Коричневий цукор
Коричневий цукор — загальна назва цукру з характерним коричневим кольором у наслідок присутності домішок патоки (меляси). Це може бути нерафінований або частково рафінований цукор, що складається з кристалів сахарози з домішками меляси (натуральний коричневий цукор) або відбілений очищений цукор з додавання меляси (комерційний коричневий цукор).
Нерафінований або частково очищений коричневий цукор — це цукор, який ще містить деяку кількість патоки із первісного процесу рафінування цукру. Його, в залежності від способу і продуктів отримання та їх переробки можуть назвати сирим цукром, натуральним, турбінадо (turbinado), демерара (demerara) та мускавадо (muscavado). Такі цукри зазвичай не можуть бути м'якими та вологими, як більш вишукані коричневі цукри. Патока надає коричневому цукру особливий аромат і додатковий карамельний смак, але при цьому він менш солодкий.[1][2]
Рафінований коричневий цукор виготовляється шляхом штучного додавання патоки до рафінованого білого цукру. Це комерційний коричневий цукор, який знаходить нішу як екологічно чистий[2], який є м'яким і вологим, і що зазвичай вважається коричневим цукром.
- ↑ Where Does the Brown in Brown Sugar Come From?. thekitchn.com. 27.02.2015. Архів оригіналу за 28 березня 2018. Процитовано 27 березня 2018.
- ↑ а б Коричневий цукор корисніший за білий. pogliad.ua. 19.01.2015. Архів оригіналу за 28 березня 2018. Процитовано 27 березня 2018.
Це незавершена стаття про їжу та напої. Ви можете допомогти проєкту, виправивши або дописавши її. |