Психологічне тестування

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Психологічне тестування (розділ Психодіагностики) — дослідження певних психологічних якостей і властивостей особи шляхом використання психологічних тестів. Психологічне тестування використовується при відборі на роботу, в психотерапії і психологічному консультуванні і ін.

Психологічний тест[ред.ред. код]

Психологічний тест — стандартизоване завдання, за наслідками виконання якого судять про психофізіологічні і особові характеристики, знання, уміння і навики випробовуваного. На створення ефективного психологічного тесту йде від 10 років роботи авторських колективів. Якість тесту забезпечується багатоступінчатою процедурою перевірки і стандартизації його шкал. Тестів, що пройшли адаптацію до російської дійсності 1990-х років мало, тому вибір хороших психологічних тестів для оцінки персоналу утруднений. Звичайно, окрім тестів відомі різні методи вивчення особи, і кожні вирішують свої завдання. Хоча психологічні знання широко доступні, психологічна наука вимагає етапності засвоєння, як і інші науки. Ілюзію простоти застосування тестів і інтерпретації результатів створюють книги типу «Енциклопедія популярних психологічних тестів», «Практична психологія на кожен день».

Характеристики психологічних тестів[ред.ред. код]

  • Валідність - відповідність результатів тесту тій характеристиці, для вимірювання якої він призначений.
  • Надійність - властивість тесту давати при повторному вимірюванні близькі результати. Надійність як внутрішня узгодженість - спрямованість всіх елементів тестової шкали на вимірювання однієї якості.
  • Репрезентативність - відповідність між нормами (інтервалами на тестовій шкалі), отриманими на вибірці, і нормами, які можуть бути отримані на популяції.
  • Достовірність - властивість тесту протидіяти фальсифікації - навмисному або несвідомому спотворенню результатів випробовуваними.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]