Обговорення користувача:Yakudza

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Архів Архів 2 Архів 3 /Архів 4 /Архів 5 /Архів 6 /Архів 7 /Архів 8 /Архів 8 /Архів 9 /Архів 10 /Архів 11 /Архів 12 /Архів 13 /Архів 14 /Архів 15тестування?[ред.ред. код]

привіт. а що саме Ви тестуєте? ред.№ 14148402. у випадку із грошима було хоча б зрозуміло, що це дійсно може бути треба (хоча для того, імхо, у невільному файлові вказується джерело — щоб «дослідник» міг із ним ознайомитися). окрім того обкладинка книги не ілюструє статтю про письменника. ще можна було б зрозуміти у статті про книгу (хоча й тоді краще ілюструє цитата) --アンタナナ 00:24, 15 квітня 2014 (UTC)

Цей файл справді не відповідає критеріям, і його потім треба буде вилучити. Я на його прикладі хотів пересвідчитись, що прев'юшка з файлу одного розміру і більшого розміру у тексті статті виглядають по-різному. Це справді так, у першому випадку неможливо розібрати дрібні деталі. Очевидно, що причина у тому, що формат jpg використовує алгоритм стиснення із втратою якості, можливо й бот стискує більше, ніж треба (тут може технарі підкажуть). Але видно, що у статті надмірно стиснені файли виглядають неоднаково із стандартним хоча б 300пкс і в багатьох випадках це критично для статті. --yakudza 00:40, 15 квітня 2014 (UTC)
так, від цього залежить. ми з NickK-ом потім знайшли уральський франк із кращою роздільністю первинною. навіть при стисканні воно було ок. але критично це буває не для багатьох невільних файлів. переважно це якісь обкладинки для дисків/книг (які очевидно відіграють декоративну роль) і рідко коли є справді значимими самі по собі. вручну перевантажувать усі файли ніхто не буде. чи міг би RLuts-ів бот навчитися стискать краще — не знаю --アンタナナ 00:59, 15 квітня 2014 (UTC)
Привіт, дійсно, якість трохи відрізняється [1], [2]. Ось тут сторінка документації програми, яку використовує бот. Пробував міняти «quality», але нічого не змінюється. Можливо хтось знайде, що треба поміняти, буду вдячний. --RLuts (talk) 08:52, 15 квітня 2014 (UTC)
  • antanana RLuts NickK Скоріш за все jpg - це завжди втрати при стисненні/зменшенні, а прев'юв - це зменшення без втрат. Я переглянув англійські та російські правила, англійські en:Wikipedia:Non-free content criteria не містять даних про розмір зображення, в російських пропонувалось ввести рекомендований 300 пкс але не було підтримано, а пізніше після загального обговорення взагалі прибрали цей критерій, визнавши, що достатньо умови "Використання невільного матеріалу не повинне зменшувати комерційну цінність початкового твору, або замінювати його придбання.". Загалом, я погоджуюсь із такою логікою, але якщо вже ми колись обговорили і ввели свої рекомендації, то краще тоді вже слідувати їм. Але знову ж таки, не вважаю, що якщо хтось завантажить файл розміром 310 пкс або 350 пкс зменшення його розміру до 300 пкс якось позитивно вплине на комерційну цінність початкового твору. У той же час, варіант рекомендованих 300 пкс та більший при належному обгрунтуванні, міг би бути прийнятним компромісом. Мені здається, що ми ламаємо списи на порожньому місці. Можливо, я був досить емоційним при номінації на статус бота але мені тоді потрапив на очі цей і одразу за ним ще декілька файлів, зменшення розміру суттєво пошкодило їх зовнішній вигляд. Якось так сталось, що я оцінюю статті в першу чергу як читач і бачити у ній таку "зіпсовану" картинку було неприємно. --yakudza 17:46, 16 квітня 2014 (UTC)
    Узагалі скани краще розміщувати у форматі png. Jpg для фотографій розрахований.--Анатолій (обг.) 18:04, 16 квітня 2014 (UTC)
  • ОК, якщо нема заперечень, то я додам до Вікіпедія:Проект:Ліцензування файлів/Невільні файли ці рекомендації. --yakudza 10:27, 17 квітня 2014 (UTC)

Request for Auto-check right[ред.ред. код]

Hi, Sorry for writting in English. My edit on your wiki is just replacing renamed files which is affected by commons file mover tool. So I think patrolers don't need to patrol my edit, it may save their time & works. It would be nice if you give me Autocheck right on this wiki (OR instruct me where should i apply ). Thanking you in advance.(I marked your page in my watchlist)--NahidSultan (обговорення) 06:20, 15 квітня 2014 (UTC)

Thanks. Cheers :)--NahidSultan (обговорення) 10:03, 15 квітня 2014 (UTC)

про патрулювання[ред.ред. код]

Анатолію, дякую, та ви мені довіряєте більше ніж я сам собі довіряю))

я ж досить недбало ставлюсь до мови, досі працюю з сумішшю розкладок і взагалі майже вікі-анархіст. Волію залишатися звичайним користувачем, в тому числі, і для того щоб не викликати нарікань до Вікіспільноти щодо якості кадрів..

може, я ще виправлюсь, але зараз - і по офлайновій роботі напряги, і по настроям до того не готовий, перепрошую.--fed4ev (обговорення) 09:26, 15 квітня 2014 (UTC)

Я розглядаю інструмент партрулювання в першу чергу як інструмент боротьби з вандалізмом (хоча насправді його функції трохи ширші) і тому вважаю, що всі користувачі, які мають мінімально необхідний вікідосвід і не є вандалами або якимись деструктивними елементами повинні мати цей прапорець. Це не якийсь особливий статус, а просто полегшення роботи іншим патрульним, щоб у них не було необхідності перевіряти ще й цілком нормальні редагування. --yakudza 10:09, 15 квітня 2014 (UTC)

Про правки Aeou[ред.ред. код]

Бачу що ви заблокували Aeou. Але цього не досить. Думаю, треба разом відкотити ці останні правки, бо виглядає, що вони зроблені в афекті. Я там написав (чемно) на його сторінці. Дякую. Mykola Swarnyk (обговорення) 04:42, 17 квітня 2014 (UTC)

Ні, його редагування зроблені не в афекті, це досить обдуманий крок, він намагається таким чином привернути увагу адміністраторів до проблеми. Я вважаю, що ці редагування не варто просто відкочувати, потрібно ще виправити написання відповідно до правопису. --yakudza 09:40, 17 квітня 2014 (UTC)
Щоб звернути увагу на мовні праввки, ставиться відповідний шаблон. Неприпустимо вилучати весь масив тексту через окремі огріхи - а там є купа посилань, текст вилучений абзацами, вилучення розділів. Моя думка, що це якесь ідеологічне несприйняття переросло в особисту ворожнечу. Час на дії адміністратора, не коректора. Інакше виходить, що формально ви караєте, а по суті підтримуєте. Микола Сварник (з мобільного)
Я розумію стурбованість Aeou але абсолютно не поділяю його методів, як повністю неконструктивних, саме тому я його заблокував і буду блокувати й далі, якщо він їх використовуватиме. У той же час, я вважаю так само неконструктивним просто відкочувати всі редагування без виправлення граматичних помилок. Проблема, яку вже декілька місяців піднімає Aeou справді досить важлива. Бучач-Львів свідомо пише у Вікіпедію із орфографічними помилками і не хоче дослухатись до порад напевне вже кільканадцяти користувачів. Що робити у такій ситуації? Або переконати його писати за правописом або знайти якийсь інший спосіб, наприклад, якщо хтось візьме на себе функції коректора і виправлятиме всі помилки. Але це зауважте досить непросто, бо Бучач-Львів робить по 50-100 редагувань на добу. Я якось пробував виправляти але в мене нічого не вийшло, відбирає купу часу. А якщо цього не робити, то ми фактично погоджуємось із свідомим наповненням Вікіпедії недостовірною інформацією, бо неправильне написання власних назв цим саме і є. --yakudza 21:10, 17 квітня 2014 (UTC)
Так, розумію. Треба вникнути... Ніяк не хочеться влазити між двома вогнями, але і лишити ситуацію без реакції - теж неподобство. Гарного вам настрою. Mykola Swarnyk (обговорення) 07:23, 18 квітня 2014 (UTC)
а ви не хочете блокувати Бучач-Львова, адже він систематично порушує ВП:МОВА? тільки висловлювати розуміння Aeou та відзначати важливість проблеми? --Ілля (обговорення) 16:00, 24 квітня 2014 (UTC)
[3] --yakudza 16:11, 24 квітня 2014 (UTC)

Wikipedia - User's did against Russia invasion, ...[ред.ред. код]

Wikipedia - User's did against Russia invasion, annexation of Crimea, nor in J. 2010 aktieve resistance. Notified on separatist preparations son called SBU, in Internet media about Krig - Hazard published. Consequences? Kievan Rus (FSB) Presidänt, 3 years later, informed us: a common action Auslenderpolizei - FSB - "SBU Justice" - against solchere warnings. Thank you and Amin, pour the UkraineDalesvenus (обговорення) 13:25, 22 квітня 2014 (UTC)

Паракуда[ред.ред. код]

Ви затвердили оце редагування: ред.№ 14183745

1). Цим редагуванням внесена недостовірна і непідтверджена авторитетними джерелами інформація щодо начебто роботи п. Паракуди в в Адміністрації Президента України Віктора Януковича.

Інформація про це була опублікована 17 квітня 2014 на сайті gazeta.ua, http://gazeta.ua/articles/politics/_pershij-zastupnik-ministra-kabminu-oleg-parakuda-maye-vidnoshennya-do-simyi/553283, однак, після того, як журналістам газети була пред'явлена трудова книжка п. Паракуди, газета опублікувала «Спростування інформації про першого заступника міністра Кабміну Олега Паракуду». 

Поширена інформація щодо осіб згаданих у статті "Перший заступник міністра Кабміну Олег Паракуда має відношення до "Сім'ї"?" опублікованій 17.04.2014 року, в ході проведення журналістського розслідування не знайшла свого підтвердження.

Редакція інформаційного ресурсу Gazeta.ua просить вибачення у згаданих в статті фізичних та юридичних осіб за поширення недостовірної інформації.

Насправді, п. Паракуда був звільнений із Секретаріату «Віктора Ющенка» у зв'язку з його розформуванням і жодного дня не працював у Адміністрації «Віктора Януковича».

2) Цим редагуванням в розділ «Посилання» внесене таке:

  1. Олег Пара$куда? Первые кандидаты на люстрацию, кто они? ForUm
  2. Первый замминистра Кабмина Олег Паракуда имеет отношение к "Семье"? Политрада
  3. Пара куда и пара кому. Секретариат Президента Украины все еще (без) действует! Українська правда

Посилання №3 є блогом, і не може використовуватися як джерело у статтях, які є БЖЛ.

Посилання 1 і 2 є перепублікаціями з сайту «Элита страны»

http://kraina.name/articles/politika/78515-oleg-para-kuda-pervie-kandidati-na-lyustraciyu-kto-oni/ автора, що ховається під псевдонімом Любимченко Юлия, див http://kraina.name/authors/278

http://kraina.name/articles/korrupciya/82076-perviy-zamministra-kabmina-oleg-parakuda-imeet-otnoshe/ автора, що ховається під псевдонімом Розумовський Володимир, див. http://kraina.name/authors/360

Стосовно сайту «Элита страны», зі сторінки http://kraina.name/kontakti/ незрозуміло, який статус цього інтернет-ресурсу, і яку відповідальність несе редакція і її журналісти за сфальшовані публікації.

Вважаю, що робити посилання на сайти, які перепубліковують статті авторів під псевдонімами, чи посилання на блоги — категорично недопустимо у статтях які є БЖЛ.

Додам, що неодноразово звертався до редакторів сторінки про п. Паракуду, як через коментарі в історії редагувань, так і на сторінці Обговорення користувача:Andrew77, однак цей користувач і кілька анонімів продовжують війну правок, порушуючи ВП:БЖЛ.

Прошу захистити статтю Паракуда Олег Васильович від правок анонімами у зв'язку з війною правок, а також заблокувати користувача Andrew77 в разі продовження війни правок. --Perohanych (обговорення) 13:18, 24 квітня 2014 (UTC)

Вікіпедія:Вікі любить Землю/Луганська область[ред.ред. код]

привіт. агонк зараз змінює ідентифікатори, потрібна допомога — у стовпці розташування район (чи місто обласного значення) треба винести (чи дописати) наперед: ред.№ 14194541. дякую, сподіваюся, що у Вас це вийде? --アンタナナ 15:42, 26 квітня 2014 (UTC)

Паракуда Олег: пропонуємо видалити[ред.ред. код]

Прошу Вас видалити статтю Паракуда Олег Васильович. Причина: не відповідає ВП:БЖЛ ВП:Політики і громадські діячі Особа - не член Кабінету Міністрів, не відомий громадський діяч.

Вітаю, для вилучення статей у Вікіпедії прийнята загальна процедура, див. ВП:ВИЛ. --yakudza 23:28, 27 квітня 2014 (UTC)

Європейський Союз[ред.ред. код]

Навіщо Ви затвердили сьогоднішні редагування в статті "Європейський Союз"?. Україна не має офіційного статусу кандидата на вступ у ЄС а посилання (http://ec.europa.eu/enlargement/candidate-countries/index_en.htm) на яке ніби посилається ця інформація - недійсне! --TheLotCarmen (обговорення) 18:41, 28 квітня 2014 (UTC)

Помилився. --yakudza 18:44, 28 квітня 2014 (UTC)
Надалі більш ретельно перевіряйте інформацію, тим паче що Ви адміністратор)) --TheLotCarmen (обговорення) 18:49, 28 квітня 2014 (UTC)

Відновлення вилучених файлів[ред.ред. код]

Прошу подати запити на відновлення файлів (див. обговорення вилучення). Зокрема цей знімок використовувався в кількох важливих статтях File:Меморіал пам'яті героїв Крут. Вандалізм.jpg. Якщо не згодяться на відновлення нехай нададуть файл для завантаження в Українські Вікіпедії. --Pohorynsky (обговорення) 08:21, 30 квітня 2014 (UTC)

цікаво покопирсатися в минулому[ред.ред. код]

На днях, моїй дитині дали реферат підготовити про Українофобство.... ось вона й натрапила на вікі-статтю.... а потім покопирсалася в історії та подальших обговореннях і дуже подивувалася в наскільки передбачливими були декотрі вікі-дядьки.... які ще тоді попереджали про велику біду, яка насувається через те українофобство......

А ще дитина дуже сварила мене, нащо я стільки нервів собі з'їв, коли час (через 3 роки) - підтвердив те, що ми передбачали..... ось пригадав ту ситуацію і ще раз посміхнувсь.... бо вона знову дала відповідь уже на теперішню ситуацію......

Поміркуйте!{3,} Цей користувач — зенкофоб)

часи минають, а болячки не виліковні:):) ба - більш загострені....
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 05:57, 12 травня 2014 (UTC)

Значимість шкіл та вулиць[ред.ред. код]

Вітаю! Ми починаємо перекладати з ру-вікі статті про Мелітополь. Хотів заздалегідь проконсультуватись щодо значимості, бо в ру-вікі деякі статті вже побували на вилученні. Статті про школи приблизно такі, статті про вулиці такі й такі. Як гадаєте, варто такі статті створювати? (Статей з інших тем в нас теж багато, але там, наче, особливих питань до значимості нема.) --Oleksiy Golubov (обговорення) 15:54, 8 травня 2014 (UTC)

Вітаю. Щодо наведених прикладів, то тут ніяких питань нема, вони цілком значимі. Важливо, що в статтях є джерела, особливо це важливо для статей про вулиці, бо у нас є певна кількість вулиць, в яких джерело лише карта міста. Боюсь, що такого типу статті будуть рано чи пізно вилучені. Для шкіл важливо, щоб були незалежні джерела, а не лише сайт школи. Я побачив, що у статтях про вулиці використано джерело Н. В. Крылов, «Улицы Мелитополя. Историко-географический словарь». Схоже, що це досить авторитетне джерело і якщо вулиця в ньому описана, то значимість у неї буде. Звісно, що додаткові джерела будуть тільки вітатись. Загалом, ВП:КЗ дають такі вимоги: Якщо тему істотно висвітлено в незалежних надійних (авторитетних) джерелах, слід вважати, що вона задовольняє критеріям для окремої статті --yakudza 20:17, 8 травня 2014 (UTC)
Джерело авторитетне, Крилов — відомий мелітопольський краєзнавець, доцент МДПУ й автор багатьох гарних книжок з історії Мелітополя. Проблема тільки в тому, що в цьому довідникові про кожну вулицю лице кілька рядків — рік створення, роки перейменувань і посилання на відповідні архівні документи. А оскільки «істотне висвітлення» кожен розуміє по-своєму, то й доводиться стикатись з ось такими ситуаціями

. Сам я вважаю, що вже на підставі цього можна було б робити заливку стабів про всі школи України, але в ру-вікі таких стабів не дозволяють і вимагають спершу їх довести до значно вищої якості. --Oleksiy Golubov (обговорення) 21:24, 9 травня 2014 (UTC)

Написав довгу відповідь, а вона чомусь не збереглась... В укрвікі традиційно більш м'який підхід до значимості ніж в рувікі, тому те що буде значтмо там у нас значимо з запвсом-yakudza 10:42, 10 травня 2014 (UTC)

Хунта[ред.ред. код]

Ви б мені не допомогли дати раду з цим путінським мудаком Artificial123, який по-путінськи дописує у Вікіпедії https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A5%D1%83%D0%BD%D1%82%D0%B0&action=history --Slav (обговорення) 21:03, 14 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Останнє прохання сліпого лірника[ред.ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Останнє прохання сліпого лірника був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:25, 9 травня 2014 (UTC)

Протягом "виборчого місяця" руйнують статтю "Тимошенко Юлія"[ред.ред. код]

Шановний, Yakudza!
Перед виборами президента Укаїни — з'явилося багато ентузіастів, які руйнують статтю «Юлія Тимошенко». Зокрема, 18.5.2014 один з учасників (ZZZico, а затвердив правки Jbuket) зробив 22 правки та викинув загалом «12000 знаків» — я розписав усі свої претензії до такого редагування (див. в Обговоренні до статті, розділ «Спроба вилучити зі статті „найбільш важливі факти“»), та зробив відкат та повернув ці «12000 знаків», але, можливо, будуть й подальші напади на статтю.
Тому прохання : посилити захист цієї статті, долучити туди патрульних які б «просто нічого не давали б змінювати протягом найближчого „виборчого місяця“» — ні гарного, ні поганого.
З повагою.--Vles1 (обговорення) 21:57, 18 травня 2014 (UTC)

Вітаю. Я подивився на історію редагувань та на обговорення і думаю, що на даний момент варто продовжити дискусію на сторінці обговорення статті. Не можу сказати, що уважно все переглядав, але частина аргументів ZZZico я вважаю справедливими, тобто ті де йшлось про скорочення тексту, прибирання розлогих цитат без зміни суті. Якщо ж було прибирання якоїсь критично важливої інформації, наголосіть ще раз на цьому у обговоренні. --yakudza 23:19, 19 травня 2014 (UTC)

Бучач-Львів[ред.ред. код]

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, а чому ви так неприхильно налаштовані? Я що, вживаю надмір русизмів, чи полонізмів? Чи мої статті не можна зрозуміти? Дякую, наразі.--Бучач-Львів (обговорення) 14:36, 5 червня 2014 (UTC) До речі. В емігрантській літературі 1970- років пишуть, наприклад, Генрик Сєнкєвіч - а не Сенкевич. І т. д. Так ви скажіть: вони що, так були покалічені совітами, як ми? Чи це ми жили і живем у Європі - чи ВІЛЬНОМУ СВІТІ, а не вони? От тільки-що глянув на статтю Скварява. Краще би в укрвікі воювали - по-доброму, звісно, з такими статтями, а не з такими, як я.
Скажи, якудза, а справді є «ПОВОДИ»[4] в українській мові, яку ти так ревно бдиш?--Бучач-Львів (обговорення) 08:14, 23 липня 2014 (UTC)

178.136.210.68[ред.ред. код]

Вітаю, заблокуйте будь ласка цього неповнолітнього недоумка. Систематичний вандалізм Скіфи. Дякую. --SitizenX (обговорення) 21:37, 12 червня 2014 (UTC)

Червоний прапор (символ)[ред.ред. код]

Доброго дня! В мене виникла суперечка із користувачем Бучач-Львів через один із розділів у статті червоний прапор під назвою «Галичина, Волинь після 1939 р.». У цьому розділі користувач висловив власне ставлення до цієї символіки. Спершу я видалив цей розділ, але він знову його відновив, потім я почав ставити шаблон {{Нейтральність|розділ}}, але Бучач-Львів його видаляв, ще й обізвав мене неуком. Допоможіть в суперечці з цим вандалом. --Тарас Самборський (обговорення) 13:06, 14 червня 2014 (UTC)
Доброго дня! Я назвав його малюк. А він чомусь не захотіли подискутувати, і фактів «червоного позитиву» не навели. Ось текст А совість не мучить, бо спить? Ти ніби не схожий на комуняку-більшовичка-пиячка, який буде хвалити «методи совітів». Є факти про «позитив» від «діяльності» червоних садистів в нас у 1939-1941 - наведи. А краще задумайся, що твориш. Є в мене вже один «вумний землячок» зі Жнибородів, який схожий на 3-ника, що вирішив прикинутись знавцем. Але він майже одноліток. А ти, вибачай, ще малюк. Тільки не треба тут розводити непотріб з приводу «я маю право». НЕУК НЕ МАЄ ПРАВА - запамятай, за цим принципом ЖИВЕ ЕВРОПА. ТАК ЖИЛИ НАШІ ПРЕДКИ, яки червоні паскуди або вбили, або вивезли, або примусили емігрувати. А наслідки «червоної діяльності» - та хоч «дорога» в Монастириську і так дальше. Чи може ти синок - внучок червоних начальничків - то так і кажи. БАЖАЮ РОЗУМУ.--Бучач-Львів (обговорення) 12:28, 14 червня 2014 (UTC) ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Особисто я тут майже ні при чому. Синок, за таке доля, здогадайся сам, що може зробити… --Бучач-Львів (обговорення) 13:12, 14 червня 2014 (UTC) Підступний виявився цей самборський. Так порядні не чинять, бо ніхто не заваджає написати на сторінку обговорення.--Бучач-Львів (обговорення) 13:24, 14 червня 2014 (UTC)

Висловіть свою думку[ред.ред. код]

Вітаю! Комусь захотілось погратися. Висловіть і ви свою думку з приводу цієї статті [5]! Дякую --Jeromjerom (обговорення) 17:44, 24 червня 2014 (UTC)

Конкурс «Пишемо про НАТО». Журі[ред.ред. код]

Анатолію, доброго дня.
Щиро дякую особисто і від свої друзів за допомогу з тим Центром.
Знаючи Вас як найбільш зважену і серйозну людину в укрвікі маю ще прохання: з 4 серпня по 14 вересня 2014 року триватиме вимучений Конкурс «Пишемо про НАТО». Чи не зголоситесь на членство у журі? Був би щиро вдячний. Якщо буде Ваша ласка — залиште автограф на цій сторіночці.
Дуже розраховую на підтримку, але розумію Вашу ситуацію — сам тільки з такої виклигав. Якщо відмовитесь — не ображусь. Тримайтесь. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 16:48, 25 червня 2014 (UTC)

Витік річки[ред.ред. код]

Прошу завітати на сторінку обговорення витік річки --Кирило Рудський (обговорення) 13:35, 9 липня 2014 (UTC)

Місяць Закерзоння[ред.ред. код]

Запрошую зареєструватися Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць Закерзоння і взяти участь. --Perohanych (обговорення) 05:17, 14 липня 2014 (UTC)

Запит на дії Бюрократа[ред.ред. код]

Прошу виконати бюрократичні дії — видалити Вікіпедія:Заявки на статус адміністратора#Leonst (друга номінація). Питання на позбавлення статусу адміністратора Leonst, було внесене ігноруючи Перед подачею заявки на позбавлення статусу адміністратора потрібно обговорити з ним проблеми, які виникли, шляхом звернення на його сторінку обговорення. Користувач має чітко повідомити адміністратора про свій намір номінувати його на позбавлення статусу. Якщо порозуміння досягти не вдалося або адміністратор не відповідає впродовж 3 днів, користувач має право виносити питання прямо на голосування..

Хронологічно — попередження було 09:24, 17 липня 2014, а 14:29, 17 липня 2014 не дочекавшись 3 днів на відповідь. поставили на голосування. MelVic (обговорення) 00:00, 18 липня 2014 (UTC)

2 місяці чекав, щоб «обговорити з ним проблеми, які виникли»--RLuts (talk) 06:21, 18 липня 2014 (UTC)