Бутківський Віктор Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Бутківський Віктор Володимирович
Народився 29 квітня 1959(1959-04-29) (59 років)
смт. Поліське
Громадянство Україна Україна
Національність українець
Діяльність політик
Посада Народний депутат України[1]
Партія Партія регіонів
Україна Народний депутат України
7-го скликання
Партія регіонів 12 грудня 2012

Віктор Володимирович Бутківський (* 29 квітня 1959 р.; смт. Поліське Київської області;) — Народний депутат України, член Партії регіонів.

Освіта[ред. | ред. код]

У 1982 р. закінчив Київське вище танкове інженерне училище, спеціальність — гусеничні та колісні машини, кваліфікація — офіцер з вищою військово-спеціальною освітою, військовий інженер — механік.

У 2003 р. закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, спеціальність — державне управління, кваліфікація — магістр державного управління.

Трудова діяльність[ред. | ред. код]

Після закінчення училища надходить у розпорядження Головнокомандувача групи Радянських військ у Німеччині, і впродовж десяти років проходить шлях від заступника командира роти до командира батальйону в Закавказькому військовому окрузі, де бере безпосередню участь у бойових діях.

1992-1995 рр. — заступник командира окремої мобільної бригади в м. Донецьку.

У 1995 р. переводиться в Дніпропетровську область командиром окремого мобільного механізованого полку цивільної оборони України в м. Верхівцеве.

У 1998 р. призначений на посаду начальника управління — заступника начальника цивільної оборони Дніпропетровської області управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дніпропетровської облгосадмністраціі.

З листопада 2001 р. по грудень 2003 р. — начальник управління — заступник начальника цивільної оборони Дніпропетровської області Головного управління з питань надзвичайних ситуацій і справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Дніпропетровської облгосадмністраціі.

З грудня 2003 р. по листопад 2005 р. — начальник Головного управління МНС України в Дніпропетровській області.

2005—2007 рр. — начальник управління профпідготовки та координації дій аварійно-рятувальних формувань Штабу державної воєнізованої аварійно-рятувальної служби МНС України.

З травня 2007 і до цього дня — начальник Головного територіального управління МНС у Дніпропетровській області.

Політична діяльність[ред. | ред. код]

Депутат Дніпропетровської обласної ради VI скликання.

На парламентських виборах 2012 р. був обраний Народним депутатом Верховної Ради України від Партії регіонів по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 29. За результатами голосування отримав перемогу набравши 41,40 % голосів виборців.

  1. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/d_index_arh?skl=7