультимедійною технікою – три аудиторії. Навчальну майстерню ВСП «Рівненський коледж НУБіП України» включено до структури Навчально-практичного центру із землевпорядкуванняі.

Рівненський коледж з 2003 р. бере участь у освітянських виставках, рівень яких на сьогоднішній день є міжнародним, викладачі готують роботи для участі у конкурсі з номінацій та виступи на семінари. Зазвичай коледж бере участь у двох освітянських форумах «Інноватика в сучасній освіті» та «Сучасні заклади освіти». За результатами участі у конкурсах коледж отримав одну бронзову, одну срібну, вісім золотих медалей та тричі ставав лауреатом конкурсу першого ступеня..

Сьогодні коледж проводить підготовку фахівців зі спеціальностей:

Навчання студентів проводиться на п'яти відділеннях: загальноосвітнє відділення, економічне відділення, технічне відділення, юридичне відділення, відділення програмування.

Вступ у навчальний заклад, по суті, є вступом до базового вищого навчального закладу ІІІ-IV рівня акредитації, Національного університету біоресурсів і природокористування України. Крім цього в інших ВУЗах. Наприклад, випускники зі спеціальності «Право» мають можливість продовжувати навчання за відповідним фахом у Львівському національному університети ім. І. Франка на ІІІ-IV курсах, регіональне представництво Тернопільського національного економічного університету забезпечує здобуття якісної освіти нашим випускника спеціальностей «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування» за економічним профілем та випускникам спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», у Національному університеті «Львівська політехніка» продовжують отримувати освіту випускники спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія» і «Геодезія та землеустрій».

Навчальний процес в коледжі забезпечують 97 викладачів: 63 викладачів мають кваліфікацію «Спеціаліст вищої категорії», з них 32 викладачам присвоєно педагогічне звання «Викладач-методист», 9 викладачів нагороджені знаком «Відмінник освіти України» і 7 знаком «Відмінник аграрної освіти і науки».

Очолює колектив коледжу з 1997 року Заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти України, ад'юнкт професор менеджменту Ярослав Петрович Корсун.