Шаблон сайту

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Шаблон сайту — сукупність оформлених і верстаючих в HTML сторінок, графічних і службових файлів, які можуть використовуватися для створення типового сайту будь-якої спрямованості.

Як правило, шаблони сайтів складаються з графічних файлів дизайну поширених форматів (PNG, JPEG, GIF), поміщених в окрему папку; статичних html-сторінок і файлів таблиці стилів (CSS), а в деяких випадках ще й Flash.

Метою появи шаблонів, цілком може вважатися бажання веб-майстрів спростити процес створення великої кількості типових сайтів. Так одного разу створений шаблон сайту може бути використаний безліч разів. Для цього створюється шаблон з нейтральним дизайном, не належать до певної тематики, в такому випадку дизайн шаблону залишається незмінним, а для різних сайтів замінюють тільки контент сторінок.

Якісні шаблони сайтів розробляються професійними дизайнерами і html-верстальниками. Такі шаблони готуються для використання в html-редакторах і розраховані на початківців веб-майстрів, і можуть послужити зразками для створення сайтів.

Посилання[ред. | ред. код]