Відмінності між версіями «Команда Андрія Балоги»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
нема опису редагування
До президії партії увійшли народні депутати України, колишні члени [[НСНУ|Народного Союзу «Наша Україна» (НСНУ)]] [[Оксана Білозір]], [[Ігор Кріль]], [[Оробець Леся Юріївна]], [[Михайло Полянчич]], [[Віктор Тополов]], [[Василь Петьовка]], а також голова Херсонської обласної державної адміністрації [[Борис Сіленков]] і заступник голови Фонду розвитку громадянського суспільства [[Леся Таран]].
 
== Єдиноцентризм ==
Голова партії «Єдиний Центр», народний депутат України Ігор Кріль запропонував<ref>[http://unian.net/ukr/news/news-255475.html Єдиний Центр запропонує суспільству нову ідеологію — «єдиноцентризм»]</ref> суспільству нову ідеологію — «єдиноцентризм», що базуватиметься на поєднанні патріотизму, правди і прагматизму. В практичному плані ''єдиноцентризм означає'' політику згуртування навколо президента Віктора Ющенка ї секретаріату президента, для того щоб напевно подолати ворогів і зрадників.
 
{{цитата|"Сьогодні не існує ідеології, яка здатна вивести України із кризи і надати їй потужного імпульсу розвитку, тому ми плануємо запропонувати суспільству нову ідеологію, яка не існує у жодному науковому посібнику — «єдиноцентризм»}}
 
== Посилання ==
11

редагувань

Навігаційне меню