Ліга Умаглесі 2001—2002

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ліга Умаглесі 2001—2002
Час проведення 28 липня 200122 травня 2002
Кількість учасників 12
Призові місця
Gold medal blank.svg Чемпіон Торпедо (Кутаїсі) (3 раз)
Silver medal blank.svg Друге місце Локомотив (Тбілісі)
Bronze medal blank.svg Третє місце Динамо (Тбілісі)
Путівки в континентальні кубки
Ліга чемпіонів Торпедо (Кутаїсі)
Кубок УЄФА Локомотив (Тбілісі),
Динамо (Тбілісі)
Кубок Інтертото ВІТ Джорджія
Обмін між лігами
Sub on.svgПідвищення у класі Мілані (Цнорі),
Діла
Sub off.svgПониження у класі Самгуралі,
Гурія
Статистика
Бомбардир(и) Грузія Суліко Давіташвілі
 (18 м'ячів)
Зіграно матчів 192
Забито голів 488  (2.54 за гру)
2000-01

Ліга Умаглесі 2001—2002 — 13-й сезон найвищого рівня футбольних дивізіонів Грузії. Титул чемпіона втретє поспіль здобуло Торпедо (Кутаїсі).

Учасники[ред. | ред. код]

Місцезнаходження команд Ліга Умаглесі 2001/02

Перший раунд[ред. | ред. код]

Турнірна таблиця[ред. | ред. код]

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Торпедо (Кутаїсі) 22 16 4 2 52 13 +39 52
2. Локомотив (Тбілісі) 22 15 4 3 38 12 +26 49
3. Динамо (Тбілісі) 22 11 5 6 37 19 +18 38
4. Динамо (Батумі) 22 11 4 7 31 19 +12 37
5. Колхеті-1913 22 10 5 7 32 29 +3 35
6. Мерані-91 22 10 4 8 34 28 +6 34
7. ВІТ Джорджія 22 9 6 7 33 29 +4 33
8. Сіоні 22 7 4 11 17 30 −13 25
9. Металург (Зестафоні) 22 4 8 10 17 34 −17 20
10. Гурія 22 3 6 13 14 44 −30 15
11. Горда (Руставі) 22 3 5 14 16 37 −21 14
12. Самгуралі 22 3 5 14 15 42 −27 14

Позначення:

 — участь у чемпіонському раунді
 — участь у втішному раунді

Результати[ред. | ред. код]

  Тор Лок ДиТ ДиБ Кол Мер ВІТ Сіо Мет Гур Гор Сам
Торпедо –––– 2-0 1-1 2-1 3-0 4-2 1-1 4-0 4-0 3-1 3-0 3-0
Локомотив 1-1 –––– 2-1 3-2 2-0 3-0 3-1 1-2 3-0 2-0 1-0 1-0
Динамо Т 0-2 0-0 –––– 2-1 2-0 6-0 2-5 2-0 6-1 1-1 1-1 3-0
Динамо Б 1-0 1-3 2-0 –––– 4-1 1-0 3-0 1-0 3-1 4-0 1-0 1-0
Колхеті-1913 3-2 2-1 0-4 1-0 –––– 1-1 3-0 2-1 1-1 2-1 4-1 6-0
Мерані-91 1-1 0-1 1-0 1-0 1-2 –––– 2-1 3-0 1-1 4-2 3-0 4-0
ВІТ Джорджія 0-3 0-0 1-0 0-0 1-1 1-4 –––– 1-0 0-0 5-0 1-1 2-1
Сіоні 0-1 0-5 0-0 1-0 2-1 2-1 0-1 –––– 2-0 3-0 1-1 2-0
Металург 0-3 0-3 0-1 1-1 0-0 0-1 0-3 4-0 –––– 0-0 2-1 3-1
Гурія 0-2 0-1 0-2 0-0 1-0 1-1 1-5 0-0 0-3 –––– 2-1 1-1
Горда 0-3 0-2 0-1 1-1 1-2 0-3 3-2 1-0 0-0 1-2 –––– 3-0
Самгуралі 1-4 0-0 1-2 2-3 0-0 1-0 1-2 1-1 0-0 3-1 2-0 ––––

Чемпіонський раунд[ред. | ред. код]

Турнірна таблиця[ред. | ред. код]

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1. Торпедо (Кутаїсі) 10 7 1 2 12 5 +7 48
2. Локомотив (Тбілісі)* 10 7 1 2 18 6 +12 47
3. Динамо (Тбілісі) 10 8 1 1 20 1 +19 44
4. Колхеті-1913 10 2 2 6 9 16 −7 26
5. Динамо (Батумі) 10 1 1 8 5 19 −14 23
6. Мерані-91 10 2 0 8 7 24 −17 23

Примітки:
1. Клуб Локомотив (Тбілісі) взяв участь у Кубку УЄФА 2002—2003 як переможець Кубку Грузії 2001—2002.

Позначення:

 — участь у кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів УЄФА 2002—2003
 — участь у кваліфікаційному раунді Кубка УЄФА 2002—2003

Результати[ред. | ред. код]

  Тор Лок ДиТ Кол ДиБ Мер
Торпедо –––– 0-1 1-0 2-1 2-1 3-0
Локомотив 0-1 –––– 0-0 4-1 5-1 3-0
Динамо Т 1-0 2-0 –––– 1-0 3-0 10-0
Колхеті-1913 0-0 1-3 0-1 –––– 3-0 1-0
Динамо Б 0-1 0-1 0-1 1-1 –––– 1-2
Мерані-91 1-2 0-1 0-1 4-1 0-1 ––––

Втішний раунд[ред. | ред. код]

Турнірна таблиця[ред. | ред. код]

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
7. ВІТ Джорджія 10 5 3 2 12 8 +4 35
8. Сіоні 10 5 1 4 18 13 +5 29
9. Металург (Зестафоні) 10 5 2 3 16 10 +6 27
10. Горда (Руставі) 10 5 3 2 20 11 +9 25
11. Самгуралі 10 5 1 4 11 10 +1 23
12. Гурія 10 0 0 10 4 29 −25 8

Позначення:

 — участь у Кубку Інтертото 2002
 — клуб, який взяв участь у плей-оф
 — клуб, який покинув Лігу Умаглесі

Результати[ред. | ред. код]

  ВІТ Сіо Мет Гор Сам Гур
ВІТ Джорджія –––– 2-1 0-0 4-1 1-0 1-0
Сіоні 0-0 –––– 5-0 4-2 2-1 2-0
Металург 2-0 3-1 –––– 0-0 3-0 4-1
Горда 2-2 3-0 1-0 –––– 1-0 5-0
Самгуралі 2-1 1-0 2-1 0-0 –––– 3-0
Гурія 0-1 1-3 0-3 1-5 1-2 ––––

Плей-оф[ред. | ред. код]

Команда 1  Рахунок  Команда 2
29 травня 2002
Горда 2:1 Кобулеті

Найкращі бомбардири[ред. | ред. код]

Гравець Клуб Голів
Грузія Суліко Давіташвілі Локомотив (Тбілісі)/Мерані-91 18
Україна Андрій Порошин Торпедо (Кутаїсі) 17
Грузія Звіад Енделадзе Металург (Зестафоні)/Гурія 14

Посилання[ред. | ред. код]