Главред: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Dmytro h (обговорення | внесок)
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
'''Главред''' — [[українська мова|україномовний]] тижневий журнал, який виходив друком з березня 2007 року по грудень 2010 року. Був заснований ТОВ "Главред-Медіа", яке на той час вже володіло веб-сайтом "Главред". Особливістю журналу було те, що він складався з двох частин - "білої" (присвяченої політиці, економіці та соціальним проблемам) та "жовтої" (яка висвітлювала переважно шоу-бізнес та поп-культуру), маючи, відповідно, дві обкладинки. "Главред" був першим україномовним тижневиком, який з'явився на медіа-ринку України після закриття журналу [[ПіК]] (пізніше 2007 року на ринок вийшли також [[Новинар]] та [[Український тиждень]]).
'''Главред''' — [[українська мова|україномовний]] тижневий журнал, який виходив друком з березня [[2007]] року по грудень [[2010]] року. Був заснований ТОВ «Главред-Медіа», яке на той час вже володіло веб-сайтом «Главред». Особливістю журналу було те, що він складався з двох частин — «білої» (присвяченої політиці, економіці та соціальним проблемам) та «жовтої» (яка висвітлювала переважно шоу-бізнес та поп-культуру), маючи, відповідно, дві обкладинки. «Главред» був першим україномовним тижневиком, який з'явився на медіа-ринку України після закриття журналу [[ПіК]] (пізніше 2007 року на ринок вийшли також [[Новинар]] та [[Український тиждень]]).


У грудні 2010 року холдинг «Главред-медіа» прийняв рішення «призупинити» видання журналу, навівши таку аргументацію:


„По перше: фінансові складності у розвитку друкованих ЗМІ, зростання у наступному році цін на папір і друк з одного боку і звуження ринку реклами в пресі з другого віддаляє видання від виходу на точку беззбитковості, зменшення фінансування акціонерів. І ця ситуація погіршується. По друге, як відомо «Главред-медіа» є видавцем журналу «Профіль», що знаходиться теж у ніші загальнополітичних тижневих журналів. В результаті чого присутній елемент взаємоконкуренції у вкрай перегрітому сегменті ринку“<ref>[http://www.telekritika.ua/news/2010-12-21/58602 «Главред-медіа» призупиняє випуск журналу «Главред»//Телекритика. 21 грудня 2010]</ref>.
У грудні 2010 року холдинг «Главред-медіа» прийняв рішення "призупинити" видання журналу, навівши таку аргументацію:
"По перше: фінансові складності у розвитку друкованих ЗМІ, зростання у наступному році цін на папір і друк з одного боку і звуження ринку реклами в пресі з другого віддаляє видання від виходу на точку беззбитковості, зменшення фінансування акціонерів. І ця ситуація погіршується. По друге, як відомо "Главред-медіа" є видавцем журналу "Профіль", що знаходиться теж у ніші загальнополітичних тижневих журналів. В результаті чого присутній елемент взаємоконкуренції у вкрай перегрітому сегменті ринку"<ref>[http://www.telekritika.ua/news/2010-12-21/58602 «Главред-медіа» призупиняє випуск журналу «Главред»//Телекритика. 21 грудня 2010]</ref>.


== Примітки ==
== Примітки ==
{{reflist}}
{{reflist}}

[[Категорія:журнали України]]

Версія за 16:39, 21 січня 2011

Главред — україномовний тижневий журнал, який виходив друком з березня 2007 року по грудень 2010 року. Був заснований ТОВ «Главред-Медіа», яке на той час вже володіло веб-сайтом «Главред». Особливістю журналу було те, що він складався з двох частин — «білої» (присвяченої політиці, економіці та соціальним проблемам) та «жовтої» (яка висвітлювала переважно шоу-бізнес та поп-культуру), маючи, відповідно, дві обкладинки. «Главред» був першим україномовним тижневиком, який з'явився на медіа-ринку України після закриття журналу ПіК (пізніше 2007 року на ринок вийшли також Новинар та Український тиждень).

У грудні 2010 року холдинг «Главред-медіа» прийняв рішення «призупинити» видання журналу, навівши таку аргументацію:

„По перше: фінансові складності у розвитку друкованих ЗМІ, зростання у наступному році цін на папір і друк з одного боку і звуження ринку реклами в пресі з другого віддаляє видання від виходу на точку беззбитковості, зменшення фінансування акціонерів. І ця ситуація погіршується. По друге, як відомо «Главред-медіа» є видавцем журналу «Профіль», що знаходиться теж у ніші загальнополітичних тижневих журналів. В результаті чого присутній елемент взаємоконкуренції у вкрай перегрітому сегменті ринку“[1].

Примітки