Обговорення:Вовкун Василь Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Добкін і "собача мова"[ред. код]

Шановний Yakudza, Я ще раз уважно ознайомився із статтею ВП:АД, і стверджую, що інформація не порушує правил вікіпедії, як "текст, отриманий від учасника якої-небудь події або його безпосереднього спостерігача", в нашому випадку, у вигляді інтервью. Я нагадую, що я не посилаюсь на думку журналіста газети або "жовтою пресси" (ваша власна думка, ви не аргументували, а іронія в тому, що посилання на публікацію «Ми не відмовимося від дублювання радянських фільмів» були в статті до моїх правок, і раптом зараз журнал і стаття стала жовтою), а подаю слова обох сторін. Вам потрібно довести, що інтервью Добкіна - підробка (а це не так, що вам у самого Добкіна це підтверджувати?), і заперечувати той інцидент неможливо, тому що є інтервью Вовкуна на яке я теж надав посилання, він згадує той випадок, але дає своє пояснення, яке я теж дав у статті. Ваші твердження про "брехливість" ничим не підкріплені, тому я прошу вас повернути фрагмент статті, або аргументувати свою позицію. Я згодний виокремити той випадок в окремий підрозділ, але вважаю, що його необхідно сберігти.Я готовий оскаржити ваші дії, якщо ви не припините вилучати із статті факти що не подобаються вам. Василь Вовкун відомий на сході України и російськомовних регіонах не як діяч культури, а як людина, що назвала російскьку мову "собачою".--Reverend 11:30, 30 березня 2010 (UTC)

Шановний Reverend, це тому, хто вносить сумнівні твердження в статтю (та ще й в статтю про нашого сучасника), потрібно доводити авторитетність джерел, а не тому, хто в цьому сумнівається. Проведіть простий Ґуґл-тест вовкун "собача мова", і ви знайдете лише 100 посилань на весь інтернет і практично всі вони на блоги, форумі, коментарі до інших статей. Оце і всі "авторитетні джерела". --yakudza 23:37, 31 березня 2010 (UTC)
Так я не зрозумів, у вас тепер сумніви в значимості події? У вас немає сумнівів в тому, що така подія мала місце?(Точніше, що мав місце сам інцидент, зі слів участників) Ви готові визнати що погрожували мені блокуванням доступу до вікіпедії не маючи повної інформації? Нагадаю вам, що інформація була видалена із статті як "брехлива" та "з жовтої пресси". Та жовта пресса - власні слова Добкіна і Вовкуна, і я не бачив від вас ніяких аргументів що свідчать про їх неаутентичність, а посилання на інтервью Вовкуна досі є в статті.--Reverend 00:51, 1 квітня 2010 (UTC)