Китайська Вугільна інженерно-технологічна корпорація
Ця стаття не містить посилань на джерела. (вересень 2019) |
Китайська Вугільна інженерно-технологічна корпорація (CCTEG) є центральним науково-технічним підприємством, яке перебуває під безпосереднім керівництвом комітету Держради з контролю і управління державним майном. До складу корпорації CCTEG входять 19 дочірніх підприємств і високотехнологічна біржова компанія -Тянь Ді, а також 46 другорозрядних підприємств, які знаходяться в м Пекіні, м Шанхаї і інших 10 містах. У корпорації CCTEG працює більше 30 000 співробітників, з них 10000 кваліфікованих фахівців, 2900 є інженерами вищого класу, інші професіонали, в загальній складності близько 1700 чол. (В тому числі інженери і фахівці з будівництва і безпеки і т. д.)
Станом на 31 грудня 2011 року загальний актив Корпорації 27 мільярдів 700 млн. юанів, ділової дохід за 2011 рік 30 мільярдів юанів, загальна сума на нові підписані в 2011 році контракти 41 мільярдів юанів, сумарний прибуток 3 мільярди 400 млн. юанів.
У комерційній галузі: Вугільні шахти і збагачувальні фабрики, газифікація і зрідження вугілля, електростанції, чиста енергія, транспорт, будівництво і комунальне господарство, сфера обслуговування, розробка та виготовлення обладнання, будівельна галузь.
Корпорація CCTEG обслуговує 80% шахт і 98% кар'єрів і заводів по збагаченню вугілля в КНР.
Крім Китаю, корпорація CCTEG здійснює інженерні проекти і в інших країнах, таких як в Туреччина, В'єтнам, Індонезія, Росія, Пакистан, Нігерія, Австралія, Республіка Корея, Монголія.
Окремі об'єкти:
- Найбільша шахта в світі - Шенхуа Буертай (20 млн.т \ рік).
- Найбільший кар'єр в світі - Шенхуа Хейдайгоу (30 млн.т\ рік)
- Найбільша збагачувальна фабрика в світі - Пиншо Аньцзялінь (40 млн.т\ рік)
Китайська Вугільна інженерно-технологічна корпорація - розробник і продуцент водовугільного палива.
Це незавершена стаття про КНР. Ви можете допомогти проєкту, виправивши або дописавши її. |