Бі-Бі-Сі: Життя

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Життя
Life
Жанр документальний
Тривалість 50 хвилин
Кількість сезонів
Виробництво BBC Natural History Unit
Discovery Channel
Skai TV
Open University
Продюсер Майк Гантон (BBC)
Сьюзен Вінслоу (Discovery)
Ведучі Девід Аттенборо (BBC)
Опра Вінфрі (Discovery)
Країна Велика Британія
Мова англійська
Телеканал BBC One
Перша трансляція 12 жовтня 2009
Остання трансляція 14 грудня 2009
Сайт телепрограми http://www.bbc.co.uk/programmes/b00lbpcy

Життя (англ. Life) телевізійний документальний фільм, вперше показаний на телеканалі BBC з жовтня по грудень 2009 року. Цей серіал охоплює поглядом особливі стратегії і незвичайне поводження живих істот, вироблене ними для виживання, яке Чарльз Дарвін називає "боротьба за існування". Протягом чотирьох років серіал був знятий повністю на відео високої роздільності.

На телеканалі BBC серіал був представлений із десяти 50-хвилинних епізодів. Перша серія дає загальне введення в телефільм, друга показує рослини, а інші призначені для основних груп тварин. Їх метою було показати загальні риси, які зробили свій внесок в успіх кожної групи, а також інтимні та драматичні моменти у житті окремих видів, які були обрані завдяки їх видатним досягненням або харизмі. Наприкінці кожної серії показано десятихвилинний making-of із найцікавішими моментами зйомки, в результаті чого загальний час серії досяг 60 хвилин.

Life створений BBC Natural History Unit спільно з Discovery Channel, Skai TV та Open University. Оригінальний сценарій, використаний в британській і канадській версіях, був написаний і розказаний Девідом Аттенборо.

Посилання[ред.ред. код]