Європейські інженерні змагання BEST

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Європейські інженерні змагання BEST (ЕВЕС) – це щорічні інженерні змагання, які проводить міжнародна студентська організація Board of European Students of Technology (BEST). EBEC проходить у 32 країнах і дає студентам можливість випробувати себе у вирішенні теоретичної чи практичної задачі. До змагань запрошуються студенти усіх інженерних спеціальностей, оскільки сформувавши команду з чотирьох учасників вони повинні вирішити міждисциплінарне завдання у категорії Team Design або у категорії Case Study.

ЕВЕС об’єднує студентів, університети, компанії, інституції та неурядові організації. Працюючи в командах, студенти мають змогу повністю застосувати свої міждисциплінарні знання та особисті навички, а також розкрити свій потенціал через вирішення актуальних проблем.

Європейські інженерні змагання BEST це один з сервісів, що надає BEST у сфері додаткової освіти. Під час змагань активні та допитливі студенти можуть застосувати знання, отриманні в університеті, випробувати себе, розширити горизонти та розвинути креативність та комунікативні навички. Це – основні складові ЕВЕС, проте змагання також сприяють розвитку технологічної освіти, а також сприяють співпраці у міжкультурному середовищі.

У 2016 Фінальний раунд Європейських інженерних змагань пройде у Белграді, Сербії з 1 по 10 серпня. У фіналі візьмуть участь 120 студентів-переможців національних та регіональних раундів.

EBEC
EBEC logo.jpg
Логотип EBEC
Заснування 2009
Тип Європейські змагання
Розташування Європа
Материнські організації BEST
Веб-сайт http://ebec.BEST.eu.org