Обговорення користувача:Maksym Rinis

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Maksym Rinis!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 21:53, 31 січня 2022 (UTC)[відповісти]

== Сторінку Cyber Crusade номіновано на вилучення ==

Стаття Cyber Crusade, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 січня 2022. Що ще можна зробити? Irinniada (обговорення) 22:18, 31 січня 2022 (UTC)[відповісти]

Щодо статті Cyber Crusade[ред. код]

Привіт! Дякуємо за цікавість до проєкту і за створення нової статті.
Однак у Вікіпедії діють певні критерії значущості, згідно з якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.

У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значущості, а також на тематичні критерії значущості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, вебсайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значущість предмету статті Cyber Crusade за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проєктом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам!

--Рассилон 10:21, 1 лютого 2022 (UTC)[відповісти]

Джерела[ред. код]

Доброго дня.

Додаючи до статей інформацію, навіть таку ред. № 39698367, ви маєте додати джерело звідки ви взяли це твердження. Це вимога ВП:Перевірність. Не підтверджені джерелами твердження будуть рано чи пізно скасовані. --VoidWanderer (обговорення) 14:35, 12 червня 2023 (UTC)[відповісти]

Джерело бригада НГУ Азов та її телеґрам канал, шо за смішних чуваків в модери набирають я не розумію. Земля пласка? --Maksym Rinis (обговорення) 13:21, 23 червня 2023 (UTC)[відповісти]
Телеграм-канал бригади не є надійним джерелом, відповідно до вимог правила ВП:АД. Надійні джерела — це незалежні фахівці у відповідній галузі. --VoidWanderer (обговорення) 13:48, 23 червня 2023 (UTC)[відповісти]
Але навіть якщо ви додали зміни, керуючись постом з Телеграму бригади, ви мали додати посилання на той пост. --VoidWanderer (обговорення) 13:53, 23 червня 2023 (UTC)[відповісти]

Структура військових формувань без джерел[ред. код]

Доброго дня.

Наступного разу, коли ви додасте структуру військових формувань, не підтверджену джерелами, як тут: ред. № 40838124, ви можете дістати блокування. За додання неперевіреної інформації. Правила про це: ВП:Перевірність, ВП:Жодних оригінальних досліджень.

Рекомендую також почитати

--VoidWanderer (обговорення) 16:19, 25 листопада 2023 (UTC)[відповісти]

Граната РГР[ред. код]

Добридень! Чи є у вас якась додаткова інформація про зображену на цій світлині гранату -- її походження (трофейна, тощо). Тобто, щось, щоби могло бути корисним для статті у Вікі. Дякую--vityok (обговорення) 20:13, 13 січня 2024 (UTC)[відповісти]

Добрий день. Це фото кацапів скоріше всього, ця граната наврядчи використовується на полі бою, тільки в умовах розгону демонстрацій. --Maksym Rinis (обговорення) 11:59, 14 січня 2024 (UTC)[відповісти]

Створення нових статей без джерел[ред. код]

Доброго дня.

Я раніше декілька разів писав вам щодо правил Вікіпедії, зокрема найбільш важливого: ВП:Перевірність.

Проте ви продовжили створювати статті, не спираючись на жодні джерела, із розкриттям номерів військових частин:

Статті я вилучив. При повторенні подібного ви можете дістати обмеження на створення нових статей. --VoidWanderer (обговорення) 11:47, 3 лютого 2024 (UTC)[відповісти]

Ще раз про правила[ред. код]

Доброго дня.

Щодо вашої репліки тут: Обговорення:5-та окрема штурмова бригада (Україна) маю повторно поговорити про правила Вікіпедії. Зокрема, це ВП:Друга основа і ВП:Перевірність.

Вони, загалом, дуже прості:

  • У джерелі щось написано → YesТак Цю інформацію можна вказати у статті Вікіпедії.
  • Інформації у джерелі нема → Ні Ця інформація не має бути вказана у статті.

Відповідно, якщо джерела не стверджують, що бійці воювали у 5-й штурмовій бригаді, то вказати їх як вояків цієї бригади — це суперечитиме правилам.

Перевірка фактів є досить трудомісткою справою. Не слід сподіватися, що інші дописувачі, Ваші колеги, займуться пошуком джерел на підтвердження інформації, яку Ви додали у статтю, аби вивірити Ваш текст (особливо у випадку статті сумнівної якості). Пошук доказів (джерел на підтвердження доданої інформації) є обов'язком саме того, хто додає у статтю цю інформацію.
— ВП:Перевірність

Що з цього вам видається «гнилим і нелюдським»? --VoidWanderer (обговорення) 12:10, 25 лютого 2024 (UTC)[відповісти]