Фуркинський базисний тунель

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Координати: 46°32′07″ пн. ш. 8°27′12″ сх. д. / 46.53528° пн. ш. 8.45333° сх. д. / 46.53528; 8.45333

Портал у Реальпі
Фуркинський базисний тунель
41.3 Обервальд
до Парової зубчастої залізниці Фурка
Обервальд обхідний тунель
Ронебрюкке59 m
Гонерібруг60 m
портал Фурка (базисний тунель)
47.2 Герен(роз'їзд)
Фурка (базисний тунель)15,442 m
<< Бедретто вентиляційний тунель
53.0 Ротондо(роз'їзд)
портал Фурка (базисний тунель)
до Парової зубчастої залізниці Фурка
59.4 Реальп

Фуркинський базисний тунель (нім. Furka-Basistunnel) — залізничний тунель на Матергорн-Готтард-бан на лінії Фурка-Оберальп-бан, Швейцарія. Фуркинський базисний тунель з'єднує Реальп, (1538 м над рівнем моря) кантон Урі і Обервальд, (1369 м над рівнем моря) кантон Вале. Тунель завдовжки 15407 м замінив історичну залізницю, що піднімалася на висоту 2160 м над рівнем моря, і дозволив відкрити цілорічний рух на лінії. Відкрито 25 червня 1982.

Тунель одноколійний і має два автоматичних роз'їзди. Він перетинає по широкій дузі на крайньому півдні Піццо Ротондо, на честь якої названий один з роз'їздів.

На західній стороні, в Обервальді, портал базисного тунелю знаходиться в кілометрі на схід від станції. З'єднання з історичним маршрутом проходить по мосту через річище Гонері, потім через Рону, і по об'їзному тунелю (завдовжки 673 м), який закінчується безпосередньо на станції Обервальд.

Історія[ред. | ред. код]

До відкриття базисного тунелю залізниця була закрита протягом зимових місяців через сильні снігопади і великі ділянки електричних ліній мали бути демонтовані. У 1976 році Парламент Швейцарії ухвалив законопроект для будівництва тунелю, під керівництвом Роджера Бонвена, з початковим кошторисом — 76 млн франків.

Витрати на будівництво швидко виросли у зв'язку зі складними геологічними умовами та в решті-решт перевищили 300 млн франків. Політична боротьба, через перевитрати, внесла свій внесок у погіршення здоров'я Роджера Бонвена до кінця проекту, і він помер незадовго до відкриття у 1982 році. Меморіальна дошка Роджеру Бонвену встановлена ​​біля порталу базисного тунелю в Обервальді.

Існував проект побудувати в середині тунелю поворот в сторону Тічино, через вентиляційний тунель Бедретто, проте тунель завдовжки 5,2 км так і не був побудований через брак коштів.

У перший рік роботи через тунель було перевезено понад 75 тисяч легкових автомобілів, вантажівок і автобусів. Взимку трафік в тунелі наближається до максимальної спроможності.

Ресурси Інтернету[ред. | ред. код]