Гальмівна система

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Гальмова́ систе́ма автомобі́ля — одна із найголовніших систем автомобіля, яка призначена для зниження швидкості руху автомобіля, його зупинки та утримання на місці при стоянці.

Вакуумний сервопривод педалі гальм одержав масове розповсюдження у гальмових системах.

Види[ред. | ред. код]

За видами гальмові системи поділяють на:

  • Робочу

Застосовується на всіх режимах руху автомобіля, для зниження його швидкості або для повної зупинки. Приводиться в дію водієм натисненням на педаль гальм.

  • Запасну

Створена для зупинки автомобіля у разі виведення з ладу робочої гальмової системи. Гальмова сила, що створюється системою дещо менша, ніж у робочої. Як правило, функції запасної системи може виконувати справна частина робочої або стоянкової систем.

  • Стоянкову

Призначається для утримування зупиненого автомобіля на місці, щоб недопустити його самостійного рушання. Приводиться в дію за допомогою важеля або педалі стоянкового гальма водієм у салоні автомобіля.

  • Допоміжну

Використовується на автомобілях особливо великої вантажопідйомності (МАЗ, КрАЗ, MAN) для зменшення навантаження на робочу гальмову систему в разі тривалого гальмування на довгих спусках у гірській чи пагорбистій місцевості.

Будь-яка гальмова система складається із гальмових механізмів та їх приводів

Гальмові механізми[ред. | ред. код]

Принцип дії полягає у тому, що ці деталі не дають обертатися колесам, внаслідок чого автомобіль зменшує швидкість.

Типи гальмових механізмів За будовою гальмівні системи поділяються на дискові та барабанні. Принцип дії перших засновано на стисканні гальмівного диску гальмівними колодками; другого - на притисканні гальмівних колодок до внутрішньої поверхні барабану.

Принцип дії гальмового механізму заснований на використанні сили тертя, що утворюється між гальмовим диском та колодкою. Притискання колодок до диску відбувається тоді, коли гальмові поршні під дією тиску виходять із циліндрів. Зазор між колодкою та диском при розгальмуванні становить 0,1 - 0,15 мм.