Корріб

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Корріб
англ. Corrib, ірл. Abhainn na GaillimheПомилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
LowerCorrib3.jpg

Вигляд на південь
Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
Витік [[Лох-Корріб ]]
Гирло затока Голуей
Країни басейну Ірландія Ірландія
Площа басейну, км² Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
Регіон Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
Довжина, км 6 км
Притоки Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
Водойми у руслі Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
Назва на честь Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
ідентифікатори та зовнішні посилання
P1183P1183: гідрографічний код GKZ Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
P1717P1717: код SANDRE Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
P2516P2516: Australian Ramsar site ID Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
P2584P2584: Australian Wetlands Code Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
P3326P3326: World Waterfall Database ID Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
P1936P1936: Digital Atlas of the Roman Empire ID Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.
У проекті OpenStreetMap пошук у Nominatim
Помилка Lua у mw.wikibase.entity.lua у рядку 37: data.schemaVersion must be a number, got nil instead.

Корріб (англ. Corrib, ірл. Abhainn na Gaillimhe) — річка на заході Ірландії, що бере початок в озері Лох-Корріб і впадає в затоку Голуей Атлантичного океану, протікаючи через місто Голуей. Довжина становить всього 6 кілометрів.

Верхній та Нижній Корріб[ред.ред. код]

Вид на північ з міста Голуей. Можна побачити ділянку дамби.

Частина річки, що протікає від південного берега озера до Лососевої дамби (англ. Salmon Weir), відома як Верхній Корріб (англ. Upper Corrib). Дамба, що складається з кількох воріт, була початково побудована з каменю та деревини, проте зараз збереглися лише лише дві пари воріт, які завжди відкриті під час потопів. Інші ворота були згодом замінені 14 парами сталевих.

Ділянка річки, що протікає від Лососевої дамби через місто Голуей та впадає в затоку, відома під назвою Нижній Корріб (англ. Lower Corrib). Його перетинають три мости.

Єдина притока Нижнього Коррібу — Sruthán na gCaisláin (Замковий струмок), невеликий струмок, що протікає через Ньюкасл, територію державного університету та впадає в Корріб відразу за Королівською дамбою, широко відомою як рибні ворота.

Посилання[ред.ред. код]


Річка Це незавершена стаття про річку.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.