ІМХО

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з IMHO)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

ІМХО (ІМГО) — акронім, що походить від англійського англ. «IMHO» — In My Humble Opinion (на мою скромну думку, НМСД), рідше також вважається розшифруванням In My Honest Opinion (відверто кажучи). Іноді — IMO (In My Opinion)[1] (на мою думку, НМД).

Належить до комп'ютерного сленґу. Виник у середовищі любителів наукової фантастики (англ. science fiction fandom), звідки потрапив до Usenet і поширився. Загальновідома абревіатура в електронних мережах.

Вживається переважно для того, щоб вказати на те, що якесь висловлювання чи теза не є загальноприйнятим фактом, а лише особистою думкою автора, яку він нікому не нав'язує. Більше того, вказує на те, що автор не до кінця впевнений, чи правильні його слова.

Сфера вживання — ехоконференції, форуми, чати, електронне листування та інші місця, де письмово висловлюють свою думку про певну річ, на певну тему. В усній мові трапляється зрідка[2].

Див. також[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  1. So... internets must solve this: Who is Coda? • r/beginnersguide. reddit (укр.). Процитовано 5 серпня 2017.
  2. Ірина КОНТОРСЬКИХ (6.12.2010 22:32). Що таке імхо і кому набрид фейк. Експрес - онлайн. Архів оригіналу за 16 лютого 2015. Процитовано 16.02.2015.