Бронювання готелів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Бронювання готелів — процес, який полягає в тому, що подорожуючий, чи його довірена особа домовляється з адміністрацією готелю про те, що певний номер буде зарезервовано на його ім'я. Це, як правило, гарантує наявність кімнати на час прибуття.

При бронювання подорожуючий, як правило, повідомляє свої особисті дані. Більшість готелів теж вимагають кредитну картку як гарантію платоспроможності клієнта.

Подорожуючий може відмовитись від бронювання чи змінити дати прибуття-відбуття, заздалегідь попередивши готель про зміни своєї подорожі.

При відмові від бронювання, в залежності від правил готелю, подорожуючому можливо доведеться заплатити частку чи повну суму попередньо замовлених послуг.

Бронювати готелі можна безпосередньо чи через агенцію подорожей. З розвитком Інтернету, все більше набувають популярності онлайн-системи бронювання готелів, які дають змогу легко шукати готелі по різноманітних критеріях, наприклад, таких як ціна, наявність телебачення, телефону, міні-бару, басейну тощо.[1][2].

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]