EVO

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
EVO
Тип ТОВ «УАПРОМ», юрисдикція України
Галузь IT-компанія
Спеціалізація Електронна комерція
Засновник(и)

Микола Палієнко, генеральний директор;

Денис Горовий, директор з розвитку;

Тарас Мурашко, технічний директор;
Штаб-квартира Україна, Київ, Харківське шосе 201-203, корпус 2-А, літера Ф
Співробітники 850+
Сайт evo.company

EVO — українська продуктова IT-компанія, яка створює маркетплейси, на яких сотні тисяч підприємців продають свої товари та надають послуги мільйонам користувачів.

EVO — один з лідерів ринку електронної комерції України. Компанія розвиває такі проекти: Prom.ua, Bigl.ua, Zakupki.prom.ua, Crafta.ua, Kabanchik.ua, Vchasno.com.ua, Shafa.ua, EVO.business — в Україні; Deal.by, Satu.kz — в Білорусі і Казахстані.

У 2016 році українці придбали на майданчиках компаніїї товарів на більш ніж 10,5 млрд гривень.

Детальніше[ред. | ред. код]

Історія компанії почалась у 2008 році із заснування маркетплейсів Prom.ua в Україні, Deal.by в Білорусі, Satu.kz в Казахстані, Tiu.ru в Росії.

У 2015 році до компанії приєднався онлайн-сервіс замовлення послуг Kabanchik.ua.[1] У тому ж році було запущено торговий майданчик для державних і комерційних закупівель Zakupki.prom.ua.

У 2016 році засновники Prom.ua запустили онлайн-маркет перевірених продавців Bigl.ua[2] та маркетплейс унікальних товарів Crafta.ua[3].

Власне компанія EVO була створена у травні 2016 року з метою об'єднання самостійних проектів під єдиним парасольковим брендом.[4]

«Починаючи з 2015 року, паралельно з розвитком маркетплейса Prom.ua, а також Satu.kz, Deal.by, ми купували і запускали нові проекти в e-commerce. Спочатку — онлайн-сервіс замовлення послуг Kabanchik.ua, потім — торговельний майданчик державних і комерційних закупівель Zakupki.Prom.ua, за нею — Bigl.ua. Таким чином, необхідність створення компанії, яка об'єднала б наші проекти під єдиним брендом, назріла давно», — так прокоментував появу EVO генеральний директор Микола Палієнко[5].

Мажоритарним акціонером EVO є група компаній Naspers — один з найбільших світових інтернет-холдингів, що є також акціонером OLX, Allegro, SimilarWeb[6].

Посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]