Принцеса Розаліна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Принцеса Розалін (ロゼッタ|Родзетта|англ. Rosalina) — персонаж з серії ігор про Маріо.

Поява та історія[ред.ред. код]

Розалін з'явилася в 2007 році, в славнозвісної грі Super Mario Galaxy, і практично відразу зайняла почесне місце у трійці найвідоміших принцес в історії Маріо, наздогнавши своїх колег Піч та Дейзі.

Історія Розалін починається задовго до появи Маріо в Грибний королівстві. Будучи зовсім маленькою дівчинкою, принцеса виявляє старий космічний корабель, і розумну зірку — луму. Лума просить Розалін допомогти йому знайти свою маму. Разом вони вирушають на пошуки, зустрічають багато інших ЛУМ, і через роки з сумом усвідомлюють, що на обшук всього космосу принцесі просто не вистачить життя. Тоді Розалін придумує ідею. За допомогою ЛУМ, вона створює автономну космічну станцію — обсерваторію, з потужними телескопами, що дозволяють ретельно оглядати сусідні галактики. Раз маму луми знайти не вдалося, Розалін сама пропонує стати її мамою. А так само усиновляє всіх самотніх зірочок, зустрічаються їй на просторах космосу.

З Маріо Розалін зіштовхує чергове втручання Боузера, який, як і колись, викрадає Піч, і ховає її десь в центрі галактики. Вирушаючи в погоню, Маріо потрапляє на станцію Розалін. Вони швидко подружилися. Розалін з радістю надає героєві-водопровідникові всіляке сприяння в пошуках викраденої подруги, просячи його замість відшукувати заблукали, або викрадених ЛУМ. Повернуті луми посилюють потужність станції, розширюючи діапазон її впливу, завдяки чому, Маріо може проникати все далі в глибини космосу.

Зовнішність і особливості[ред.ред. код]

Розалін має своєрідну зовнішність, відмінну від стилів інших принцес. У неї бірюзові очі і довгі сріблясто-біле волосся. Праве око прихований локоном. На голові платинова корона з дорогоцінними каменями. Одяг та взуття кольору морської хвилі. Довге широке плаття з відкритими плечима. Рожевий манікюр. Сережки у вигляді чотирипромінні зірок. У руці завжди затиснута чарівна паличка, як у феї.

У Mario Kart Wii, при виборі мотоцикла, Розалін одягається в мотокостюм, який нічим, крім кольору, не відрізняється від костюмів Піч і Дейзі. Це поки що єдина гра, в якій Розалін виступає як іграбельних персонаж. Спочатку вона прихована, і стає доступною лише при першому збереженні Super Mario Galaxy. При цьому, можна бачити, що вірна лума не залишає її навіть під час гонок.

Судячи по високому зростанню і дорослому голосу, Розалін набагато старший за інших принцес, хоча і виглядає зовсім юною.

Відсутність звичних продуктів харчування в космосі змусило Розалін перейти на раціон ЛУМ. Вона харчується зоряними кристаликами, які наділяють її магічними силами. Розалін вміє керувати енергією, левітіровать, і використовувати космічну магію. Вона чудово орієнтується в космосі, і є прекрасним астрономом.

Характер[ред.ред. код]

Розалін дуже добра та чуйна дівчина. Але її відрізняє неземна своєрідність та незбагненність. Вона живе у своєму власному світі, і, незважаючи на привітність, покрита ореолом загадковості. Вона явно не від світу цього. Це безумовно цікавий та перспективний персонаж, потенціал якого практично не розкрите. Цілком ймовірно, що в майбутньому Розалін відкриє гравцям та шанувальникам серії чимало своїх таємниць.

Цікаві факти[ред.ред. код]

 • Розалін дуже могутня. Але лише в межах своєї станції. Можливо, це не дозволило космофлот Боузер її захопити.
 • На відміну від своїх колег, Розалін — одинак. У неї, поки що, немає пари. З Маріо вона підтримує теплі дружні стосунки.
 • У різних країнах Розалін кличуть по-різному:
  • Розалін — США, Англія, Німеччина.
  • Розалінда — Італія
  • Розетта — Японія
  • Естела — Іспанія
  • Гармонія — Франція

Участь в іграх[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


{{{alt}}} Це незавершена стаття про відеоігри.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.