Воробей Петро Петрович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Воробей Петро Петрович
Народився 27 травня 1962(1962-05-27) (57 років)
Вільне
Діяльність журналіст, письменник
Alma mater Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка
Премії Премія імені Якова Гальчевського

Петро Петрович Воробе́й (27 травня 1962, село Вільне Дубровицького району Рівненської області) — український журналіст, письменник. Лауреат премії імені Якова Гальчевського «За подвижництво у державотворенні» у номінації «За літературну діяльність» (2013) [1].

Біографія[ред. | ред. код]

1985 року закінчив факультет журналістики Київського університету. Нині живе і працює в Хмельницькому. Перший заступник редактора газети «Подільські вісті».

Депутат Хмельницької обласної ради. Член депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина». Член депутатської групи «НАРОДНА РАДА». Секретар постійної комісії з питань регламенту, організації роботи обласної ради, депутатської діяльності та етики.

Петро Воробей і народний депутат України Олександр Абдуллін 2012 року видали роман, що складається з двох частин: «Заграва» та «Відблиск» (Чернівці: Букрек, 2012. — 488 с. і 480 с.). На прикладі головних героїв — трьох братів Орленків — простежено довгий і звивистий шлях, який пройшли українці в пошуках волі. Наклад кожної частини — 1000 примірників.

Примітки[ред. | ред. код]

Література[ред. | ред. код]

  • Про авторів // Абдуллін Олександр, Воробей Петро. Відблиск: Роман у двох частинах. — Ч. 2. — Чернівці: Букрек, 2012. — С. 478.

Посилання[ред. | ред. код]