Обговорення користувача:Yakudza

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Архів Архів 2 Архів 3 /Архів 4 /Архів 5 /Архів 6 /Архів 7 /Архів 8 /Архів 8 /Архів 9 /Архів 10 /Архів 11 /Архів 12 /Архів 13 /Архів 14 /Архів 15цікаво покопирсатися в минулому[ред.ред. код]

На днях, моїй дитині дали реферат підготовити про Українофобство.... ось вона й натрапила на вікі-статтю.... а потім покопирсалася в історії та подальших обговореннях і дуже подивувалася в наскільки передбачливими були декотрі вікі-дядьки.... які ще тоді попереджали про велику біду, яка насувається через те українофобство......

А ще дитина дуже сварила мене, нащо я стільки нервів собі з'їв, коли час (через 3 роки) - підтвердив те, що ми передбачали..... ось пригадав ту ситуацію і ще раз посміхнувсь.... бо вона знову дала відповідь уже на теперішню ситуацію......

Поміркуйте!{3,} Цей користувач — зенкофоб)

часи минають, а болячки не виліковні:):) ба - більш загострені....
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 05:57, 12 травня 2014 (UTC)

Значимість шкіл та вулиць[ред.ред. код]

Вітаю! Ми починаємо перекладати з ру-вікі статті про Мелітополь. Хотів заздалегідь проконсультуватись щодо значимості, бо в ру-вікі деякі статті вже побували на вилученні. Статті про школи приблизно такі, статті про вулиці такі й такі. Як гадаєте, варто такі статті створювати? (Статей з інших тем в нас теж багато, але там, наче, особливих питань до значимості нема.) --Oleksiy Golubov (обговорення) 15:54, 8 травня 2014 (UTC)

Вітаю. Щодо наведених прикладів, то тут ніяких питань нема, вони цілком значимі. Важливо, що в статтях є джерела, особливо це важливо для статей про вулиці, бо у нас є певна кількість вулиць, в яких джерело лише карта міста. Боюсь, що такого типу статті будуть рано чи пізно вилучені. Для шкіл важливо, щоб були незалежні джерела, а не лише сайт школи. Я побачив, що у статтях про вулиці використано джерело Н. В. Крылов, «Улицы Мелитополя. Историко-географический словарь». Схоже, що це досить авторитетне джерело і якщо вулиця в ньому описана, то значимість у неї буде. Звісно, що додаткові джерела будуть тільки вітатись. Загалом, ВП:КЗ дають такі вимоги: Якщо тему істотно висвітлено в незалежних надійних (авторитетних) джерелах, слід вважати, що вона задовольняє критеріям для окремої статті --yakudza 20:17, 8 травня 2014 (UTC)
Джерело авторитетне, Крилов — відомий мелітопольський краєзнавець, доцент МДПУ й автор багатьох гарних книжок з історії Мелітополя. Проблема тільки в тому, що в цьому довідникові про кожну вулицю лице кілька рядків — рік створення, роки перейменувань і посилання на відповідні архівні документи. А оскільки «істотне висвітлення» кожен розуміє по-своєму, то й доводиться стикатись з ось такими ситуаціями

. Сам я вважаю, що вже на підставі цього можна було б робити заливку стабів про всі школи України, але в ру-вікі таких стабів не дозволяють і вимагають спершу їх довести до значно вищої якості. --Oleksiy Golubov (обговорення) 21:24, 9 травня 2014 (UTC)

Написав довгу відповідь, а вона чомусь не збереглась... В укрвікі традиційно більш м'який підхід до значимості ніж в рувікі, тому те що буде значтмо там у нас значимо з запвсом-yakudza 10:42, 10 травня 2014 (UTC)

Хунта[ред.ред. код]

Ви б мені не допомогли дати раду з цим путінським мудаком Artificial123, який по-путінськи дописує у Вікіпедії https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A5%D1%83%D0%BD%D1%82%D0%B0&action=history --Slav (обговорення) 21:03, 14 травня 2014 (UTC)

Протягом "виборчого місяця" руйнують статтю "Тимошенко Юлія"[ред.ред. код]

Шановний, Yakudza!
Перед виборами президента Укаїни — з'явилося багато ентузіастів, які руйнують статтю «Юлія Тимошенко». Зокрема, 18.5.2014 один з учасників (ZZZico, а затвердив правки Jbuket) зробив 22 правки та викинув загалом «12000 знаків» — я розписав усі свої претензії до такого редагування (див. в Обговоренні до статті, розділ «Спроба вилучити зі статті „найбільш важливі факти“»), та зробив відкат та повернув ці «12000 знаків», але, можливо, будуть й подальші напади на статтю.
Тому прохання : посилити захист цієї статті, долучити туди патрульних які б «просто нічого не давали б змінювати протягом найближчого „виборчого місяця“» — ні гарного, ні поганого.
З повагою.--Vles1 (обговорення) 21:57, 18 травня 2014 (UTC)

Вітаю. Я подивився на історію редагувань та на обговорення і думаю, що на даний момент варто продовжити дискусію на сторінці обговорення статті. Не можу сказати, що уважно все переглядав, але частина аргументів ZZZico я вважаю справедливими, тобто ті де йшлось про скорочення тексту, прибирання розлогих цитат без зміни суті. Якщо ж було прибирання якоїсь критично важливої інформації, наголосіть ще раз на цьому у обговоренні. --yakudza 23:19, 19 травня 2014 (UTC)

Бучач-Львів[ред.ред. код]

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, а чому ви так неприхильно налаштовані? Я що, вживаю надмір русизмів, чи полонізмів? Чи мої статті не можна зрозуміти? Дякую, наразі.--Бучач-Львів (обговорення) 14:36, 5 червня 2014 (UTC) До речі. В емігрантській літературі 1970- років пишуть, наприклад, Генрик Сєнкєвіч - а не Сенкевич. І т. д. Так ви скажіть: вони що, так були покалічені совітами, як ми? Чи це ми жили і живем у Європі - чи ВІЛЬНОМУ СВІТІ, а не вони? От тільки-що глянув на статтю Скварява. Краще би в укрвікі воювали - по-доброму, звісно, з такими статтями, а не з такими, як я.
Скажи, якудза, а справді є «ПОВОДИ»[1] в українській мові, яку ти так ревно бдиш?--Бучач-Львів (обговорення) 08:14, 23 липня 2014 (UTC)

178.136.210.68[ред.ред. код]

Вітаю, заблокуйте будь ласка цього неповнолітнього недоумка. Систематичний вандалізм Скіфи. Дякую. --SitizenX (обговорення) 21:37, 12 червня 2014 (UTC)

Червоний прапор (символ)[ред.ред. код]

Доброго дня! В мене виникла суперечка із користувачем Бучач-Львів через один із розділів у статті червоний прапор під назвою «Галичина, Волинь після 1939 р.». У цьому розділі користувач висловив власне ставлення до цієї символіки. Спершу я видалив цей розділ, але він знову його відновив, потім я почав ставити шаблон {{Нейтральність|розділ}}, але Бучач-Львів його видаляв, ще й обізвав мене неуком. Допоможіть в суперечці з цим вандалом. --Тарас Самборський (обговорення) 13:06, 14 червня 2014 (UTC)
Доброго дня! Я назвав його малюк. А він чомусь не захотіли подискутувати, і фактів «червоного позитиву» не навели. Ось текст А совість не мучить, бо спить? Ти ніби не схожий на комуняку-більшовичка-пиячка, який буде хвалити «методи совітів». Є факти про «позитив» від «діяльності» червоних садистів в нас у 1939-1941 - наведи. А краще задумайся, що твориш. Є в мене вже один «вумний землячок» зі Жнибородів, який схожий на 3-ника, що вирішив прикинутись знавцем. Але він майже одноліток. А ти, вибачай, ще малюк. Тільки не треба тут розводити непотріб з приводу «я маю право». НЕУК НЕ МАЄ ПРАВА - запамятай, за цим принципом ЖИВЕ ЕВРОПА. ТАК ЖИЛИ НАШІ ПРЕДКИ, яки червоні паскуди або вбили, або вивезли, або примусили емігрувати. А наслідки «червоної діяльності» - та хоч «дорога» в Монастириську і так дальше. Чи може ти синок - внучок червоних начальничків - то так і кажи. БАЖАЮ РОЗУМУ.--Бучач-Львів (обговорення) 12:28, 14 червня 2014 (UTC) ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Особисто я тут майже ні при чому. Синок, за таке доля, здогадайся сам, що може зробити… --Бучач-Львів (обговорення) 13:12, 14 червня 2014 (UTC) Підступний виявився цей самборський. Так порядні не чинять, бо ніхто не заваджає написати на сторінку обговорення.--Бучач-Львів (обговорення) 13:24, 14 червня 2014 (UTC)

Висловіть свою думку[ред.ред. код]

Вітаю! Комусь захотілось погратися. Висловіть і ви свою думку з приводу цієї статті [2]! Дякую --Jeromjerom (обговорення) 17:44, 24 червня 2014 (UTC)

Конкурс «Пишемо про НАТО». Журі[ред.ред. код]

Анатолію, доброго дня.
Щиро дякую особисто і від свої друзів за допомогу з тим Центром.
Знаючи Вас як найбільш зважену і серйозну людину в укрвікі маю ще прохання: з 4 серпня по 14 вересня 2014 року триватиме вимучений Конкурс «Пишемо про НАТО». Чи не зголоситесь на членство у журі? Був би щиро вдячний. Якщо буде Ваша ласка — залиште автограф на цій сторіночці.
Дуже розраховую на підтримку, але розумію Вашу ситуацію — сам тільки з такої виклигав. Якщо відмовитесь — не ображусь. Тримайтесь. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 16:48, 25 червня 2014 (UTC)

Витік річки[ред.ред. код]

Прошу завітати на сторінку обговорення витік річки --Кирило Рудський (обговорення) 13:35, 9 липня 2014 (UTC)

Місяць Закерзоння[ред.ред. код]

Запрошую зареєструватися Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць Закерзоння і взяти участь. --Perohanych (обговорення) 05:17, 14 липня 2014 (UTC)

Запит на дії Бюрократа[ред.ред. код]

Прошу виконати бюрократичні дії — видалити Вікіпедія:Заявки на статус адміністратора#Leonst (друга номінація). Питання на позбавлення статусу адміністратора Leonst, було внесене ігноруючи Перед подачею заявки на позбавлення статусу адміністратора потрібно обговорити з ним проблеми, які виникли, шляхом звернення на його сторінку обговорення. Користувач має чітко повідомити адміністратора про свій намір номінувати його на позбавлення статусу. Якщо порозуміння досягти не вдалося або адміністратор не відповідає впродовж 3 днів, користувач має право виносити питання прямо на голосування..

Хронологічно — попередження було 09:24, 17 липня 2014, а 14:29, 17 липня 2014 не дочекавшись 3 днів на відповідь. поставили на голосування. MelVic (обговорення) 00:00, 18 липня 2014 (UTC)

2 місяці чекав, щоб «обговорити з ним проблеми, які виникли»--RLuts (talk) 06:21, 18 липня 2014 (UTC)

ВП:ЗСА[ред.ред. код]

Прохання висловитися тут щодо легітимності номінації Аседа. Вона була так само здійснена з порушенням процедури, як і номінація Леонста.--Анатолій (обг.) 23:54, 15 серпня 2014 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/Кандидати[ред.ред. код]

Вітаю! Зверніть, будь-ласка, увагу. --ReAlв.о. 09:15, 23 серпня 2014 (UTC)

An important message about renaming users[ред.ред. код]

Dear Yakudza, My aplogies for writing in English. Please translate or have this translated for you if it will help. I am cross-posting this message to many places to make sure everyone who is a Wikimedia Foundation project bureaucrat receives a copy. If you are a bureaucrat on more than one wiki, you will receive this message on each wiki where you are a bureaucrat.

As you may have seen, work to perform the Wikimedia cluster-wide single-user login finalisation (SUL finalisation) is taking place. This may potentially effect your work as a local bureaucrat, so please read this message carefully.

Why is this happening? As currently stated at the global rename policy, a global account is a name linked to a single user across all Wikimedia wikis, with local accounts unified into a global collection. Previously, the only way to rename a unified user was to individually rename every local account. This was an extremely difficult and time-consuming task, both for stewards and for the users who had to initiate discussions with local bureaucrats (who perform local renames to date) on every wiki with available bureaucrats. The process took a very long time, since it's difficult to coordinate crosswiki renames among the projects and bureaucrats involved in individual projects.

The SUL finalisation will be taking place in stages, and one of the first stages will be to turn off Special:RenameUser locally. This needs to be done as soon as possible, on advice and input from Stewards and engineers for the project, so that no more accounts that are unified globally are broken by a local rename to usurp the global account name. Once this is done, the process of global name unification can begin. The date that has been chosen to turn off local renaming and shift over to entirely global renaming is 15 September 2014, or three weeks time from now. In place of local renames is a new tool, hosted on Meta, that allows for global renames on all wikis where the name is not registered will be deployed.

Your help is greatly needed during this process and going forward in the future if, as a bureaucrat, renaming users is something that you do or have an interest in participating in. The Wikimedia Stewards have set up, and are in charge of, a new community usergroup on Meta in order to share knowledge and work together on renaming accounts globally, called Global renamers. Stewards are in the process of creating documentation to help global renamers to get used to and learn more about global accounts and tools and Meta in general as well as the application format. As transparency is a valuable thing in our movement, the Stewards would like to have at least a brief public application period. If you are an experienced renamer as a local bureaucrat, the process of becoming a part of this group could take as little as 24 hours to complete. You, as a bureaucrat, should be able to apply for the global renamer right on Meta by the requests for global permissions page on 1 September, a week from now.

In the meantime please update your local page where users request renames to reflect this move to global renaming, and if there is a rename request and the user has edited more than one wiki with the name, please send them to the request page for a global rename.

Stewards greatly appreciate the trust local communities have in you and want to make this transition as easy as possible so that the two groups can start working together to ensure everyone has a unique login identity across Wikimedia projects. Completing this project will allow for long-desired universal tools like a global watchlist, global notifications and many, many more features to make work easier.

If you have any questions, comments or concerns about the SUL finalisation, read over the Help:Unified login page on Meta and leave a note on the talk page there, or on the talk page for global renamers. You can also contact me on my talk page on meta if you would like. I'm working as a bridge between Wikimedia Foundation Engineering and Product Development, Wikimedia Stewards, and you to assure that SUL finalisation goes as smoothly as possible; this is a community-driven process and I encourage you to work with the Stewards for our communities.

Thank you for your time. -- Keegan (WMF) talk 18:24, 25 серпня 2014 (UTC)

--This message was sent using MassMessage. Was there an error? Report it!