Між нами дівчатами

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Між нами дівчатами (телесеріал)
200px
Тип телесеріал
Телеканал(и) 1+1
Жанр комедія
Компанія Green films
Look film
1+1
Сценарист Олексій Кірющенко
Режисер Кірющенко Олексій
Оператор Сергій Кошель
Продюсери Олександр Плотніков
Олексій Кірющенко
У головних ролях

Юлія Меньшова
Галина Петрова Наталія Скоморохова
Валерій Афанасьєв

Мітя Лабуш
Композитор Андрій Кірющенко
Країна-виробник Україна, Росія
Мова оригіналу російська
Перший показ 2015 —
Кількість сезонів 2
Кількість серій 36
Посилання

Між нами дівчатами — російськомовний телесеріал українського виробництва. Вперше показаний 2013 року на телеканалі «1+1» . 36-серійний комедійний серіал від творців серіалу «Свати».

Сюжет[ред. | ред. код]

Іраїда Степанівна, фактично глава сім'ї, все життя віддала вокальній творчості. Вона, доволі знаменита — в вузьких колах — співачка, яка, в місцевій філармонії радує слухачів своїм талантом, виконуючи народні, всім знайомі, пісні і романси. Іраїда Степанівна — мама Олени і бабуся Олесі.

Олена, доволі молода жінка, яка ще не втратила надію на особисте сімейне жіноче щастя, займала місце начальника відділу в будівній фірмі. Вона — донька Іраїди Степанівни і мати Олесі. Ну і звичайно, сама Олеся, донька Олени та внучка Іраїди Степанівни. Дівчина навчалась в коледжі і також шукала своє щастя. Всі жінки, не дивлячись на те, що вони близькі кровні родички, абсолютно різні, і в першу чергу за характерами. Звісно вік і різні погляди на життя, також впливають на відносини між ними, але, їх все-таки до останнього часу об'єднувала самотність.

Іраїда Степанівна давно стала вдовою, Олену покинув з маленькою донькою чоловік, та, після цього так і не знашла собі (до недавнього часу), другого чоловіка. Правда у доньки-онучки Олесі був Микита, але дівчина, через якусь невідому причину довгий час не знайомила його з бабусею і мамою. Але, все ж настав час, коли Олеся привела свого Микиту, поставивши перед фактом — він буде жити з ними. І ось же парадокс — особисте життя, виявляється, важко розпочати не тільки в двадцять років, коли закохані молоді й гарячі. Це важко зробити і в шістдесят років, і в сорок.

Молоді покинули сімейне гніздо і переїхали в столицю, щоб розпочати самостійне, доросле життя, де їх відносини будуть проходити випробування на міцність. Олена знову чекає дитину і мабуть жінці треба радіти цьому, але їй сумно і це створює проблеми не тільки їй, але і оточуючим. У Іраїди Степанівни «болить голова» відносно рідної філармонії, яка знаходиться в тяжкій, фінансовій кризі, не дивлячись на те, що змінився директор, а його місце, тимчасово, зайняв Сан Санич. Аркадій, кращий друг Іраїди, який все життя був у неї закоханий, нарешті знайшов своє кохання — скрипачку Віолетту…

Актори та знімальна група[ред. | ред. код]

У ролях[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]