Інститут регіональних досліджень

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Інститут регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього НАН України
Kozelnytska 4 Lviv.jpg
Основні дані
Засновано 1964
Приналежність НАН України
Сфера економіка
Кількість співробітників 139
Контакт
Ключові особи директор Кравців Василь Степанович
Адреса 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4
Веб-сторінка ird.gov.ua
E-mail irr@mail.lviv.ua

Інститут регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього — інститут в структурі НАН України, що є головною науковою установою України з проблем регіональної політики та транскордонного співробітництва. Він утворений в 1994 році на базі Львівського відділення Інституту економіки НАН України, яке було засноване в 1964 році.

Короткий опис[ред. | ред. код]

В Інституті проводяться фундаментальні і прикладні дослідження: проблем формування регіональної політики, систем управління та еколого-економічного регулювання розвитку регіонів, раціонального використання виробничого, трудового, природно-ресурсного та інтелектуального потенціалу регіонів, ринкової інфраструктури і підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності та транскордонного співробітництва, регіональної статистики.

Інститут здійснює: підготовку проектів програм соціально-економічного розвитку різних територіальних одиниць і виробничих підприємств, організацій, розробку методик, проектів законодавчих і нормативних актів, наукові експертизи, організацію нарад, семінарів, конференцій, надає консультації з усіх напрямків своєї наукової діяльності.

Інститут виконує функції методологічного, науково-організаційного і координаційного центру, є засновником та видавцем науково-практичного журналу «Регіональна економіка».

Адреса[ред. | ред. код]

79026, м. Львів, вул. Козельницька, 4. Тел/факс 70-71-68, Email: irr@mail.lviv.ua

Посилання[ред. | ред. код]

  • ird.gov.ua — офіційний сайт «Інститут регіональних досліджень».