Назва видання
Назва видáння – одне або кілька слів, які ємко передають зміст видання, графічно виділені на титульному аркуші (обкладинці).
Розрізняють основну (перша серед інших), альтернативну (друга назва твору, приєднана до першої за допомогою слів «або», «тобто»), складну назви видання (назва твору, яка складається або з двох рівноцінних за значенням окремих речень, або заголовка і підзаголовка). Назва видання має чітко відповідати тій, яка затверджена в договорі з автором і про анонсована в рекламних проспектах. І автор, і видавець зацікавлені в тому, щоб вона була короткою, ємною, цікавою, інтригуючою, оригінальною. Виняток становлять лише навчальні видання, назви яких мають відповідати назвам нормативних чи факультативних дисциплін, що вивчаються в навчальних закладах.
- Цитатна назва // Літературознавча енциклопедія : у 2 т. / авт.-уклад. Ю. І. Ковалів. — Київ : ВЦ «Академія», 2007. — Т. 2 : М — Я. — С. 571.
- Основні види. Терміни та визначення. ДСТУ 3017—95[недоступне посилання з липня 2019]
- Тимошик М. С. Книга для автора, редактора, видавця: Практичний посібник. – 2-ге вид.,стереотипне. – К.:Наша мкультура і наука, 2010. - 560 с.
- Партико 3. В. Загальне редагування: нормативні основи : навч. посібник. — 2-ге вид., перероб. і доп. — Львів : ВФ “Афіша”, 2011. — 640 с.