Горловина станції

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Електровоз ЧС2 рушить уздовж непарної горловини ст. Кабакли[ru] Зах-Сиб. зал. по сигналу Ч2

Горлови́на ста́нції — крайня частина залізничної станції, де відбувається розвиток колії (колій) перегону в колії станції, тобто збільшення кількості колій.

Свою назву отримала через схожість на горловину пляшки. Горловина, через яку на станцію прибувають парні (рос. чётные) потяги (що прямують на північ і схід), називається парною, через яку прибувають непарні (рос. нечётные) — непарною. За ручних стрілках у кожній горловині, зазвичай знаходиться стрілочний пост, працівник якого (черговий стрілочного поста) за командами чергового по станції переводить стрілки, при електроцентралізації[ru] (ЕЦ) стрілки управляються дистанційно.

У горловинах також розміщуються вихідні сигнали (світлофори, на деяких станціях збереглися старі діючі семафори), на залізницях країн СНД (колишнього СРСР) мають нумерацію, що складається із літери, яка означає парність поїздів, що відправляються по колії та номера колії. Наприклад, вихідний світлофор Ч5 — парний вихідний з 5-ї колії, розміщується в непарній горловині, оскільки непарні поїзди, що прибувають через неї, а парні відправляються.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

  • Указания по применению светофорной сигнализации на железных дорогах Союза ССР. РУ-30-80