SMO

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

SMO (social media optimization) – це один із сучасних методів зовнішнього просування ресурсу, який володіє однією відмінною рисою – просування сайту відбувається без будь-якої участі сайту в пошукових системах.

Таким чином, по суті, власнику проекту не варто думати про те, які сторінки сайту потрапили в індекс, які – ні, на яких позиціях зараз знаходиться його ресурс, кількість зовнішніх посилань і т.д. Все це стає неважливо. Головне – правильно оптимізувати сайт під користувачів, а не під пошукових роботів.

Переваги SMO оптимізації, в порівнянні з SEO:

1) Оптимізація сайту під соціальні медіа відбувається без участі пошукових систем. Головне – провести якісну рекламну кампанію, зацікавити потенційних покупців і дати їм детальну інформацію про свій продукт.

2) Робота з людьми. Люди, які знаходяться в «соціальному сегменті» інтернету приходять в нього за одним – за спілкуванням. Спілкування – це основна складова SMO. Завдання SMO оптимізатора – створити на своєму ресурсі атмосферу спілкування між користувачами, і що найважливіше – це спілкування користувачів з власником ресурсу. Цей момент значно підвищить конверсію, так як люди будуть більше довіряти продукту, за рахунок спілкування з власником проекту.

3) SMO оптимізація може успішно співпрацювати з SEO просуванням. Обидва ці методи жодним чином не заважають один одному, оскільки мають різні «поля дії». Єдине, що вам потрібно, це - мати велику кількість грошей на просування ресурсу відразу в двох різних напрямках.

4) Основа SMO просування – це контент. У випадку зі SMO оптимізацією контент не повинен писатися 50/50 – наполовину для пошукових роботів, наполовину для людей. У SMO контент повинен писати тільки для людей.Грамотно написаний контент значно підвищує ефективність SMO просування і переходить в розряд «вірусного».

5) «Живий» сайт. Ресурс завжди повинен поповнюватися новою, корисною інформацією, що б відвідувач кожен день міг на нього заходити і пізнавати для себе щось нове.

Джерело[ред.ред. код]