Аномальна зона

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Аномальна зона»
Kokotyuha-Anomalna Zona.jpg
Обкладинка видання
Автор Андрій Кокотюха
Країна Україна
Мова українська
Жанр пригоди
Укр. видавництво Нора-друк
Виданий 2009
Сторінки 246
ISBN ISBN 978-966-2961-39-3

Аномальна зонакнига українського письменника Андрія Кокотюхи, що видана у 2009 році видавництвом Нора-друк. Книга серії Морок.

Книга була учасником всеукраїнського рейтинґу «Книжка року 2010» і була названа одним з Лідерів літа у підномінації «Жанрова література» (детектив / пригоди / фантастика / любовний роман / історичний роман / молодіжна проза). [1][2]

Сюжет[ред. | ред. код]

Анотація до книги:

Українське Полісся. Покинуті села Житомирщини. Кажуть, в одному з них із людьми відбуваються дива. Спочатку люди зникають, а потім - повертаються, але вже нічого не пам´ятають. Чудова байка для «жовтої преси». Але молода жінка Тамара Томіліна справді зникає в аномальній зоні. І справді повертається без пам´яті. Отже, це не казка... Історія ще більше заплутується, коли стає відомо: жінка, яка втратила пам´ять, незрозумілим чином причетна до вбивства крупного житомирського бізнесмена. А коли в покинутому поліському селі зникає ще одна людина, капітан Сергій Бражник приймає рішення йти в небезпечне місце сам... Які жахливі таємниці приховує безлюдне поліське село? Про це розкаже свою нову історію Андрій Кокотюха. Традиції класичного «чорного» роману тут поєднані з традиціями української готичної прози. Книга читається на одному диханні, а несподівана розв´язка принесе справжнє задоволення.

Примітки[ред. | ред. код]