Реінжиніринг бізнес-процесів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Business Process Reengineering Cycle

Реінжені́ринг бі́знес-проце́сів (Business Process Reengineering) — фундаментальне переосмислення і радикальне перепроектування бізнес-процесів для досягнення суттєвих покращень в таких ключових для сучасного бізнесу показниках результативності як витрати, якість, рівень обслуговування та оперативність.

Реінженіринг бізнес-процесів — фундаментальне переосмислення і радикальне перепроектування ділових процесів для досягнення різких, стрибкоподібних покращень у вирішальних, головних показниках діяльності компанії (фірми, підприємства), таких як вартість, якість, швидкість виконання (М. Хаммер, 1993). На відміну від інших технологій поліпшення бізнесу (виробництва) головна риса РБП — створення абсолютно нових і ефективніших процесів (бізнесу, виробництва), без урахування того, що було раніше (М. Робсон, Ф. Уллах, 1997).

Принципи реінженірингу бізнес-процесів (Business Process Reengineering Principles) — Принципи РБП є основою для досягнення значного покращення результативності бізнесу. Ці принципи включають:

  1. Топ-менеджмент повинен підтримувати і залучати до реінженірингу з метою усунення бар'єрів і сприяння успіху.
  2. Культура організації повинна бути сприймаючою, «відкритою» для цілей та принципів реінжинірингу.
  3. Основні вдосконалення та фінансові результати досягаються шляхом фокусування на бізнесі з позицій процесів, а не функцій.
  4. Процеси для реінжинірингу повинні відбиратися на основі чіткого розуміння потреб споживача, очікуваних результатів і потенціалу успіху.
  5. Власники процесів повинні управляти реінжиніринговими проектами спільно з крос-функціональними командами, дотримуватись відповідних границь процесу, фокусуватись на потребах споживачів і забезпечувати своєчасність впровадження.

Див. також[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]