Главред

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Главред
Главред останній (біла частина).jpg
«Біла» обкладинка останнього випуску журналу, №51 від 27.12.2010
Тематика суспільно-політична та розважально-культурна
Періодичність виходу тижневик
Мова російська, українська
Адреса редакції Київ, вул. Стрітенська, 2/8
Засновано 2006
Дата закриття 27 грудня 2010

Главред (укр. Головред) — новинне і аналітичне інтернет-видання. Має українську і російську версії сайту. До 2010 року існував україномовний друкований журнал із однойменною назвою. Головний редактор — Тарас Сидоржевський.[1]

Історія видання[ред. | ред. код]

Тижневик, який виходив друком з грудня 2006 року по грудень 2010 року, заснований ТОВ «Главред-Медіа», яке на той час уже володіло вебсайтом «Главред». Особливістю журналу було те, що він складався з двох частин — «білої» (присвяченої політиці, економіці та соціальним проблемам) і «жовтої» (висвітлювала переважно шоу-бізнес та поп-культуру), маючи, відповідно, дві обкладинки.

«Главред» був першим україномовним тижневиком, який з'явився на медіа-ринку України після закриття журналу ПіК (2007 року на ринок вийшли також Новинар та Український тиждень, із яких ще й досі має друковану версію лише «Український тиждень»).

У грудні 2010 року холдинг «Главред-медіа» вирішив призупинити видання свого журналу, навівши таку аргументацію:

« По перше: фінансові складності у розвитку друкованих ЗМІ, зростання у наступному році цін на папір і друк з одного боку і звуження ринку реклами в пресі з другого віддаляє видання від виходу на точку беззбитковості, зменшення фінансування акціонерів. І ця ситуація погіршується. По друге, як відомо «Главред-медіа» є видавцем журналу «Профіль», що знаходиться теж у ніші загальнополітичних тижневих журналів. В результаті чого присутній елемент взаємоконкуренції у вкрай перегрітому сегменті ринку[2] »

Сайт публікує матеріали про політику, суспільство, бізнес, науку і техніку, здоров'я, спорт, освіту, культуру та дозвілля.

У 2018 році видання провело редизайн старої версії сайту.

Примітки[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

1+1 медіа

Посилання[ред. | ред. код]