Вікіпедія:Проект:Графічна майстерня/Заявки

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Crystal Clear app gimp.png
Графічна майстерня

Проект Графічна майстерня покликаний допомогти наповнити статті якісними ілюстраціями та зображеннями. Ми створюємо нові й обробляємо вільні зображення, схематичні анімації, діаграми, графіки та малюнки для наочної ілюстрації предмета статті.

Хочете допомогти? Приєднуйтесь до команди вікіграфістів, проекту не вистачає фахівців! Навіть якщо Ви не вмієте працювати в програмах, Ви все одно можете допомогти — запропонуйте нам поліпшити зображення або розкажіть про проект іншим вікіпедистам.

Заявки, в яких немає активності протягом одного місяця, архівуються, але ніхто не заважає Вам відновити свою заявку.

Увага! Перед тим, як залишити заявку, обов'язково ознайомтеся з керівництвом щодо поліпшення зображень (рос.), щоб уникнути подачі некоректних заявок.

Картинка, на яку треба натиснути

Українізація зображень: Будь-який учасник може самостійно українізувати векторні зображення з ВікіСховища наступним чином: в описі файлу необхідно знайти шаблон {{translation possible}}, а потім, натиснувши на зображення показане ліворуч, перекладати. Рушій збереже нове зображення під іншим ім'ям. Якщо необхідно перекласти векторне зображення, а шаблону немає — потрібно поставити його, додавши в опис зображення текст: {{translation possible}}. Потім потрібно повторити процедуру, описану вище.

Ark-icon.pngЗалишити заявку

Іще карти[ред.ред. код]

 • Що треба зробити: Виправити назви і межі районів:
 1. Голованівський
 2. Збаразький, зробити однаковим шрифтом назви
 3. виправити межі Ковельського і Луцького районів (відповідно до Файл:Kovelskyi-Raion.png і Файл:Lutskyi-Raion.png)
 4. підписати Великоберезнянський район, виправити Свалявський
 5. виправити Рокитнянський і Києво-Святошинський, домалювати Славутицьку міськраду
  ТакТак Зроблено Texnik (окрім Славутицької міськради, мабудь ви помилились з якоюсь іншою картою)
  Чому ж помилився? місто Славутич — ексклав Київської області, розташований тут (позначений червоним справа вгорі).--Анатолій (обг.) 20:31, 4 червня 2012 (UTC)
  Здивований, не знав про ексклав у Київській області. Але без річки на карті важко визначити, біля якого району він повинен бути, на якій відстані і якого розміру?--Texnik (обговорення) 13:43, 7 червня 2012 (UTC)
  Узагалі-то правильно казати, що це ексклав Київської області в Чернігівській. А по координатах не зможете визначити? Координати Славутича можна взяти зі статті про місто. P.S. А ексклавів Київської області взагалі-то два. Є ше смт Коцюбинське, територіально розташоване в межах Києва (який не входить до складу області). Але я не знаю, чи на цій карті його варто позначати (чи дозволяє масштаб).--Анатолій (обг.) 21:02, 8 червня 2012 (UTC)
 6. Борівський, Великобурлуцький
 7. домалювати Коломацький район
 8. аналогічно п.1, зробити прозорий фон.
  По п.7: чомусь у користувачів Kaha, Tretyak та Kostpolt інші версії меж району. І зважаючи на те, що він був утворений з частин Краснокутскього і Валківського, їхня версія схожа на правду (за вашою виходить, що лише з частини Валківського).--Анатолій (обг.) 00:13, 12 червня 2012 (UTC)
  Робив по зразку, який Ви навели вище...Тоді який сенс виплавляти цю карту, якщо у Kostpolt точно така ж?--DenysZ Обг 06:30, 12 червня 2012 (UTC)
  Ну так Костполтівська карта в пнг і там кольори різні.--Анатолій (обг.) 22:18, 20 липня 2012 (UTC)
 • Думка графіста:

Дрогобицьке гетто[ред.ред. код]

 • Що треба зробити:
  • українською написи;
  • Додати серед позначок Дрогобич. --ROMANTYS (обговорення) 06:35, 2 серпня 2013 (UTC)
  • Стрілка з Дрогобича — в той же Белжець, що й зі Львова;
  • Для деякого полегшення перекладу там є спрощений рос. варіант.--ROMANTYS (обговорення) 19:39, 2 серпня 2013 (UTC)
 • Думка графіста:
  • Перекладаю.--DenysZ Обг 17:14, 2 серпня 2013 (UTC)
  • Готово. Перевірте правопис міст, земель... У багатьох не впевнений.--DenysZ Обг 07:52, 5 серпня 2013 (UTC)
*Перш за все назва, краще «Голокост на території, зайнятій Третім Рейхом», бо після того, як відбулась Радянська анексія західноукраїнських земель, 1939–1940, й Галичина, й Волинь були в складі СРСР, там і залишились до 1991 року. Поляки можуть собі думати, мріяти й писати, що Зах.Україна та Вільнюс (колишнє Вільно) дальше їх території, для нас це не відподає дійсності. А Прусія окупована не була, належала Німеччині.
 • Белжець, а не Белжец. Це таке, що зразу впадає в очі. Дальше передивлюсь ще. --ROMANTYS (обговорення) 16:01, 5 серпня 2013 (UTC)
Добре, виправлю, але не раніше 13 серпня--DenysZ Обг 16:15, 5 серпня 2013 (UTC)
 • Не горить, стаття ще в роботі, якраз буде час інші назви провірити.
 • Я, звичайно, може забагато хочу, але чи технічно можливо, щоб одна з позначок якось виділялась на карті, «бімбочка» мигала, як той жеДрогобич на карті України у відповідній статті? І можливість її переміщати по даній карті. Карту ж можна буде використати у багатьох статтях, про той же концтабір Белжець, чи Львівське гетто. Просто переставити місцеположення «бімбочки». --ROMANTYS (обговорення) 16:20, 5 серпня 2013 (UTC)
Ця "пімпочка" виставляється параметрами mapx, mapy (типу задається як двовимірна система координат). Це вже треба погратися і повиставляти значення, а може існує якийсь інший метод визначення точки...--DenysZ Обг 10:52, 8 серпня 2013 (UTC)
Я б «погрався», якби знав як його ставити хоч в якомусь місці карти.--ROMANTYS (обговорення) 19:41, 8 серпня 2013 (UTC)

Переклад історичних карт з іспанської[ред.ред. код]

Через давню публікацію в Історичний правді знайшов купу іспанських карт України користувача Шляхов (завантажених майже 7 років тому), які використовуються у багатьох мовних розділах, зокрема у нашому. Вони хоч і не дуже акуратні та незрозуміло на чому ґрунтуються, але виглядають ефектно. Було дуже б добре відтворити у SVG та перекласти. Це досить велика робота, тому пропоную зробити спільними зусиллями. --Α.Μακυχα 07:28, 19 жовтня 2013 (UTC)

Колаж[ред.ред. код]

Вибірка світлин з ВЛП-2013

 • Що треба зробити:

Колаж зі смислом. Для афіші. Без NoFoP'у. Я багато прошу? -- Ата (обг.) 17:16, 25 жовтня 2013 (UTC)

 • Думка графіста:

Так шче ж нема повнојі вибірки фотографіј там (журі шче не обрало топ-приблизно1000 досі, це незавершениј список) — може шчось геніальне оберуть, а воно не потрапить до колажу. --Ваѕеобг.вн. 17:22, 25 жовтня 2013 (UTC)

У колаж і так усе не потрапить же, тому це не має стати трагедією. -- Ата (обг.) 18:33, 25 жовтня 2013 (UTC)
а у вибірці є нофоп? --アンタナナ 21:38, 25 жовтня 2013 (UTC)
Ну зараз Агонк жеш јакраз відсіваје јого та непамјатки. Поки шчо, певно, је. --Ваѕеобг.вн. 15:48, 26 жовтня 2013 (UTC)

А як має виглядати та афіша? Мабуть, щоб знати, який робити колаж треба уявляти собі, якого формату він має бути, на якому фоні, з якого боку, що біля нього буде написано. --Zlir'a (обговорення) 13:54, 26 жовтня 2013 (UTC)

Не знаю; не знаю; формат, напр., 2:3; на ваш смак; не розумію; на афіші буде назва виставки, час-місце проведення, можливо логотипчик(и), унизу дрібними — партнери. -- Ата (обг.) 21:16, 27 жовтня 2013 (UTC)
Ну одним словом, з колажами в мене щось не дуже, особливо зі смислом :) Робити і не уявляти як воно виглядатиме на афіші в мене не виходить, тому зробила якісь такі варіанти, як воно могло би бути (квадратики, кружечки, пробувала ще пазлики, вийшло уродство). Треба ще знати формат афіші, бо деякі з фотографій, які я вибрала мають не дуже велике розширення, їх можливо треба буде замінити. Кажіть якийсь фідбек. --Zlir'a (обговорення) 20:22, 28 жовтня 2013 (UTC)
Міј фідбек: обидва гарно вигльадајуть, але, на моју думку, квадратне крашче дльа јакогось календарика, шчо теж добре, бо може ј таке друкуватиметцьа, а кругле дльа афіші мені більше подобајетцьа. --Ваѕеобг.вн. 20:30, 28 жовтня 2013 (UTC)

Карта для статті Кепи[ред.ред. код]

 • Що треба зробити:

Доброго дня.

Вирішив спробувати скористатися вашою допомогою. Пишу статтю про античне місто Кепи. Було б дуже корисно мати мапу розміщення міста на сучасній території. Можливо ви б могли дуже мені з цим допомогти. На карті мають бути такі об'єкти: міста традиційних городищ (2 штуки) та некрополю ( місця їх розташування можна переглянути тут, Кіммерійський вал в принципі теж можна відмітити) і ще одне новознайдене городище (45°14′37″ пн. ш. 36°48′45″ сх. д. / 45.243778° пн. ш. 36.8126194° сх. д. / 45.243778; 36.8126194). Буду дуже вдячний. З повагою. --Борошно (обговорення) 09:52, 23 грудня 2013 (UTC)

 • Думка графіста:

Логотип до 10-річчя Вікіпедії[ред.ред. код]

До 22 січня 2014 проходить конкурс на кращий ювілейний логотип до 10-річчя Вікіпедії. Запрошую до участі! --Amakuha (обговорення) 14:01, 7 січня 2014 (UTC)

 • Що треба зробити: Створити ювілейний логотип до 10-річчя сайту. Можна багато варіантів. Креативні ідеї вітаються :)

Переклад для Трійчастий нерв[ред.ред. код]

 • Що треба зробити:

Вітаю! Якщо можна, то треба перекласти все, що написане англійською на українську--TnoXX (обговорення) 20:43, 29 січня 2014 (UTC)

 • Trigeminal nerve branch – гілка трійчастого нерва
 • Pit membrane – мембрана
 • Lip of pit – губа ямки
 • Anterior air chamber – передня повітровмісна камера
 • Posterior air chamber – задня повітровмісна камера--TnoXX (обговорення) 11:04, 30 січня 2014 (UTC)
Дякую!--TnoXX (обговорення) 16:46, 30 січня 2014 (UTC)
 • Думка графіста:
буде виконано. Будь-ласка, напишіть переклад українською--DenysZ Обг 10:24, 30 січня 2014 (UTC)

Перекласти нерви[ред.ред. код]

 • Що треба зробити:

Перекласти, якщо можна. Українські терміни:

 • supraorbital nerve - надочноямковий нерв
 • supratrochlear - надблоковий нерв
 • infratrochlear - бідблоковий нерв
 • lacrimal - слізний нерв
 • external nasal - зовнішній носовий нерв
 • Trans. cervical - поперчний шийний нерв
 • mental - підборідний нерв
 • great auricular - великий вушний нерв
 • buccal - щічний нерв
 • infraorbital nerve - підочноямковий нерв
 • zygomatico-facial - вилично-лицевий нерв
 • zygomatico-temporal - вилично-скроневий нерв
 • auriculo-temporal - вушно-скроневий нерв

C2 і C3 залишити - вказує на сегмент спинного мозку

 • Думка графіста:

Ось: File:Grant 1962 470 uk.png. Перевірте, чи немає помилок. --Zlir'a (обговорення) 15:30, 16 квітня 2014 (UTC)

Помилок нема. Дякую!--TnoXX (обговорення) 17:07, 16 квітня 2014 (UTC)