Категорія:Модулі:Захищені

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Це одна з п'яти категорій для самооцінки модулів Вікіпедії відповідно до життєвого циклу програмного забезпечення:

  • К:Пре-альфа (3): Незавершені модулі, які можуть бути або не бути в активній розробці. Їх не можна використовувати на сторінках основного простору назв. Модулі залишаються на стадії пре-альфа, поки перший редактор (або хтось, хто перебирає на себе обов'язки з розвитку модуля, якщо його протягом деякого часу не редагують) не буде задоволений базовою структурою модуля.
  • К:Альфа (11): Модулі, які готові для редагування третьою стороною. Їх можна використати на кількох сторінках, щоб подивитися чи не виникне проблем через використання модуля, проте за цими модулями слід стежити. Вітаються пропозиції щодо нової функціональности чи зміни в механізмах їхнього вводу і виводу. Альфа-модулі повинні мати підсторінку /документація, що описують доступні параметри.
  • К:Бета (24): Модулі, які готові до ширшого використання. Вони все ще нові, недостатньо протестовані, і вимагають використання з певною обережністю, щоб гарантувати передбачувані результати. В ідеалі має бути оголошення про переведення модуля в статус бета-версії, а також обговорення спільноти, для погодження готовності до загального використання в належний час, однак поки немає якоїсь конкретної процедури.
  • К:Реліз (35): Модулі, які досягли зрілої форми, вважається, що вони працюють без помилок і готові до використання там, де це доцільно. Їх можна використовувати на допоміжних сторінках та інших сторінках Вікіпедії як можливість для навчання новачків. Аби зменшити навантаження на сервери та некоректний показ сторінок, його можна вдосконалювати винятково в рамцях чернеткового тестування, але ні в якому разі не методом спроб і помилок.
  • К:Захищений (28): Завершені модулі використовуються в дуже великій кількості статей. Позаяк акти вандалізму або помилки можуть вплинути на багато сторінок і навіть незначне редагування призведе до істотного навантаження на сервери, такі модулі підлягають захисту від редагувань.