Обговорення:Базікало

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вікіпедія:Проект:Фантастика     (Рівень 4, Важливість «середня»)
Вікіпедія:Проект:Фантастика Ця стаття є частиною Проекту:Фантастика, метою якого є створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані з фантастикою. Якщо ви хочете допомогти проекту, то можете відредагувати статтю, до якої належить це обговорення, або відвідати сторінку проекту, де зможете, крім іншого, приєднатися до проекту та взяти участь у його обговоренні.
IV
(заготовка)
Ця стаття за шкалою оцінок статей Проекту:Фантастика має 4 рівень.

Середня

Важливість цієї статті для проекту Фантастика: середня
Чим допомогти:

"Базікало було своєрідною протилежністю Щоденного віщуна. Інформація у цьому журналі часто була неправдива, а деколи просто смішна. " - а хіба у Щоденному віщуні завжди була правдива інформація? І щодо Герміони - якщо вже сказали, що вона "скептично" ставилася до видання, може, пояснити, чому? В одному з інтерв'ю Джоан Ролінґ казала, що Луна та Герміона - своєрідні протилежності, тому що Луна, так само як і її батько, керувалися езотеричними знаннями, а Герміона довіряла лише науці, тому й не могла прийняти "Базікало" за достовірне. Якщо знаєте чи дізнаєтеся про це інтерв'ю, варто додати цю інформацію.-- re_non_verbis

На мою думку, за стилем і викладом, писала юна людина, і написала дуже здорово, зважаючи на вік. Тож не лайтеся, не ведіть дискусій, а підправте самі, якщо зацікавлені. --Дядько Ігор 23:28, 20 листопада 2009 (UTC)
По-моєму, буде непогано, якщо й молода за віком людина вчитиметься.-- re_non_verbis