Залізнична будка
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Залізнична будка — невеликий населений пункт, дрібне поселення, що має непостійний склад населення і є об'єктом службового призначення на залізниці[1]. Такі поселення не реєструються у КОАТУУ.
Залізничні будки призначені для постійного перебування на визначених ділянках залізниці службовців задля оперативного виконання ними службових обов'язків під час обслуговування залізничної інфраструктури[2].
З автоматизацією сигнальних мереж на залізницях значення залізничних будок в розвитку залізничного транспорту та як типу поселення втрачає свою вагу.
-
Будка на території парку Верхів'я Дунаю
-
Будка в Глогніцу на залізниці Земмерінгбан
-
Будка на залізничному переїзді поблизу Елльвангена
-
Будка в Мюлльгаймі
-
Будка в Чехії
-
Будка у Вюртемберзі
- ↑ Наказ Державного комітету статистики України № 346 від 20.08.2010 «Загальний порядок»складання квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях у міських поселеннях та великих сільських населених пунктах і списків сільських населених пунктів для проведення пробного перепису населення 2010 року. Архів оригіналу за 12 вересня 2021. Процитовано 12 вересня 2021.
- ↑ Bahnwärterhaus [Архівовано 4 березня 2016 у Wayback Machine.] // Enzyklopädie des Eisenbahnwesens на zeno.org (нім.)
- Будка // Словник української мови : в 11 т. — Київ : Наукова думка, 1970—1980.