Шаблон:Добра

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Russiadynamics8910.PNG

Населення Росії — чисельність населення Російської Федерації 2015 року становила 142,423 млн осіб (10-те місце у світі). Чисельність росіян стабільно зменшується, народжуваність 2015 року становила 11,6 ‰ (169-те місце), смертність — 13,69 ‰ (11-те місце), природний приріст (депопуляція) — -0,04 % (203-тє місце). Росію населяє велика кількість народів європеоїдної і монголоїдної рас, найбільшими з яких виступають росіяни, татари, українці, башкири, чуваші й чеченці. Більша частина (¾) населення розміщується в західній європейській частині на площі 20 % від загальної території держави; арктична північ, Сибір заселені слабо. Офіційна мова — російська; в окремих суб'єктах офіційними вважаються також мови місцевих національних меншин. Історично релігією титульної нації держави, росіян, слугувало православ'я; у той же час в деяких регіонах важливим є іслам або інші релігії.

Гамбург, 2 марки.jpg

Гамбурзька марка — грошова одиниця Вільного та ганзейського міста Гамбург, яка бере початок свого карбування з 1325 року. Перші монети в місті були викарбувані у 834 році. У 1389 році Гамбург придбав право карбувати власні монети, а не загальноімперські. Згодом виготовлялися також гульдени, дукати, талери та португалези. До монетних реформ 1871-1873 років еталоном для визначення ваги, чи вмісту щирого срібла слугували класична, курант- та любецька марки. У 1921-1924 роках у період гіперінфляції виготовлялися останні металеві та паперові власні марки Гамбурга у вигляді токенів та нотгельдів.

«The Saboteur» (укр. Диверсант) — відеогра у пригодницькому жанрі з елементами 3D-шутера й автосимулятора, розроблена Pandemic Studios та випущена Electronic Arts у грудні 2009 року. Події гри відбуваються під час Другої світової війни в окупованій Франції. Головний герой — автогонщик і автомеханік Шон Девлін, ірландець за національністю, який вирішив зробити великий внесок у боротьбу проти німецької окупації. У цьому він отримує допомогу від французького руху Опору й британської розвідки. Ігровий процес вирізняється свободою дій, яка поряд з іншими елементами робить The Saboteur схожою до таких ігор, як Grand Theft Auto, Mafia II та Assassin's Creed.