Бенефіціарний власник: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
вікіфікація
джерела
Рядок 22: Рядок 22:


== Посилання ==
== Посилання ==
* [https://www.pard.ua/uk/news/3438-rozyasnennya-minyustu-shchodo-zmin-do-zakonu-pro/ Роз'яснення Мін'юсту щодо змін до Закону про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) /PARD/]


[[Категорія:Речове право]]
[[Категорія:Речове право]]

Версія за 21:58, 8 серпня 2018

Бенефіціарний власник — особа або кілька осіб, які прямо або непрямо володіють юридичною особою або істотно впливають на прийняття цією особою рішень.

Особливості статусу

Бенефіціарний власник може бути не вказаний в правовстановлюючих документах, будучи при цьому фактичним власником всіх активів і отримуючи вигоду з діяльності організації, не розкриваючи при цьому свою особистість.

Приховування доходів

Бенефіціарні власники часто ховаються за ланцюжком з номінальних фірм і директорів, що може використовуватися для нелегальних цілей, наприклад, для відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму, здійснення корупції. В легальних цілях такі власники можуть приховувати особистість для податкового планування.

В Україні

  • 17 серпня 2017 Уряд України підтримав ініціативу Transparency International Ukraine щодо передачі інформації про бенефіціарних власників українських компаній до Глобального реєстру[1] і відкрив реєстр власників[2].

Див. також

Примітки

Посилання