Диспетчер завдань Windows

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Диспетчер завдань Windows (англ. Windows Task Manager) — системна утиліта родини Windows NT, за допомогою якої можна слідкувати за роботою операційної системи та коригувати її. Програма знаходиться за адресою: Системна папка, яка містить Windows\System32\Taskmgr.exe Для швидкого відкриття достатньо натистути Ctrl+Shift+Esc.

Розділи у Windows 7[ред.ред. код]

Програми[ред.ред. код]

Відображаються усі відкриті вікна окрім Диспетчеру завдань Windows.

Надається можливість зняти задачу або створити нову («Виконати...»). Це зазвичай допомогає у тому випадку, якщо програма не відповідає. У випадку, якщо незавантажився Провідник, достатньо натиснути Ctrl+Alt+Del, обрати "Запустити диспетчер завдань Windows". Після запуску, натиснути «Нове завдання» або «Нова задача». Має відчинитися вікно «Виконати...», Після чого ввести адресу програми explorer.exe, ця програма знаходиться у каталозі з Windows.

Процеси[ред.ред. код]

Відображаються всі процеси користувача, якщо натиснути кнопку «Показувати процеси для усіх користувачів», то можна побачити всі процеси, які працюють на комп'ютері. При потребі можна зупинити або повністю закінчити процес, тобто видалити його з оперативної пам'яті.

Служби[ред.ред. код]

Швидкість[ред.ред. код]

Мережа[ред.ред. код]

Графік використання Інтернету та мережі у відсотках, де за 100% береться швидкість Інтернету/мережі.

Користувачі[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]