Шаблон:Cite quote

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

[ця цитата потребує посилання]

{{i}} Документація шаблону[перегляд] [редагувати] [історія] [очистити кеш]

Шаблон {{cite quote}} автоматично помістить відмічені статті до категорії Статті з цитатами без посилань на першоджерела.

Застосування

[ред. код]

{{Cite quote|дата=червень 2024}}

Використовуйте цей шаблон, щоби відмічати цитати, використані без посилання на першоджерело. Згідно en:Wikipedia:Citing sources, «… цитати … повинно бути підкріплено посиланнями на першоджерела …»

Не застосовуйте цей шаблон з метою відмічання тексту, який виглядає сумнівним або хибним: натомість застосовуйте {{перевірити цитату[en]}}. Якщо сумнівний матеріал може бути шкідливим у біографії живої особи (див. також цей розділ en:WP:3RR), просто вилучіть не підтверджену джерелами позірну цитату; не робіть просто помітки їй як безджерельній.

Стосовно інформації без джерел, або погано підтвердженої джерелами:

  1. Якщо вона є сумнівною, але заледве шкідливою для статті в цілому, то застосуйте шаблон на кшталт цього, щоби зробити запит на перевірку джерела.
  2. Якщо вона є сумнівною і потенційно шкідливою, то перемістіть цю інформацію до сторінки обговорення, і попросіть вказати джерело.
  3. Якщо вона є дуже сумнівною і дуже шкідливою, то усуньте цю інформацію негайно, без потреби в переміщенні її спершу до сторінки обговорення.
  4. Якщо вона є сумнівною і потенційно шкідливою по відношенню до живої особи, то усуньте цю інформацію негайно, без потреби в переміщенні її спершу до сторінки обговорення.
  5. Якщо вона не є сумнівною, то застосуйте {{Cite quote}} (або {{Citation needed}} для не цитованого матеріалу), щоби зробити запит на перевірку джерела для покращення перевірності статті.

Щоби знайти всі статті, які використовують цей шаблон, будь ласка, відвідайте Посилання сюди. Щоби знайти статті з браком джерел, будь ласка, відвідайте категорію Статті без джерел.

Цей шаблон[en] є самопосиланням, і тому є радше частиною проєкту Вікіпедія, ніж енциклопедичного вмісту.

Перенаправлення

[ред. код]

Див. також

[ред. код]